• GoHome Professional
apartmani ŠIBENIK porasla cijena - GoHome
  • apartmani ŠIBENIK porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani ŠIBENIK porasla cijena

  • Za upit "apartmani šibenik porasla cijena" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.805 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 178.250 € na 195.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 178.250 €
25.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica, dvosoban stan s terasom, spremištem i parkirnim mjestom. smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za obiteljski život, ali i kao odlična investicija za turistički najam. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 455.000 € na 569.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, 569.000 €, 165,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 455.000 €
13.04.2026 - 569.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Žaborić, novogradnja, prodaja dvosoban apartman 118 m2 + terasa 47 m2, parking Žaborić, prekrasan penthouse sa panoramskim pogledom na more i obližnje otoke! Stan se sastoji od kuhinje i dnevnog dijela (69,30 m2) na koje se nadovezuje prostrana terasa od 47,40 m2 sa prekrasnim panoramskim....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 398.970 € na 449.100 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, 449.100 €, 99,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 398.970 €
02.05.2026 - 449.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se novi komforan (S1) u Brodarici pored Šibenika smješten na prvom katu i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na veliku terasu te još jedne terase na koju se izlazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani šibenik porasla cijena'
285.000 €
262.500 €
195.000 €
 
+12%

Promjena cijene sa 383.600 € na 429.140 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 429.140 €, 99,80 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 383.600 €
30.04.2026 - 429.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se novi komforan apartman s dvorištem (AP1) u blizini plaže u Brodarici pored Šibenika. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na terasu....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 258.297 € na 299.531 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 299.531 €, 63,73 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 258.297 €
30.04.2026 - 299.531 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se apartman na prvom katu (S2), smješten u novoj zgradi blizu plaže. Apartman se nalazi na prvom katu i sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini s izlazom na terasu. Moderna arhitektura i lijepo uređena....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 188.387 €
25.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica, dvosoban apartman površine 60,77 m² s terasom i garažnim parkirnim mjestom. Smješten je u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole ? dok je plaža udaljena svega 550 metara. Apartman ima ukupnu stambenu površinu od 45,51 m² i sastoji se od....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 178.250 € na 195.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 60,77 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 178.250 €
18.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban apartman smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za obiteljski život, ali i kao odlična investicija za turistički najam. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, ukupne stambene....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 200.000 € na 235.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 67,42 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 200.000 €
11.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN S TERASOM, VRTOM I 2 PARKIRNA MJESTA ? BRODARICA, ŠIBENIK Prodaje se ugodan i funkcionalan poslovni apartman P3 površine 48,42 m², idealan za obiteljski život, smješten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji nadomak mora. Stan je pametno organiziran kako bi pružio maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!