• GoHome Professional
zemljista parcele skradin do 4400 eura - GoHome
  • zemljista parcele skradin do 4400 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele skradin do 4400 eura

  • Za upit "zemljista parcele skradin do 4400 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 4100 eura (malo jeftiniji)
    • 4600 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SKRADIN, 356.000 €, 6691,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Rupama. Površine 6691 m2 te izrazito pravilnog pravokutnog oblika. Trenutno nema puta, ali isti bi trebao biti ucrtan uskoro. Nalazi se u građevinskom području naselja , dijelom neizgrađeni, dijelom izgrađeni dio naselja. Na parceli se nalazi i ruševna....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 201.390 €, 2877,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište u neizgrađenom dijelu građevinskog područja površine 2877 m2, u mjestu Piramatovci, vodičko i skradinsko zaleđe. Teren je pravilnog oblika, sa strujom na terenu i bušotinom vode, a javna vodovodna mreža je na udaljenosti cca 50 m. Trenutno....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 318.600 €, 6372,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Laškovica - građevinsko zemljište :::. Na mirnoj lokaciji iznad Roškog slapa, u zaseoku Laškovica, nalazi se građevinsko zemljište površine 6.372 m2. Smješten je u blizini izgrađenih kuća tako da je sva infrastruktura u neposrednoj blizini. Lokacija vrlo poželjna i atraktivna....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 210.000 €, 3000,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Skradin, Piramatovci, građevinsko zemljište, 3000 m².Sva potrebna infrastruktura nalazi se odmah do zemljišta.Zemljište je pravilnog oblika, okvirnih dimenzija 50 x 60 metara. Ima izlaz na cestu. Na zemljištu zasađeno 30 maslina.Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju.....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 29.400 €, 570,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine cca 588 m2 u mjestu Bratiškovci. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni, na njemu se nalazi cisterna s vodom koju trenutno koriste 2 susjedna objekta. Na terenu se trenutno nalaze stabla maslina, položen je uz pristupni put gdje....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 136.100 €, 2722,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Građevinsko zemljište u Skradinskom zaleđu :::. U selu Velika Glava točnije zaseoku Pamučari nalazi se građevinsko zemljište površine2.722m2. Smješteno u zoni dozvoljene gradnje odmah uz asfaltiranu cestukoja vodi kroz mjesto. Parcelase proteže oko 70 metara uz samu cestu. Pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 350.350 €, 6370,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, Skradin, građevinsko zemljište pravilnog oblika unutar neizgrađenog građevinskog podruc?ja. Ukupne površine 6370 m2.Zemljište se sastoji od nekoliko čestica te je moguća gradnja stambenih i komercijalnih sadržaja. Zbog veličine zemljišta, moguća parcelizacija u više manjih....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 32.963 €, 4709,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Voćnjak s bademima u Dubravicama :::. Na poljoprivrednom zemljištu u Dubravicama zasađen je voćnjak sa oko 175 stabala badema. Parcela je ukupne površine od 4.709m2. Bademi su stari oko 6 godina, a zemlja je plodna i obradiva. Uz parcelu se nalazi i širok makadamski put za pristup....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 260.000 €, 1050,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE ? CENTAR SKRADINA ? 1.050 m² SVI PRIKLJUČCI U BLIZINI | TOP LOKACIJA | IDEALNO ZA GRADNJU Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.050 m², smješteno u samom srcu Skradina, mirna i atraktivna lokacija ? idealna za kuću za odmor, vilu s bazenom ili apartmanski....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 86.300 €, 1729,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine 1 726 m2 u Velikoj Glavi (Skradin). Ovo područje je jako atraktivno što se tiče turizma ali i za miran obiteljski život jer se nalazi u predjelu okruženom lijepom netaknutom prirodom, blizu nacionalnog parka Krka i grada Skradina....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele skradin (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?