• GoHome Professional
zemljista parcele pula 1060 m2 do 188 eura/m2 - GoHome
  • zemljista parcele pula 1060 m2 do 188 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula 1060 m2 do 188 eura/m2

  • Za upit "zemljista parcele pula 1060 m2 do 188 eura/m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 166 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1010 m2 (malo manji)
    • 1110 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 178 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 197 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 19000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Štinjan, 176.000 €, 989,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Štinjan, prodaju se dva građevinska zemljišta pravilnog oblika ukupne kvadrature 989m2 i 1014m2 (179.000,00€). Zemljišta se nalaze na mirnoj lokaciji, idealno za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Udaljenost od mora i plaža za kupanje 1km. Voda, struja se nalaze do....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 203.300 €, 1070,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Puntižela je turističko naselje s autokampom i hostelom smješteno na jugozapadnoj obali Istre nasuprot na posebno lijepom lokalitetu nasuprot otočja Brijuni. Nalazi se oko sedam kilometara od centra Pule, pet kilometara od Fažane, polazne točke prema Brijunima, te petnaestak kilometara....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 202.350 €, 1065,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula 1060 m2 do 188 eura/m2'
200.500 €
215.000 €
215.000 €
  Zemljište, PULA, Štinjan, 195.000 €, 989,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2024.,

www.investa.hr

Štinjan, građevinsko zemljište blizu prometnice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 989 m² smješteno u četvrti Štinjan u Puli, na odličnoj lokaciji blizu prometnice. Udaljeno je samo 1,5 km od prekrasnih plaža i u blizini svih potrebnih sadržaja kao što su parkovi,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 199.000 €, 1014,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Štinjan, atraktivno zemljište na odličnoj lokaciji U sklopu grada Pule, u elitnom naselju Štinjan, na vrlo mirnoj lokaciji, smješteno je ovo atraktivno građevinsko zemljište površine 1014 m². Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se samo 1,5 km udaljeno od prekrasnih plaža, te u....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 200.000 €, 1100,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Ovo zemljište smjestilo se na odličnoj lokaciji, samo 2,5km od centra grada te samim time i svih potrebnih sadržaja. Nalazi se u prirodnoj idili okruženo livadama i obiteljskom kućom. U blizini se nalazi i trgovački centar a prve plaže su udaljene oko 10 minuta vožnje.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 180.000 €, 1000,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište pravokutnog oblika, 1000m2 (156 m2 prilazni put i 844 m2 građevinskog) sa strujom i vodom te pomoćnom zgradom 14m2 sa uporabnom dozvolom. Zemljište se nalazi u naselju Veli Vrh, blizina autobusna stanica, vrtić, škola, do Arene 2,5 km. Vlasništvo uredno.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 207.000 €, 1089,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 200.000 €, 1156,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA,PULA-Poljoprivredno zemljište s legaliziranim objektom Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1156 m2 na kojem se nalazi legaliziran objekt od 39 m2. Parcela je kompletna ograđena visokim zidom dok je na ulazu nova dvokrilna kapija. Kućica se sastoji od open space prostorije....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 196.000 €, 1025,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište od 1025m2, idealno za gradnju obiteljske kuće sa bazenom, koeficijent izgradnje 285m2+20% površine zemljišta=490m2!! Maksimalna visina zgrade 10m!! Maksimalni broj katova iznad zemlje-3!! Moguća izgradnja kuće sa bazenom, južne orjentacije sa vrtom i ljetnom....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 165.000 €, 1056,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Štinjan, građevinsko zemljište površine 1056 m2 za obiteljsku kuću ili vilu sa bazenom. Voda i struja prolaze uz parcelu. Zemljište je udaljeno 1600 metara od mora. Nalazi se na mirnoj lokaciji. Za više informacija: Predrag Bunčić Tel: +385 92 1107774 Email: info@residence.hr ID NEKRETNINE:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 208.500 €, 1055,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište T2 namjene - 200 m OD MORA Zemljište ukupne površine 1055 m2 nalazi se na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta lagane šetnje do prvih plaža. Uz neposrednu blizinu plaža, zemljište je također udaljeno 4 km vožnje do Pule. Pravilnog je oblika....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 145.000 €, 1117,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1117 m² u naselju Škatari, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu b. Smješteno na svega 200 metara od glavne ceste, zemljište ima uredan pristupni put s javnog dobra te svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini , što ga čini izuzetno....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 211.000 €, 1065,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se građevinsko zemljište T2 namjene - 200 m OD MORA Zemljište ukupne površine 1065 m2 nalazi se na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta lagane šetnje do prvih plaža. Uz neposrednu blizinu plaža, zemljište je također udaljeno 4 km vožnje do Pule. Pravilnog je oblika....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 143.000 €, 1136,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 601 m² u Štinjanu, smješteno u mirnom dijelu naselja, s dobrom povezanošću prema Puli i obali. Parcela je pravilnog oblika dimenzija približno 26 x 20 metara, što omogućuje jednostavnije planiranje i organizaciju buduće gradnje. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 195.000 €, 980,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

ID CODE: 143-31 Denis Radetić Agent posredovanja u prometu nekretnina Mob: +38598395662, +385995677888 E-mail: denis@kaiser-immobilien.hr www.kaiser-immobilien.hr .

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 125.000 €, 1079,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2024.,

www.indomio.hr

Na medulinskoj cesti nedaleko od centra Pule nalazi se poljoprivredno zemljište ukupne veličine od 1079m2 na njemu su dva objekta jedan veličine 41 m2, drugi 31 m2 koji su upisani u vlasničkom listu kao kuće za odmor.Na zemljištu se nalazi uz dva objekta i pomoćna zgrada od 26 m2....