• GoHome Professional
zemljista parcele pula 960 m2 park - GoHome
  • zemljista parcele pula 960 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula 960 m2 park

  • Za upit "zemljista parcele pula 960 m2 park" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 290 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 910 m2 (malo manji)
    • 1010 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 25000 eura
    • do 32000 eura (prosječna cijena)
    • do 38000 eura
    • do 320 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Štinjan, 324.000 €, 898,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 - 1 km OD MORA!! Ovo građevinsko zemljište pravilnog je oblika (20 m 44 m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 333.000 €, 990,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula,građevinska parcela 990m2 na strateškoj lokaciji-sa projektom Na odličnoj lokaciji U Puli,na samo 500 m od marine Verude-Porat, 5 min od centra Pule, te od izlaza iz grada sa glavne prometnice koji je udaljen svega 2 km prodajemo teren kvadrature 991 m2 sa postojećom obiteljskom....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 195.000 € na 247.250 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 247.250 €, 989,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 195.000 €
09.05.2026 - 247.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom naselju Štinjan, u okolici Pule. Parcela omogućuje gradnju objekta katnosti P + 2, što je idealno za različite namjene. Struja i voda nalaze se u neposrednoj blizini terena. Odlična prilika za investiciju u Istri! Filip Crnjac Agent s licencom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula 960 m2 park'
285.000 €
285.000 €
265.000 €
  Zemljište, PULA, Veruda, 340.000 €, 935,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište poslovno stambene namjene površine 935 m² na atraktivnoj lokaciji u blizini svih gradskih sadržaja. Glavne značajke nekretnine: - blizina mora - pogodno za gradnju poslovno stambenog objekta - frekventnost lokacije - pristupačnost svim važnijim cestama - sva....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 200.000 €, 930,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ODLIČNA PRILIKA! GOSPODARSKO POSLOVNO ZEMLJIŠTE NA FREKVENTNOJ LOKACIJI! Na prodaju je građevinsko zemljište površine 930 m² smješteno uz zaobilaznicu, u neposrednoj blizini trgovačkog centra. Parcela se nalazi na izuzetno atraktivnoj i prometnoj lokaciji s odličnom vidljivošću i....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 195.000 € na 185.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 185.000 €, 926,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 195.000 €
02.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

TOP PRILIKA ZA INVESTITORE ? Građevinsko zemljište u Štinjanu, blizu mora! Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 1000 m² smješteno u mirnom dijelu Štinjana, svega 1 km od plaže i u neposrednoj blizini šumice. Parcela se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava mir, privatnost....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 199.000 € na 250.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 250.000 €, 1014,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 199.000 €
09.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Zemljište, PULA, Valdebek, 135.000 €, 900,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo zanimljivu parcelu neobičnog oblika u Valdabeku, na sjajnoj lokaciji u predivnom ambijentu. Parcela se nalazi u blizini svih važnih obiteljskih sadržaja, pružajući savršeno okruženje za miran i ugodan život. Ključne Karakteristike: Lokacija: Valdabek Veličina: 900 m2 Oblik:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 285.000 €, 890,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 890m2 na udaljenosti 1 km od mora, pravilnog oblika (20×44m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz je asfalna cesta s nogostupom i javnom rasvjetom. Izvrsna pozicija: udaljenost do centra Pule 4....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 88.900 €, 889,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna od vodećih turističkih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr