• GoHome Professional
zemljista parcele pula 960 m2 što manje pala cijen - GoHome
  • zemljista parcele pula 960 m2 što manje pala cijen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula 960 m2 što manje pala cijena

  • Za upit "zemljista parcele pula 960 m2 što manje pala cijena" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 258 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 910 m2 (malo manji)
    • 1010 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 23000 eura
    • do 29000 eura (prosječna cijena)
    • do 35000 eura
    • do 295 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • park
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 265.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 890,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025 - 285.000 €
23.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 898m2 na udaljenosti 1 km od mora, pravilnog oblika (20×44m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz je asfalna cesta s nogostupom i javnom rasvjetom. Izvrsna pozicija: udaljenost do centra Pule 4....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 324.000 € na 265.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 324.000 €
23.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 - 1 km OD MORA!! Ovo građevinsko zemljište pravilnog je oblika (20 m × 44 m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 195.000 € na 185.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 185.000 €, 926,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 195.000 €
02.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

TOP PRILIKA ZA INVESTITORE ? Građevinsko zemljište u Štinjanu, blizu mora! Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 1000 m² smješteno u mirnom dijelu Štinjana, svega 1 km od plaže i u neposrednoj blizini šumice. Parcela se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava mir, privatnost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more