• GoHome Professional
zemljista parcele pakoštane barem 1170 m2 - GoHome
  • zemljista parcele pakoštane barem 1170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pakoštane barem 1170 m2

  • Za upit "zemljista parcele pakoštane barem 1170 m2" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 170 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1110 m2 (malo manji)
    • 1230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 150 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAKOŠTANE, 165.000 €, 1479,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište, površine 1479 m2, smješteno je u slikovitom mjestu Drage, u općini Pakoštane. Ovo građevinsko zemljište nudi iznimnu priliku za investiranje u jednom od najatraktivnijih dijelova regije. Smješteno u blizini obale, Drage su poznate po svojoj prirodnoj ljepoti....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 221.850 €, 1479,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pakoštane-Drage atraktivno građevinsko zemljište 1479m2, idealno za gradnju više stambenih objekata, zemljište se nalazi iznad magistrale. Mjesto Drage su tiho i mirno dalmatinsko mjesto smješteno u centralnoj zoni hrvatskog Jadrana, na magistralnom putu između Zadra i Šibenika uz....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 275.500 €, 1171,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1171 m2 smješteno u naselju Drage, Pakoštane, nudi izvrsnu priliku za ulaganje u atraktivnoj regiji. Parcela se nalazi u građevinskoj zoni, što omogućuje realizaciju različitih projekata u skladu s važećim urbanističkim planovima. Zemljište ima pogled....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pakoštane barem 1170 m2'
400.000 €
400.000 €
33.000 €
  Zemljište, PAKOŠTANE, 11.000 €, 1247,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

MASLINIK blizu mora Maslinik ukupne površine 1247 m2, Prilaz automobillom po šodranom putu od magistrale do mora. Jedan dio ucrtanog puta nije oćišćen i ne može se autom prolaziti. Google maps 43.856557,15.590972 Cijena je 11000,00 €. 9€/m2 MASLINIK blizu mora.

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 20.520 €, 1360,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja poljoprivrednog zemljišta u Pakoštanima, Vranama ? Površina 1368 m2 Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 1368 m2, smješteno u Pakoštanima, naselje Vranama. Zemljište se sastoji od 4 parcele i prodaje se isključivo u kompletu. Osnovne informacije: - Ukupna površina:....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 22.100 €, 1468,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljiste u Vrani površine 1468 m2. Dimenzije su otprilike 17m x 95m Pristupni put s gornje i donje strane zemljišta. Atraktivna lokacija Pogled na Vransko jezero 15€/m2 Dodatne informacije 0955003322 Vrana poljoprivredno zemljište 1468 m2 povoljno.

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 295.000 €, 1630,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište na TOP lokaciji na otoku Vrgadi, s panoramskim pogledom, odmah uz more i pješčanu plažu. Pravilnog oblika, infrastruktura u blizini. ID CODE: Z-J-802 Ivana Bajlo Agent s licencom Mob: +385 (0)95 494 5951 Tel: +385 23 229 300 E-mail: ivana@madria.hr www.madria.hr....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 250.000 € na 220.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAKOŠTANE, 220.000 €, 1632,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 250.000 €
01.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište na otoku Vrgadi pokraj Biograda na moru. Ukupna površina zemljišta je 1632m2 od čega je 1100m2 građevinsko (bliže moru) te 532m2 u nastavku je poljoprivredno. Zemljište je pravilnog oblika dimenzije 24x70m. Nalazi se na izvrsnoj lokaciji na samo 5metara od mora....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 244.800 €, 1632,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Raj za odmor!! Na prodaju stavljamo izuzetno građevinsko zemljište prvi red do mora na Otoku Vrgada, Pakoštane. Otok Vrgada krase divne, pješčane plaže uz bistro plavo more, s naglaskom na prirodne ljepote naše obale. Ukupna površina zemljišta je 1632m2 od čega je 1100m2 građevinsko....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 359.000 €, 1632,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Vrgada, prodaje se građevinsko zemljište od 1632 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 24m x 70m, prilazni put, struja pored terena. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA OTVOREN POGLED NA MORE!!! . Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 5 m udaljeno od mora i plaže, 500 m od centra....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 293.000 €, 1632,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je zemljište ukupne površine 1632 m2 na jednoj od najboljih lokacija na otoku Vrgadi. Sastoji se od građevinskog dijela površine 1100 m2, koji se nalazi bliže moru, te se nadovezuje na poljoprivredni dio površine 532 m2. Jugozapadne je orijentacije i zaštićeno je od vjetrova.....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 206.000 €, 1080,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1080 m2 smješteno u mjestu Vrana, u blizini Biograda na Moru. Zemljište se nalazi na iznimno mirnoj i ugodnoj lokaciji, svega 1 km udaljeno od Vranskog jezera, te s parcele pruža predivan otvoren pogled na prirodu i jezero . Parcela je....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 170.000 €, 1714,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je zemljište u naselju Drage, nedaleko od Pakoštana. Zemljište ukupne površine 1714 m2 nalazi se južno od Jadranske magistralne ceste u gusto naseljenom području, te zadovoljava sve prostorno planske uvjete gradnje. Neposredno uz zemljište nalazi se kompletna infrastruktura.....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 170.000 €, 1714,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je zemljište u naselju Drage, nedaleko od Pakoštana. Zemljište ukupne površine 1714 m2 nalazi se južno od Jadranske magistralne ceste te zadovoljava sve prostorno planske uvjete gradnje. Neposredno uz zemljište nalazi se kompletna infrastruktura. Od ukupne površine, 1124....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 172.350 €, 1900,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrano zemljište površine 1.915 m u mjestu Drage, katastarska općina Pakoštane, idealno za gradnju obiteljske kuće na velikom terenu ili kao odlična prilika za investiciju (apartmanska zgrada).Zemljište se nalazi u mirnom predjelu, okruženo obiteljskim kućama, što....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 172.350 €, 1915,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Drage, kod Pakoštana. Zemljište se nalazi ispod magistralne ceste, uz cestu, mirna lokacija. Površine je 1915 m2, 1 kat.čestica, dugoljastog oblika. S jedne strane ( ulične ) širina parcele je cca 14,50 m, s druge strane parcela je širine....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 172.350 €, 1915,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Dragama, površine 1915 m. Dugo je oko 100 m. S jedne strane, do asfaltirane ulice, široko je oko 15 m u dužini od oko 70 m, a kasnije poprima oblik kvadrata 27 x 27 m (oko 720 m). Priključci struje i vode su u neposrednoj blizini. Moguća je izgradnja....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 172.350 €, 1915,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Dragama, površine 1915 m². Dugo je oko 100 m. S jedne strane, do asfaltirane ulice, široko je oko 15 m u dužini od oko 70 m, a kasnije poprima oblik kvadrata 27 x 27 m (oko 720 m²). Priključci struje i vode su u neposrednoj blizini. Moguća je izgradnja....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 68.460 €, 2282,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne veličine 2282m2 te se nalazi u mjestu Drage. Udaljenost do mora 300 metara te ima i postojeći put do same parcele. .

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 690.000 €, 2464,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

PAKOŠTANE - ZEMLJIŠTE GOSPODARSKE NAMJENE 2464m2 Zemljište se nalazi u K2 zoni gospodarske namjene, pretežno trgovačke. Za sve dodatne informacije i razgledavanje kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. KONTAKT: VEDRANA BAŠIĆ +385919077396....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 616.000 €, 2464,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Zemljišna parcela br. 5364/2 u katastarskoj općini Pakoštane, prostire se na površini od 2464 m, smještena na ulazu u mjesto. U novom urbanističkom planu uređenja, zona u kojoj se nalazi ovo zemljište označena je kao K2 (gospodarska namjena - pretežno komercijalna). Biograd ima 5.739....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 689.920 €, 2464,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je zemljište površine 2464 m² u Pakoštanima namijenjeno za gospodarske i poslovne svrhe. Zemljište je pogodno za hipermarket ili slične poslovne namjene. Parcela ima pravilan oblik, što olakšava planiranje i organizaciju buduće gradnje. Struja i voda nalaze se u blizini....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 689.920 €, 2464,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište 2464 m za poslovnu namjenu Pakoštane Na prodaju je zemljište površine 2464 m² u Pakoštanima namijenjeno za gospodarske i poslovne svrhe. Zemljište je pogodno za hipermarket ili slične poslovne namjene.</br> Parcela ima pravilan oblik,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 665.000 € na 689.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PAKOŠTANE, 689.000 €, 2464,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.07.2025 - 665.000 €
28.03.2026 - 689.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište! Planom se utvrđuju sljedeći uvjeti za izgradnju i uređenje gospodarskih zona ? poslovnih (pretežito gospodarskih - K2): Minimalna površina građevne čestice je 1000 m2, Maksimalni koeficijent izgrađenosti je 0,4, Maksimalni koeficijent iskorištenja....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 665.500 €, 2464,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Pakoštanima, prema prijedlogu izmjena prostornog plana svrstano u poslovnu zonu K2. Površina mu je 2464 m, dimenzije 34 x 72 m, od kojih duža stranica leži uz glavnu prometnicu. Teren je pravilnog pravokutnog oblika, ravan i ograđen. U....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 665.280 € na 689.920 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PAKOŠTANE, 689.920 €, 2464,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 665.280 €
08.03.2026 - 689.920 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo zemljište za poslovne (trgovačke - oznaka M2) namjene preko puta novih Plodina u Pakoštanima. Pogodno za otvaranje još jednog hipermarketa ili slične poslovne namjene. Moguće je dokupiti još zemljišta vezanog na ovaj teren. Cijena je podložna pregovorima. Za sve dodatne....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 1.490.000 €, 3100,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je predivno građevinsko zemljište, PRVI RED DO MORA na mirnoj i tihoj lokaciji u Pakoštanima. Sva infrastruktura nalazi se uz teren. Za više informacija kao i obilazak stojimo na usluzi .

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 77.000 €, 3330,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

VRANSKO JEZERO - POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE U PARKU PRIRODE površine 3330m27 Agencija broj jedan u Hrvatskoj već preko 25 godina. Za sve dodatne informacije i dogovor za razgledavanje, slobodno me kontaktirajte na broj +385 91 9077 396. Kontakt: Vedrana Bašić +385919077396 E-mail: vedrana.basic@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 617.040 €, 3428,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, na mirnoj i tihoj poziciji, Drage - Pakoštane. CIJENA: 180 EUR/m2 Prema UPU planu Općine Pakoštane može se graditi: Stambena zgrada tipa A je sukladno odredbama ovoga Plana stambena građevina koja može imati najviše dva stana uz sljedeće....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 149.350 €, 5974,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Zemljište je smješteno u parku prirode Vransko jezero od kojeg je udaljeno nekih stotinjak metara. Uz parcelu ide zemljani put,a na parceli je posađeno nekih 80 -tak maslina. Vlasništvo uredno! .

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 1.271.000 €, 4900,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 4.900 m², smješteno unutar popularnog autokampa "Velika Kurela" u Dragama. Cijelo zemljište se nalazi u T3 zoni, što omogućuje postavljanje mobilnih i kamp kućica, dok je u donjem dijelu parcele predviđena izgradnja čvrstih objekata....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 67.545 €, 4503,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja poljoprivrednog zemljišta u Pakoštanima, Vranama ? Ukupna površina 4503 m2 Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 4503 m2, smješteno u Pakoštanima, naselje Vranama. Zemljište se sastoji od 4 parcele, koje, ukoliko se spajaju u jednu, omogućuju izgradnju objekta....

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 97.000 €, 3768,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište uz Vransko jezero. Nalazi se drugi red od jezera i ima pogled. Pristup je makadamski u jako dobrom stanju. Plaža je povezana putem. Najbliže naselje je mjesto Drage. Površina iznosi 3768 m2. Pravilan oblik. Pozicija je mirna i u okolici nema kuća.....