• GoHome Professional
zemljista parcele pula porasla cijena - GoHome
  • zemljista parcele pula porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula porasla cijena

  • Za upit "zemljista parcele pula porasla cijena" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 217 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 790 m2
    • do 990 m2
    • 990 m2 (prosječna površina)
    • barem 990 m2
    • 1190 m2
  •  Po cijeni
    • do 17000 eura
    • do 22000 eura (prosječna cijena)
    • do 26000 eura
    • do 224 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • park
    • pogled na more
    • atraktivno
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+27%

Promjena cijene sa 195.000 € na 247.250 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 247.250 €, 989,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 195.000 €
13.05.2026 - 247.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom naselju Štinjan, u okolici Pule. Parcela omogućuje gradnju objekta katnosti P + 2, što je idealno za različite namjene. Struja i voda nalaze se u neposrednoj blizini terena. Odlična prilika za investiciju u Istri! Filip Crnjac Agent s licencom....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 105.000 € na 120.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Centar, 120.000 €, 541,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 105.000 €
17.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 541 m² u mirnom i uređenom naselju u Puli. Parcela je pravokutnog oblika i ravnog terena, što omogućava jednostavnu gradnju. Lokacija nudi blizinu svih važnih sadržaja ? škole, vrtići, trgovine, pošta i javni prijevoz su u neposrednoj blizini.....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 152.900 € na 169.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Veli vrh, 169.000 €, 1793,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 152.900 €
13.04.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula.  Pula  je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula porasla cijena'
240.000 €
326.685 €
198.000 €
 
+9%

Promjena cijene sa 260.000 € na 284.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 284.000 €, 1136,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 260.000 €
02.05.2026 - 284.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaju se dvije parcele u Štinjanu ukupne površine 1136 m², pravilnog oblika, smještene u mirnom dijelu naselja uz asfaltiranu cestu. Svaka parcela ima svoj priključak na gradski vodovod, a jednom svojom dužinom graniče s državnom parcelom, što osigurava dodatnu privatnost i mir.....

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 109.000 € na 130.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, 130.000 €, 580,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 109.000 €
18.04.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Pula, Valdabek - prodaja građevinskog zemljišta od 580m2 S IDEJNIM PROJEKTOM ZA 4 STAMBENE JEDINICE ! Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta od 580m2s idejnim projektom, struja, voda i kanalizacija na parceli, od grada s autom 3 min., do mora Verudele 5 min., sve je u krugu....

 
 
 
 
+34%

Promjena cijene sa 175.000 € na 235.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 235.000 €, 561,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja iznimno atraktivno građevinsko zemljište U Štinjanu, s predivnim pogledom na more, površine 561 m2. Udaljenost od plaže svega 600m. Zemljište je pravilnog oblika. Idealno za gradnju obiteljske kuće, ili vile za odmor. Moguća gradnja....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 199.000 € na 250.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 250.000 €, 1014,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 199.000 €
13.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 152.900 € na 169.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 152.900 €
12.04.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 36.500 € na 46.500 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Kaštanjer, 46.500 €, 375,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.08.2025 - 36.500 €
30.03.2026 - 46.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PULA ? MARSOVO POLJE | GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 375 m² | IZVRSNA LOKACIJA Na prodaju je više susjednih zemljišta u Pula (k.č. 3822/10 i dr. Pula), smještenih na izuzetno atraktivnoj lokaciji ? Marsovo polje, s prilazom iz Mutilske ulice (iza Plodina). Osnovne informacije: Površina: 370....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 181.100 € na 195.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Valelunga, 195.000 €, 874,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 181.100 €
23.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je parcela pravokutnog oblika, s pristupnim putem. Parcela se nalazi na lijepoj lokaciji, 500 m udaljena od mora i cca 100 metara od asfaltnog puta. Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte: Azra azra@almadominvest.com +385 91 611 5706 Jelena jelena@alma-nekretnine.com....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 105.000 € na 120.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Centar, 120.000 €, 541,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 105.000 €
18.03.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 105.000 € na 114.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Centar, 114.000 €, 596,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 105.000 €
01.05.2026 - 114.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište smješteno u mirnom dijelu grada, idealno za izgradnju obiteljske kuće, stambene zgrade ili investicijski projekt. Ova lokacija nudi savršenu ravnotežu između urbanog života i prirodnog okruženja, jer je samo 3 kilometra udaljena od mora i nekoliko....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 36.700 € na 46.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, 46.000 €, 367,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 36.700 €
30.03.2026 - 46.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PULA ? MARSOVO POLJE | GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 395 m² | IZVRSNA LOKACIJA Na prodaju je više susjednih zemljišta u Pula (k.č. 3822/10 i dr. Pula), smještenih na izuzetno atraktivnoj lokaciji ? Marsovo polje, s prilazom iz Mutilske ulice (iza Plodina). Osnovne informacije: Površina: 375....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 39.500 € na 49.400 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, 49.400 €, 395,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 39.500 €
30.03.2026 - 49.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PULA ? MARSOVO POLJE | GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 395 m² | IZVRSNA LOKACIJA Na prodaju je više susjednih zemljišta u Pula (k.č. 3822/10 i dr. Pula), smještenih na izuzetno atraktivnoj lokaciji ? Marsovo polje, s prilazom iz Mutilske ulice (iza Plodina). Osnovne informacije: Površina: 395....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 249.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 249.000 €, 1500,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 249.000 €
26.03.2026 - 239.000 €
23.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Bez posrednika. U prodaji građevinsko zemljište veličine 1500m2 Na samo 1km zračne linije do obale na mirnom području Štinjana nalazi se građevinsko zemljište veličine 1500m2, pravilnog oblika dimenzije ca. 30x45m plus vlastiti dio puta. Zemljište je pravilnog oblika te je infrastruktura....

 
 
 
 
+28%

Promjena cijene sa 141.000 € na 180.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Valelunga, 180.000 €, 675,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 141.000 €
22.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je parcela pravokutnog oblika, s pristupnim putem. Parcela se nalazi na lijepoj lokaciji, 500 m udaljena od mora. Infrasturktura je udaljena na cca 350 metara od parcele. Ulaz s Velog Vrha. Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte: Azra azra@almadominvest.com +385 91....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 210.000 € na 230.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Valdebek, 230.000 €, 500,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 210.000 €
22.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE prekrasno građevinsko zemljište sa svim priključcima na parceli (struja, voda i kanalizacija). Parcela je ograđena betonskim zidom. Plaćen projekat za gradnju dvojne kuće svaka sa 3 sobe i površine 115m2. Projekat je predan na građevinsku dozvolu. MOGUĆNOST GRADNJE SA NAŠOM....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled