- apartmani ŽDRELAC

  • Za upit "apartmani ždrelac" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.960 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŽDRELAC, 710.000 €, 253,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju novouređena kuća u mediteranskom stilu, u potpunosti opremljena i spremna za luksuzan odmor ili život. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, funkcionalno povezana vanjskim stubištem, ali na način da se po izboru vlasnika mogu koristiti kao odvojeni apartmani ili kao kuća....

 
 
 
  Apartman, ŽDRELAC, 224.000 €, 56,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban namješten apartman na drugom katu stambene zgrade. Apartman se sastoji od kuhinje s blagavaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, nenatkrivene terase i kupatila s toaletom. Također apartmanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Grijanje je omogućeno klima....

 
 
 
  Apartman, ŽDRELAC, 355.000 €, 212,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE KUĆA S 3 APARTMANA ? ŽDRELAC, 60 m OD MORA Na prodaju je atraktivna kuća u Ždrelcu, smještena na izuzetnoj lokaciji, svega 60 metara od mora, s otvorenim pogledom na more i idealna za turistički najam ili miran obiteljski život. Kuća se sastoji od tri potpuno odvojena apartmana:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani ždrelac'
249.900 €
249.000 €
  Apartman, ŽDRELAC, 265.900 €, 74,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu ? savršeno osmišljen apartman u prvom redu do mora, koji spaja bezvremenski luksuz, sofisticiran dizajn i nenadmašnu lokaciju. Ovaj prostrani apartman nudi dvije elegantne spavaće sobe, kuhinju s blagovaonicom, prostrani dnevni boravak, moderno....

 
 
 
  Apartman, ŽDRELAC, 650.000 €, 187,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća u 1. redu do mora s prekrasnom okućnicom od 1015 m2, Banj, Pašman Prodaje se prekrasna kuća u prvom redu do mora u Banju na otoku Pašmanu. Radi se o kući prizemnici s velikom ozelenjenom okućnicom i lijepim pogledom na more. Kuća je odmah useljiva i prodaje se namještena.....