• GoHome Professional
zemljista parcele sveti petar do 810 m2 - GoHome
  • zemljista parcele sveti petar do 810 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele sveti petar do 810 m2

  • Za upit "zemljista parcele sveti petar do 810 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 224 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 770 m2 (malo manji)
    • 850 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 16000 eura
    • do 20000 eura (prosječna cijena)
    • do 24000 eura
    • do 200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SVETI PETAR, 300.000 €, 806,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

SV. PETAR NA MORU - Građevinsko zemljište 70 metara od mora! Prodaje se građevinsko zemljište u Sv. Petru na Moru, smješteno samo 70 metara od plaže. Teren se nalazi ispod glavne prometnice, što znači da put do plaže nije smetan. Zemljište je smješteno na ekskluzivnoj lokaciji, idealnoj....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 72.000 €, 794,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

SVETI PETAR NA MORU, GLAVICA - Građevinsko zemljište pravilnog oblika Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Glavica - Gorica pokraj Svetog Petra na Moru u Zadarskoj županiji. Zemljište površine 794 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Parcela je pravilnog pravokutnog....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 415.000 €, 756,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u mjestu Sveti Petar na Moru, smješteno svega 100 metara od mora, iznad magistrale, s otvorenim i neometanim pogledom na more. Riječ je o izuzetno mirnoj i poželjnoj lokaciji, idealnoj za investiciju ili gradnju turističkog objekta. Trenutno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele sveti petar do 810 m2'
85.000 €
85.000 €
142.000 €
  Zemljište, SVETI PETAR, 400.000 €, 756,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljiste u mjestu Sv petaru na moru,Udaljeno svega 100 m od mora, iznad magistrale s otvorenim pogledom na more.u tijeku je ishođenje građevinske dozvole koja je predana za izgradnju 6 stambenih jedinica- prizemlje 1.2. kat .Svi stanovi su s pogledom....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 120.000 €, 736,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju smo dobili građevinski teren koji se nalazi u Svetom Petru na moru, (Turanj) na manje od 100 m od mora. Sa zemljista se pruža pogled na more, zadarski arhipelag i okolinu Zemljište je na odličnoj poziciji, održavano, pravilnog oblika i ravno. Uskog je oblika tako da je....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 225.000 €, 730,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

OPATIJA - Sveti Petar - RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja građevinski teren od 730 m2 sa ishodovanom građevinskom dozvolom za obiteljsku kuću sa bazenom. Teren je ravan u dvije kaskade. Sva potrebna infrastruktura na terenu. Sa terena se pruža lijepi pogled na more.....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.400 €, 727,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Petar na moru Prodaje se zemljište veličine 727 m2 u izgrađenom dijelu građevinske zone naselja. Zemljište je smješteno uz pristupni put širine 5m koji vodi do javne ulice. Sa zemljišta se pruža prekrasan pogled na more i otoke. Udaljenost od mora: 300m Cijena: 200 Eur/m2 Mogućnost....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 149.000 €, 727,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 727m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno crvenom bojom). Udaljenost od mora i plaže iznosi svega....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.400 €, 727,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u sv. Petru s pogledom na more.Površina parcele je 727 m2. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se iznad magistrale u mirnom okruženju uz sami put udaljeno svega 250 metara od mora. Sva infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini..Vlasništvo uredno..Tereta....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 145.400 €, 727,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 727 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je pravokutnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 36 x 20 m. Nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 107.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SV. PETAR - Građevinsko 550 m² s pogledom na more i otoke! U mirnom primorskom mjestu Sv. Petar na Moru, nedaleko od Zadra, prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 550 m². Smješteno uz asfaltiranu cestu, pravilnog je oblika i blagog nagiba, što omogućuje maksimalno....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 550 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni put na službenu cestu. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 25 x....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Petar na moru Prodaje se zemljište veličine 550 m2 u izgrađenom dijelu građevinske zone naselja. Zemljište je pravokutnog oblika dimenzija ca 20m x 25m, te se uz njega nalazi pristupni put širine 5m koji vodi do javne ulice. Sa zemljišta se pruža prekrasan pogled na more i otoke.....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 113.000 €, 550,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 550m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu, te ima pristup s dvije ceste. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno žutom bojom). Udaljenost....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 41.280 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Sveti Petar na Moru, Građevno zemljište u mjestu Glavica površine 516 m2, svega 3,5 km od mora i plaže. U neposrednoj blizini je Športski centar Vrčevo ? Glavica, nogometni klub. Parcela je pravilnog oblika, vlasnički list je čist, jedan kroz jedan. Za ishođenje građevinske dozvole....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 99.000 €, 515,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Filip i Jakov, Sv. Petar na Moru, prodaje se građevinsko zemljište površine 514 m2, 200 m udaljeno od mora i plaže. Široko je 11,5 m, a dugo 45. Cijelom širinom je naslonjeno na pristupni put. Sveti Petar je lociran na pola puta između Zadra i Biograda na Moru na obali Pašmanskog....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 97.000 €, 500,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SV. PETAR - Građevinsko zemljište 500 m² s pogledom na more i otoke! U mirnom primorskom mjestu Sv. Petar na Moru, nedaleko od Zadra, prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 494 m². Smješteno uz asfaltiranu cestu, pravilnog je oblika i blagog nagiba, što omogućuje....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 102.500 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 500m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno ljubičastom bojom). Udaljenost od mora i plaže iznosi....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 500 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 24.50 x 20....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 96.000 €, 494,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SV. PETAR - Građevinsko zemljište s pogledom na more i otoke! U mirnom primorskom mjestu Sv. Petar na Moru, nedaleko od Zadra, prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 494 m². Smješteno uz asfaltiranu cestu, pravilnog je oblika i blagog nagiba, što omogućuje maksimalno....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 101.000 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 494m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno zelenom bojom). Udaljenost od mora i plaže iznosi svega....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 98.800 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 494 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 24 x 20 m.....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 98.800 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u sv. Petru s pogledom na more.Površina parcele je 494 m2. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se iznad magistrale u mirnom okruženju uz sami put udaljeno svega 250 metara od mora. Sva infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini..Vlasništvo uredno..Tereta....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja Sveti Petar na moru 35x9-15 m. LOKACIJA: 200 m od mora preko puta otoka Galešnjaka, pristupni put do zemljišta, priključci uz zemljište. Vlasništvo uredno, 1/1. Za više informacija, slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 165.000 €, 870,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pravilnog oblika, sa infrastrukturom kraj zemljišta i prekrasnim pogledom na more i otoke, a udaljenosti 200 metara do mora. ID KOD AGENCIJE: Z-B-811 Ivana Bajlo Agent s licencom Mob: +385 (0)95 494 5951 Tel: +385 23 229 300 E-mail: ivana@madria.hr www.madria.hr....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 65.000 €, 296,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju smo dobili zemljište koje se nalazi u Svetom Petru na moru, (Turanj) na samoj obali mora. Sa zemljista se pruža pogled na more, zadarski arhipelag i okolinu Specifična nekretnina. Teren je do glavne ceste. Za ogled i dodatne informacije obratite se agentima u oglasu s punim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com