• GoHome Professional
zemljista parcele zagreb barem 1750 m2 što skuplje - GoHome
  • zemljista parcele zagreb barem 1750 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele zagreb barem 1750 m2 što skuplje

  • Za upit "zemljista parcele zagreb barem 1750 m2 što skuplje" pronađeno 1 195 nekretnina - prosječna cijena 141 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1660 m2 (malo manji)
    • 1840 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 8000 eura
    • do 10000 eura (prosječna cijena)
    • do 12000 eura
    • do 100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ZAGREB, Podsused, 355.000 €, 2575,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Gornje Vrapče, građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji s pogledom na brežuljke i grad Zagreb površine 2575m2. Zemljište je stambene namjene te su vodovod, kanalizacija, struja i plin dostupni na cesti koja prolazi uz zemljište. dimenzije zemljišta su 74,5m u širinu i 44,3m u dužinu.....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Dubrava, 350.000 €, 2341,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju zemljište ? 2.341 m², Oporovec Na prodaju lijepo zemljište smješteno u naselju Oporovec, na početku Čučerske ceste, u jugoistočnom dijelu Zagreba. Parcela je površine 2.341 m² i nepravilnog je oblika, s jednim dijelom uz prilaznu cestu, dok drugi dio graniči s potokom.....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Sveta Klara, 350.000 €, 1608,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivna građevinska parcela s mogućnošću izgradnje do 3 stambene zgrade. Prema prostornim uvjetima, na svakoj zgradi moguće je maksimalno 3 stana ? što znači ukupno 6 do 9 stanova, ovisno o projektu i ideji investitora. - Maksimalna bruto površina po zgradi: 400 ? 500....

 
 
 
 
+35%

Promjena cijene sa 259.000 € na 350.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 259.000 €
12.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1608 m2 na odličnoj lokaciji u Svetoj Klari. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika u mirnoj ulici s obiteljskim kućama i zgradama. Zemljište se nalazi u M1 zoni, pretežno stambene namjene, urbano pravilo 2.6. Visina građevine: podrum,....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Črnomerec, 350.000 €, 2620,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2620 m2 na Fraterščici. Na zemljištu se također nalazi kuća s pomoćnim objektima(garaža, klijet i spremište) koja je izgrađena 1930-ih te se može temeljno renovirati ili rušiti. Zemljište ima pristup s obje strane te je širine 18 metara prema....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Stupnik, 350.000 €, 5171,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište na idealnoj lokaciji, uz sam ulaz parcele od Rimca. Ovo prekrasno zemljište površine 5171m2 nudi izvanrednu priliku za različite namjene. Trenutno je zemljište kategorizirano kao poljoprivredno, ali ima ogroman potencijal za razvoj u nekoliko smjerova. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Brezovica, 350.000 €, 5535,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZAGREB, HORVATI - građevinsko zemljište 1611 m + poljoprivredno 3924 m Na prodaju građevinsko zemljište od 1611 m i poljoprivredno zemljište od 3924 m u naselju Horvati, Zagreb. Zemljište se odlikuje ravnim terenom i dobrom pristupnom cestom, što čini parcelu idealnom za gradnju.....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Brezovica, 350.000 €, 5500,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno zemljište u Horvatima, ukupne površine 5500 m², idealno za one koji traže mirnu lokaciju s velikim potencijalom. Od ukupne kvadrature, 1600 m² nalazi se unutar građevinske zone, što omogućuje gradnju obiteljske kuće, vikendice ili investicijskog objekta, dok....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Črnomerec, 349.990 €, 3600,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Zagrebu na Vidovčici. Ukupna površina zemljišta iznosi 3600 m2 od čega je građevinski dio S1 otprilike 1900 m2. Postoji mogućnost parcelacije na 2-3 građevinske parcele. Za dodatne informacije ili razgledavanje, stojimo Vam na raspolaganju! Luka....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Črnomerec, 346.500 €, 3850,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište veličine 3.850m2 od kojih je dio od cca. 700m2 u zelenoj zoni, 120 m2 put a ostatak od 3.000 m2 je stambeni. Namjena: stambena Urbana pravila: 2.2 Cijena zemljišta je 90 /m2 Agencijska provizija se obračunava u skladu s Općim uvjetima poslovanja i cjeniku objavljenim....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Podsljemenska zona, 346.000 €, 2886,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

GRAČANI, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE Prodaje se zemljište u Gračanima, površine cca 2.900 m2, na mirnoj lokaciji. Građevinski dio zemljišta je stambene namjene, površine oko 1.100 m2, smješten uz pristupnu ulicu, dok se preostali (stražnji) dio zemljišta nalazi u zoni zelenila. Na zemljištu....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Podsljemenska zona, 345.000 €, 1760,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se prekrasno zemljište u Gračanima, u ulici Gračansko dolje. Ovo prekrasno zemljište nalazi se nadomak žičare, ali dovoljno odmaknuto od iste kao i od glavne prometnice te time budućem kupcu osigurava mir i tišinu....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Podsused, 342.790 €, 4897,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja građevinsko zemljište na Bizeku veličine 4897 m2 koje obuhvaća tri katastarske čestice. Na zemljištu se nalazi građevina koju je moguće adaptirati ili srušiti u svrhu oslobađanja prostora za izgradnju novog objekta. Mogućnost ulaza na....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Stenjevec, 342.790 €, 4897,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Naselje Bizek, zemljište površine 4.897 m2. Panoramski pogled na jugozapad, Plešivicu i Samoborsko gorje. Na zemljištu se nalazi kuća za koju ne postoji dokumentacija o legalnosti. Struja i voda su priključeni, kanalizacija je dostupna na cesti. KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU USLUGU/PROVIZIJU!....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, ZAGREB - ZAPAD, BIZEK, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE STAMBENE NAMJENE 4.897m2 Predmetno zemljište obuhvaća tri katastarske čestice i nalazi se u zapadnom dijelu Grada Zagreba. Sa terena se pruža prekrasan panoramski pogled. Moguća gradnja više urbanih vila. Na jednoj čestici se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Dugave, 340.230 €, 3093,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA KOMERCIJALNA NAMJENA, 3.093 m JAKUŠEVEC, ZAGREB Prodaje se građevinsko zemljište površine 3.093 m u Jakuševcu, Zagreb, unutar zone komercijalne namjene. Parcela se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, neposredno uz buduću prometnu petlju na kraju....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Stupnik, 340.000 €, 2111,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište Prodaja Donji Stupnik 2111 m2 .

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Podsljemenska zona, 340.000 €, 12582,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište na Gračanskoj cesti površine 1258 m2, na kojima se nalaze 2 kuće, 2 dvorišta, oranica i voćnjak. Nalazi se unutar zone mješovite - pretežito stambene namjene (M1), urbano pravilo 2.2. Veći dio padine je nagiba od cca 18°, dok uz samu cestu nagib iznosi i preko....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Stenjevec, 339.200 €, 3392,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u naselju Gornji Stenjevec ukupne površine 3.392 m². Zemljište se sastoji od dvije čestice površine 1.608 m² i 1.784 m² te se prodaje u cjelini, uz mogućnost kupnje zasebnih čestica prema dogovoru. Parcela se nalazi u mirnom i zelenom okruženju....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Dubrava, 339.000 €, 1695,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta Sportsko-rekreacijska namjena - sport s gradnjom - R1 Zemljište se nalazi u Retkovcu blizina Branimirove ulice. Dimenzije parcele 24x68 Prilazni put širine 9m - gradnja novih građevina i rekonstrukcija prema programu i normativima osnovne....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Podsused, 339.000 €, 3378,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 3378 m2 u Podsusedu idealno za izgradnju četiri moderne urbane vile! Svaka može imati 280m2 stambenog prostora, pružajući udobnost i luksuz budućim vlasnicima. Urbanistička pravila su 2.2, što znači: najmanja površina građ. čestice 600m2,....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 282.000 € na 339.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, ZAGREB, Stupnik, 339.000 €, 5644,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 282.000 €
18.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja Građevinskog i Poljoprivrednog Zemljišta uz Prekrasan Potok u Stupniku Ponosno nudimo na prodaju jedinstveno zemljište koje kombinira blagodati građevinskog i poljoprivrednog područja, smješteno uz sam rub idiličnog potoka u Stupniku. Ovo zemljište od 5644 kvadratna metra....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Stupnik, 337.760 €, 2111,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Donjem Stupniku, ukupne površine 2111m, smješteno uz glavnu cestu, što osigurava odličnu pristupačnost i vidljivost. Parcela je pravilnog oblika te nudi brojne mogućnosti za realizaciju različitih projekata. Sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Brezovica, 337.500 €, 2250,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2024.,

www.eurovilla.hr

Brezovica, građevinsko zemljište ukupne površine 2250 m2, od čega 1950 m2 unutar stambene namjene (S), a ostatak unutar zelenog pojasa (Z). Parcela se nalazi u prvom redu u odnosu na prilaznu prometnicu. Teren parcele je u potpunosti ravan, u razini pristupne prometnice okružen novijim....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Dubrava, 336.000 €, 3960,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Gornja Dubrava-Dankovec-Ivanovićeva ulica-građevinsko zemljište koje se sastoji od dvije parcele, ukupne veličine 3.960 m2, od kojih se 3.250 m2 nalazi u S zoni, a 710 m2 u Z zoni. Smješteno je u Dankovcu, na lijepoj i mirnoj poziciji, okruženoj obiteljskim kućama, pravilnog je oblika....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 355.000 € na 332.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ZAGREB, Botinec, 332.000 €, 2118,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 382.000 €
27.12.2025 - 355.000 €
21.03.2026 - 332.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Top lokacija!!! Katastarska čestica 54/1 max.kig=30% uz 30% zelenila (za samostojeće) katnost max 4 nadzemne (zadnja uvučeni kat) odnosno h=14,5m Mogućnost parcelizacije na manje parcele 4km od arene Zagreb u naselju Dupci Mogućnost zamjene za vilu sa bazenom u Istri sa mojom nadoplatom....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Stupnik, 330.000 €, 5580,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb - okolica, Gornji Stupnik, građevinsko zemljište Mješovita namjena: stambena, poslovna ili mješovita gradnja. Površina: 5.580 m2. Oblik zemljišta je pravokutan, dimenzija cca 37 x 150 m. Moguća kupnja i susjedne parcele površine 2.168 m2, zajedno ukupno 7.748 m2. Ravan teren,....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Podsljemenska zona, 328.000 €, 2142,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

ZAGREB - ŠESTINE - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE - SNIŽENA CIJENA Prodaje se građevinsko zemljište u Zagrebu, predio Šestine, ukupne površine 2142 m2 od čega 245 m2 otpada na zasebnu česticu koja je formirana kao prilaz glavnoj parceli koja ima 1897m2. Širina te manje parcele koja služi kao....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Stenjevec, 320.000 €, 1925,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujem u prodaji građevinskog zemljištau mirnoj ulici Meglenjak -Podsusedu, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili manje stambene zgrade. Parcela se nalazi na blagoj uzvisini te pruža prekrasan, otvoren pogled na okolinu. Glavne prednosti: - Površina zemljišta: 1.952 m2 - Odlična,....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Podsljemenska zona, 320.000 €, 2000,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište s prekrasnim pogledom na Šestinama. Vlasništvo čisto! Više detalja na upit. ? 2000 m² BUILDING LAND IN ŠESTINE! For sale: a plot of land offering a beautiful view of Šestine. Ownership is clean! More details upon request. 2000 m2 GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA NA ŠESTINAMA!.

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Gornje Vrapče, 320.000 €, 2155,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište u Prišlinovoj ulici u Gornjem Vrapću. GPS koordinate: 45,8282388, 15,9028531 Zemljište je pravilnog oblika, ravne površine. Približne dimenzije 65x35 metara. Cesta je odmah uz gradilište. Vlasništvo je uredno. Razgledavanje moguće prema dogovoru. S....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Jakuševac, 320.000 €, 1611,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, Zagreb (Jakuševec), 1611 m2 TIŠINSKA ULICA Sve komunalije na cesti. Za sve dodatne informacije molim da nam se obratite na: +385 91 306 6630 +385 91 278 9999 +385 1 211 0212 RE/MAX CITY 2 Mlinska 23, Samobor Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim,....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Črnomerec, 320.000 €, 42000,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Nudimo na prodaju zemljište impresivne površine od 42000 m, smješteno u katastarskoj općini Gornje Vrapče, poljoprivredno zemljište na obroncima Sljemena, potpuno prekriveno gustom šumom uz pristupni put do čestice. Cijena: 7/m2 Za sve dodatne informacije, razgledavanje ili dogovor,....