• GoHome Professional
zemljista parcele pula do 167 eura/m2 park - GoHome
  • zemljista parcele pula do 167 eura/m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula do 167 eura/m2 park

  • Za upit "zemljista parcele pula do 167 eura/m2 park" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 105 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1200 m2
    • do 1500 m2
    • 1500 m2 (prosječna površina)
    • barem 1500 m2
    • 1800 m2
  •  Po cijeni
    • 158 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 175 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 10000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Štinjan, 229.999 €, 1500,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, ŠTINJAN Prodaja građevinskog zemljišta U prodaji je prekrasno građevinsko zemljište površine ukupne 1.500 m od čega 1274 m za izgradnju stambenih ili obiteljskih kuća, ostalo čine pristupni putevi. Smješteno u mirnom i zelenom dijelu Štinjana, svega 1 km zračne linije od obale.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 229.000 €, 1448,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 239.000 €
24.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? ŠTINJAN - 1 km od mora Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom dijelu naselja Štinjan, idealno za život ili investiciju. Ukupna površina zemljišta sa pristupnim putem iznosi 1.448 m² i sastoji se od tri građevinske čestice površina 693 m² i 581 m²....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 398.080 €, 2488,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište u industrijskoj zoni u Šijani, ukupne površine 2488 m². Parcela se nalazi direktno uz cestu, što omogućuje jednostavan pristup i odličnu prometnu povezanost. Sva potrebna komunalna infrastruktura (struja, voda, kanalizacija) dostupna je uz parcelu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula do 167 eura/m2 park'
580.000 €
212.000 €
229.999 €
  Zemljište, PULA, Valdebek, 135.000 €, 900,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo zanimljivu parcelu neobičnog oblika u Valdabeku, na sjajnoj lokaciji u predivnom ambijentu. Parcela se nalazi u blizini svih važnih obiteljskih sadržaja, pružajući savršeno okruženje za miran i ugodan život. Ključne Karakteristike: Lokacija: Valdabek Veličina: 900 m2 Oblik:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 580.000 €, 4158,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

VALDEBEK- građevinsko zemljište- 4158 m2! Ova prelijepa građevinska parcela ukupne površine 4158 m2 smještena je na izvrsnoj poziciji i prometnoj povezanosti. Parcela je uredna i pravilnog oblika. Nalazi se u mirnom i uređenom dijelu. Parcela se nalazi uz asfaltirani put, te se voda,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 592.000 €, 4986,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule. Mjesni odbor Štinjan obuhvaća uz prigradsko naselje Štinjan i prigradske turističke predjele Puntakristo, Puntiželu, Valdežunac i Mulimenti, te otoke Sv. Jerolim, Kozadu, Sv. Katarinu. Čitavo područje obuhvaća površinu od 6.055.036....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 465.000 €, 4485,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA ? VELIKA GRAĐEVINSKA PARCELA, KOMERCIJALNA NAMJENA ? VELI VRH, PULA! Na prodaju je atraktivna građevinska parcela smještena na Velom Vrhu, jednom od najperspektivnijih poslovnih dijelova Pule. Parcela je komercijalne namjene, s velikim potencijalom za razne poslovne aktivnosti....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 88.900 €, 889,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna od vodećih turističkih....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 82.500 €, 825,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šikići, 41.600 €, 492,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2025.,

www.investa.hr

Između grada Pule i općine Medulin, nalazi se ovo poljoprivredno zemljište površine 492m². Zemljište je ravno, pravilnog oblika te održavano. Ovo zemljište predstavlja izvrsnu priliku zbog svoje odlične lokacije. Blizina grada i glavne ceste osigurava dobru povezanost. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 1.500.000 €, 25000,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, na prodaju je najveći adrenalinski park u ovom dijelu Europe, potpuno operativan, međunarodno certificiran i razvijan više od 13 godina. Park se prostire na više od 2,5 hektara te predstavlja rijedak spoj nekretnine, turističke infrastrukture i etabliranog poslovnog brenda.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 33.500 €, 768,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Grad Pula, najveći grad Istre, leži u jugozapadnome dijelu istarskoga poluotoka, na obali dobro zaštićena zaljeva. Od mnogobrojnih sačuvanih spomenika iz rimskoga doba ističu se slavoluk Sergijevaca, Augustov hram, amfiteatar Arena, po veličini šesti očuvani amfiteatar na svijetu....

 
 
 
  Zemljište, PULA, 80.000 €, 1934,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredna parcela ukupne površine 1934 m2 okružena predivnom prirodom i zelenilom. Zemljište u svom vlasništvu ima i vlastiti pristupni put a nalazi se u blizini zračne luke Pula. Ova predivna parcela predstavlja idealnu priliku za bijeg u prirodu ili bavljenje poljoprivredom.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 53.000 €, 2550,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....