• GoHome Professional
zemljista parcele pula 1060 m2 do 198 eura/m2 - GoHome
  • zemljista parcele pula 1060 m2 do 198 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula 1060 m2 do 198 eura/m2

  • Za upit "zemljista parcele pula 1060 m2 do 198 eura/m2" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 172 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1010 m2 (malo manji)
    • 1110 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 188 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 207 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 19000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Štinjan, 211.000 €, 1065,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište T2 namjene - 200 m OD MORA Zemljište ukupne površine 1065 m2 nalazi se na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta lagane šetnje do prvih plaža. Uz neposrednu blizinu plaža, zemljište je također udaljeno 4 km vožnje do Pule. Pravilnog je oblika....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 195.000 €, 989,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Štinjan, građevinsko zemljište blizu prometnice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 989 m² smješteno u četvrti Štinjan u Puli, na odličnoj lokaciji blizu prometnice. Udaljeno je samo 1,5 km od prekrasnih plaža i u blizini svih potrebnih sadržaja kao što su parkovi,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 195.000 €, 980,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ID CODE: 143-31 Denis Radetić Agent posredovanja u prometu nekretnina Mob: +38598395662, +385995677888 E-mail: denis@kaiser-immobilien.hr www.kaiser-immobilien.hr .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula 1060 m2 do 198 eura/m2'
199.000 €
199.000 €
215.000 €
  Zemljište, PULA, Štinjan, 199.000 €, 1014,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2024.,

www.investa.hr

Štinjan, atraktivno zemljište na odličnoj lokaciji U sklopu grada Pule, u elitnom naselju Štinjan, na vrlo mirnoj lokaciji, smješteno je ovo atraktivno građevinsko zemljište površine 1014 m². Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se samo 1,5 km udaljeno od prekrasnih plaža, te u....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 208.500 €, 1055,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište T2 namjene - 200 m OD MORA Zemljište ukupne površine 1055 m2 nalazi se na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta lagane šetnje do prvih plaža. Uz neposrednu blizinu plaža, zemljište je također udaljeno 4 km vožnje do Pule. Pravilnog je oblika....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 196.000 €, 1025,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište od 1025m2, idealno za gradnju obiteljske kuće sa bazenom, koeficijent izgradnje 285m2+20% površine zemljišta=490m2!! Maksimalna visina zgrade 10m!! Maksimalni broj katova iznad zemlje-3!! Moguća izgradnja kuće sa bazenom, južne orjentacije sa vrtom i ljetnom....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 207.000 €, 1089,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Puntižela je turističko naselje s autokampom i hostelom smješteno na jugozapadnoj obali Istre nasuprot na posebno lijepom lokalitetu nasuprot otočja Brijuni. Nalazi se oko sedam kilometara od centra Pule, pet kilometara od Fažane, polazne točke prema Brijunima, te petnaestak kilometara....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 200.500 €, 1055,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 203.300 €, 1070,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 202.350 €, 1065,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 200.000 €, 1000,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Štinjan, građevinsko zemljište 1.000m2 U ponudi 2 građevinske u Štinjanu. Svaka parcela je pravilnog pravokutnog oblika površine 1000 m2. Parcele se nalaze jedna do druge. Prva parcela se nalazi uz asfaltiranu prometnicu, a druga odmah do nje. Infrastruktura vode i struje do zemljišta.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 200.000 €, 1100,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Ovo zemljište smjestilo se na odličnoj lokaciji, samo 2,5km od centra grada te samim time i svih potrebnih sadržaja. Nalazi se u prirodnoj idili okruženo livadama i obiteljskom kućom. U blizini se nalazi i trgovački centar a prve plaže su udaljene oko 10 minuta vožnje.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 180.000 €, 1000,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište pravokutnog oblika, 1000m2 (156 m2 prilazni put i 844 m2 građevinskog) sa strujom i vodom te pomoćnom zgradom 14m2 sa uporabnom dozvolom. Zemljište se nalazi u naselju Veli Vrh, blizina autobusna stanica, vrtić, škola, do Arene 2,5 km. Vlasništvo uredno.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 176.000 €, 989,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Štinjan, prodaju se dva građevinska zemljišta pravilnog oblika ukupne kvadrature 989m2 i 1014m2 (179.000,00€). Zemljišta se nalaze na mirnoj lokaciji, idealno za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Udaljenost od mora i plaža za kupanje 1km. Voda, struja se nalaze do....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Škatari, 200.000 €, 1156,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA,PULA-Poljoprivredno zemljište s legaliziranim objektom Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1156 m2 na kojem se nalazi legaliziran objekt od 39 m2. Parcela je kompletna ograđena visokim zidom dok je na ulazu nova dvokrilna kapija. Kućica se sastoji od open space prostorije....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 165.000 €, 1056,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Štinjan, građevinsko zemljište površine 1056 m2 za obiteljsku kuću ili vilu sa bazenom. Voda i struja prolaze uz parcelu. Zemljište je udaljeno 1600 metara od mora. Nalazi se na mirnoj lokaciji. Za više informacija: Predrag Bunčić Tel: +385 92 1107774 Email: info@residence.hr ID NEKRETNINE:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 222.000 €, 1070,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se građevinsko zemljište T2 namjene - 200 m OD MORA Zemljište ukupne površine 1070 m2 nalazi se na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta lagane šetnje do prvih plaža. Uz neposrednu blizinu plaža, zemljište je također udaljeno 4 km vožnje do Pule. Pravilnog je oblika....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 207.500 €, 1000,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 840 m², smješteno u mirnom dijelu Velog Vrha, samo nekoliko minuta vožnje od centra Pule. Uz zemljište dolazi i dodatnih 160 m² prilaza, što osigurava jednostavan pristup. Teren je ravan i očišćen, što omogućuje odmah početak gradnje bez....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 207.900 €, 1000,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula.  Pula  je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna od vodećih....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 145.000 €, 1117,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1117 m² u naselju Škatari, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu b. Smješteno na svega 200 metara od glavne ceste, zemljište ima uredan pristupni put s javnog dobra te svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini , što ga čini izuzetno....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 143.000 €, 1136,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 601 m² u Štinjanu, smješteno u mirnom dijelu naselja, s dobrom povezanošću prema Puli i obali. Parcela je pravilnog oblika dimenzija približno 26 x 20 metara, što omogućuje jednostavnije planiranje i organizaciju buduće gradnje. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šikići, 125.000 €, 1079,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2024.,

www.eurovilla.hr

Na medulinskoj cesti nedaleko od centra Pule nalazi se poljoprivredno zemljište ukupne veličine od 1079m2 na njemu su dva objekta jedan veličine 41 m2, drugi 31 m2 koji su upisani u vlasničkom listu kao kuće za odmor.Na zemljištu se nalazi uz dva objekta i pomoćna zgrada od 26 m2....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 93.375 €, 1083,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

istra, Pula, poljoprivredno zemljište na rubu urbanizacije.

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 50.000 €, 1009,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u mjestu Monte Turco. Zemljište površine 1009 m² pravilnog je oblika te ima osiguran pristupni put (javno dobro), što omogućuje jednostavan i nesmetan pristup. Smješteno je u mirnom i ugodnom okruženju, okruženo prirodom, idealno za odmor i opuštanje.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 49.000 €, 1104,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno