• GoHome Professional
zemljista parcele pula 1010 m2 do 198 eura/m2 što - GoHome
  • zemljista parcele pula 1010 m2 do 198 eura/m2 što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pula 1010 m2 do 198 eura/m2 što skuplje

  • Za upit "zemljista parcele pula 1010 m2 do 198 eura/m2 što skuplje" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 174 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 960 m2 (malo manji)
    • 1060 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 188 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 207 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 19000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PULA, Štinjan, 211.000 €, 1065,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište T2 namjene - 200 m OD MORA Zemljište ukupne površine 1065 m2 nalazi se na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta lagane šetnje do prvih plaža. Uz neposrednu blizinu plaža, zemljište je također udaljeno 4 km vožnje do Pule. Pravilnog je oblika....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 222.000 €, 1070,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se građevinsko zemljište T2 namjene - 200 m OD MORA Zemljište ukupne površine 1070 m2 nalazi se na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta lagane šetnje do prvih plaža. Uz neposrednu blizinu plaža, zemljište je također udaljeno 4 km vožnje do Pule. Pravilnog je oblika....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 215.000 €, 1089,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se građevinsko zemljište T2 namjene - 200 m OD MORA Zemljište ukupne površine 1089 m2 nalazi se na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta lagane šetnje do prvih plaža. Uz neposrednu blizinu plaža, zemljište je također udaljeno 4 km vožnje do Pule. Pravilnog je oblika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula 1010 m2 do 198 eura/m2 što skuplje'
208.500 €
207.500 €
207.000 €
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 207.900 €, 1000,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula.  Pula  je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna od vodećih....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 203.300 €, 1070,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Puntižela je turističko naselje s autokampom i hostelom smješteno na jugozapadnoj obali Istre nasuprot na posebno lijepom lokalitetu nasuprot otočja Brijuni. Nalazi se oko sedam kilometara od centra Pule, pet kilometara od Fažane, polazne točke prema Brijunima, te petnaestak kilometara....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 202.350 €, 1065,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 200.500 €, 1055,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 200.000 €, 1100,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Ovo zemljište smjestilo se na odličnoj lokaciji, samo 2,5km od centra grada te samim time i svih potrebnih sadržaja. Nalazi se u prirodnoj idili okruženo livadama i obiteljskom kućom. U blizini se nalazi i trgovački centar a prve plaže su udaljene oko 10 minuta vožnje.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 200.000 €, 930,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ODLIČNA PRILIKA! GOSPODARSKO POSLOVNO ZEMLJIŠTE NA FREKVENTNOJ LOKACIJI! Na prodaju je građevinsko zemljište površine 930 m² smješteno uz zaobilaznicu, u neposrednoj blizini trgovačkog centra. Parcela se nalazi na izuzetno atraktivnoj i prometnoj lokaciji s odličnom vidljivošću i....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 199.000 €, 1014,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2024.,

www.investa.hr

Štinjan, atraktivno zemljište na odličnoj lokaciji U sklopu grada Pule, u elitnom naselju Štinjan, na vrlo mirnoj lokaciji, smješteno je ovo atraktivno građevinsko zemljište površine 1014 m². Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se samo 1,5 km udaljeno od prekrasnih plaža, te u....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 196.000 €, 1025,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište od 1025m2, idealno za gradnju obiteljske kuće sa bazenom, koeficijent izgradnje 285m2+20% površine zemljišta=490m2!! Maksimalna visina zgrade 10m!! Maksimalni broj katova iznad zemlje-3!! Moguća izgradnja kuće sa bazenom, južne orjentacije sa vrtom i ljetnom....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 195.000 €, 989,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2024.,

www.investa.hr

Štinjan, građevinsko zemljište blizu prometnice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 989 m² smješteno u četvrti Štinjan u Puli, na odličnoj lokaciji blizu prometnice. Udaljeno je samo 1,5 km od prekrasnih plaža i u blizini svih potrebnih sadržaja kao što su parkovi,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 195.000 €, 980,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

ID CODE: 143-31 Denis Radetić Agent posredovanja u prometu nekretnina Mob: +38598395662, +385995677888 E-mail: denis@kaiser-immobilien.hr www.kaiser-immobilien.hr .

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 185.000 €, 926,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

TOP PRILIKA ZA INVESTITORE Građevinsko zemljište u Štinjanu, blizu mora! Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 1000 m smješteno u mirnom dijelu Štinjana, svega 1 km od plaže i u neposrednoj blizini šumice. Parcela se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava mir, privatnost....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 195.000 € na 185.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 185.000 €, 926,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 195.000 €
02.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

TOP PRILIKA ZA INVESTITORE ? Građevinsko zemljište u Štinjanu, blizu mora! Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 1000 m² smješteno u mirnom dijelu Štinjana, svega 1 km od plaže i u neposrednoj blizini šumice. Parcela se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava mir, privatnost....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 180.000 €, 930,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 930 m², smješteno u gospodarsko-poslovnoj zoni, na frekventnoj lokaciji uz pulsku zaobilaznicu, u neposrednoj blizini trgovačkog centra. Parcela je idealna za izgradnju trgovačko-uslužnog objekta ili drugih poslovnih sadržaja, zahvaljujući....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 180.000 €, 1000,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište pravokutnog oblika, 1000m2 (156 m2 prilazni put i 844 m2 građevinskog) sa strujom i vodom te pomoćnom zgradom 14m2 sa uporabnom dozvolom. Zemljište se nalazi u naselju Veli Vrh, blizina autobusna stanica, vrtić, škola, do Arene 2,5 km. Vlasništvo uredno.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 176.000 €, 989,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Štinjan, prodaju se dva građevinska zemljišta pravilnog oblika ukupne kvadrature 989m2 i 1014m2 (179.000,00€). Zemljišta se nalaze na mirnoj lokaciji, idealno za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Udaljenost od mora i plaža za kupanje 1km. Voda, struja se nalaze do....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 165.000 €, 1056,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Štinjan, građevinsko zemljište površine 1056 m2 za obiteljsku kuću ili vilu sa bazenom. Voda i struja prolaze uz parcelu. Zemljište je udaljeno 1600 metara od mora. Nalazi se na mirnoj lokaciji. Za više informacija: Predrag Bunčić Tel: +385 92 1107774 Email: info@residence.hr ID NEKRETNINE:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Gregovica, 145.000 €, 930,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište uz zaobilaznici. K1 zona (Poslovna namjena ili poslovno-proizvodnu namjenu) Više informacija kontakt broj +385 97 760 8740 Toni Građevinsko zemljište na zaobilaznici K1-zona..

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 139.800 €, 932,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji 932 m2. Ovo građevinsko zemljište je pravokutnog oblika, pripojeno uz put. Udaljeno je 1,7 km od predivnih plaža u Štinjanu i Valbandonu. Poštovani klijenti, agencijska provizija se naplaćuje u skladu s Općim uvjetima poslovanja.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šikići, 125.000 €, 1079,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2024.,

www.eurovilla.hr

Na medulinskoj cesti nedaleko od centra Pule nalazi se poljoprivredno zemljište ukupne veličine od 1079m2 na njemu su dva objekta jedan veličine 41 m2, drugi 31 m2 koji su upisani u vlasničkom listu kao kuće za odmor.Na zemljištu se nalazi uz dva objekta i pomoćna zgrada od 26 m2....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 93.375 €, 1083,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

istra, Pula, poljoprivredno zemljište na rubu urbanizacije.

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 50.000 €, 1009,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u mjestu Monte Turco. Zemljište površine 1009 m² pravilnog je oblika te ima osiguran pristupni put (javno dobro), što omogućuje jednostavan i nesmetan pristup. Smješteno je u mirnom i ugodnom okruženju, okruženo prirodom, idealno za odmor i opuštanje.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 49.000 €, 1104,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno