• GoHome Professional
zemljista parcele pula kvalitetan Najnovije - GoHome
  • zemljista parcele pula kvalitetan Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula kvalitetan Najnovije

  • Za upit "zemljista parcele pula kvalitetan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Štinjan, 205.000 €, 493,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U prodaji građevinsko zemljište ; Lokacija: Štinjan, Pula Površina zemljišta iznosi 493m2, pravokutnog je oblika, u zoni obuhvata GUP-a, izgrađeni dio. Dozvoljena je visokogradnja, do 10,5 metara visine do maksimalnih 3 etaže, te s 0,5 koeficijentom izgrađenosti, infrastruktura, voda....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 395.000 €, 3158,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U poslovnoj zoni u Galižani prodaje se zemljište površine 3158 m2 s idejnim projektom za gradnju dvije poslovne hale ukupne bruto površine 681+681m2. Zemljište je pravilnog oblika i vrlo dobro je pozicionirano. Prednost zemljišta je njegova lokacija zbog blizine autoputa i željezničke....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 13.300 €, 602,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredna ( vikend zemljišta ) u Puli (medulinska ) površine od 602 do 834 m2 sa uredno ucrtanim putem .Po kulturi oranica. Cijena 22 € m2 Udaljenost do asfaltnog puta cca 200 metra. +385 91 205 205 0 Poljoprivredna zemljišta - Pula.

 
 
 
  Zemljište, PULA, 160.000 €, 3903,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poljoprivredno zemljište površine 3903 m², pravilnog pravokutnog oblika, smješteno na mirnoj, ali strateški izuzetno dobroj lokaciji. Parcela ima direktan pristupni put, što omogućuje jednostavan dolazak i korištenje zemljišta u različite svrhe. Nalazi se u zoni koja....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Ilirija, 425.900 €, 2937,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U Puli, prodaje se zemljište poslovne namjene I2 (industrijsko zanatska namjena) i K1 (poslovna-trgovačko uslužna namjena) prema prostornom planu. Nalazi se dijelom u građevinskom području naselja, a dijelom u građevinskom neizgrađenom uređenom dijelu naselja prema prostornom planu....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 820.000 €, 4300,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju top zemljište T2 veličine 4300 m2 150 m od mora. Idealno za investitore za kamp ili kuću za odmor. Info na 00385 91 924 9486 Istra,Štinjan zemljište T2, 150 m od mora i plaže.

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 2.824.500 €, 34031,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaju se zemljišta mješovite namjene međusobno povezana I2 ( industrijsko zanatske namjene ) i K1 (trgovačko uslužne djelatnosti) koje imaju prilaz s afsaltirane prometnice na čijem se rubnom dijelu nalazi javni vodovod i struja u blizini. Od ostale infrastrukture u blizini je i....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 970.000 €, 5200,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na izuzetno atraktivnoj lokaciji, idealno za investiciju u turizam. Parcela površine 5.200 m² smještena je svega 300 metara od mora, što osigurava izvrsnu poziciju i budućim objektima omogućuje prekrasan, otvoren pogled na more i otočje Brijuni. Prema....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Monvidal, 450.000 €, 1421,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 1421 m² smješteno u mirnom dijelu naselja Monvidal u Puli, idealno za investiciju ili razvoj manjeg stambenog projekta. Parcela ima osiguranu kompletnu infrastrukturu (pristupni put, voda, struja, kanalizacija) te omogućuje....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veruda, 1.900.000 €, 4924,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište za investitore gospodarska -poslovna namjena. Benzinska postaja. Trgovačke i uslužne djelatnosti Ugostiteljska djelatnost:restorani,barovi,sajmovi i zabavni parkovi i sl. Djelatnosti sporta i rekreacije Za više informacija info na 00385 91 924 9486 Top građevinsko....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele pula najnovije (18)
  • zemljista parcele pula kvalitetan (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!