• GoHome Professional
zemljista parcele pašman 1230 m2 - GoHome
  • zemljista parcele pašman 1230 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele pašman 1230 m2

  • Za upit "zemljista parcele pašman 1230 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 171 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1170 m2 (malo manji)
    • 1290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 13000 eura
    • do 17000 eura (prosječna cijena)
    • do 20000 eura
    • do 173 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 126.600 €, 1266,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu, smješteno 650 m od mora i plaže. Zemljište se nalazi iznad glavne otočke prometnice i imaukupno 1.266 m2. Prema zemljištu vodi neasfaltirani put širine od 2.20 do 3.40 m. Zemljište je nepravilnog oblika, blago nakošeno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 249.900 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 249.900 €, 1283,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 265.000 €
15.05.2026 - 249.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Između Tkona i Pašmana u mjestu Kraj, svega 250 m od super popularne plaže Tratica, prodaje se uređena parcela, potpuno ograđena lijepim kamenim ogradnim zidovima i sa sačuvanim prekrasnim maslinama uz pristupni put i parking i s izvedenim priključkom vode. Do mora je izravno 200....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 250.000 €, 1301,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 1301 m2 ? Ždrelac, otok Pašman, 350 m od mora Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1301 m2 u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu, udaljeno svega 350 metara od mora! Na zemljištu se nalazi objekt 57 m2 koji posjeduje rješenje o izvedenom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pašman 1230 m2'
462.800 €
169.800 €
40.000 €
  Zemljište, PAŠMAN, 230.000 €, 1150,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2024.,

www.crozilla.com

DRUGI RED - 50 m od plaže Prodaje se građevinski teren na otoku Pašmanu mjesto Barotul - zemljište površine 1150 m2 je pravilnog oblika dimenzija cca 35m x 40m - udaljen je od uređene pješčane plaže otprilike 50 m - u blizini su priključci struje a na zemljištu je voda - idealna lokacija....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 149.000 € na 139.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 139.000 €, 1247,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 149.000 €
12.04.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Tkon, otok Pašman, prodaje se građevinska parcela površine 1250 m2 s ostacima kuće stare 250 godina , skoro pravilnih dimenzija, udaljena 350 m od mora u centru Tkona i isto toliko do plaže sa svim sadržajima. Parcela je zahvalnog oblika dimenzija cca 20 x 62 m te užom stranom leži....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 201.440 €, 1259,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman - Kraj, prodaje se građevinsko zemljište od 1259 m2 sa kojeg se pruža predivan pogled na more. . Zemljište je dimenzija cca. 25m x 50m oblik na L, asfaltni prilazni put, struja i voda pored. . Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 90 m udaljen od mora i plaže, blizina svih potrebnih....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 198.000 € na 186.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 186.000 €, 1199,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 198.000 €
06.03.2026 - 186.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, u mjestu Ždrelac. Nalazi se na mirnoj lokaciji, na svega cca 450 metara udaljenosti od centra i 400 metara udaljen od mora i plaže. Zemljište je površine 1198 m2, a ima uređen pristupni put. Sva potrebna infrastruktura je u blizini....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 115.000 €, 1288,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, smješteno na oko 400 metara udaljenosti do centra mjesta, najbliže trgovine i lijepe plaže. Površina zemljišta iznosi 1288 m2. Zemljište je većim dijelom u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja,....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 21.000 €, 1166,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1166 m² smješteno na atraktivnoj lokaciji, svega 250 metara od mora. Parcela je ravna i pravilnog oblika, što omogućuje jednostavno korištenje i razne mogućnosti uređenja prema potrebama budućeg vlasnika. S terena se pruža ugodan pogled....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 550.000 € na 500.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 500.000 €, 1160,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 480.000 €
06.01.2026 - 550.000 €
21.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se građevinsko zemljište smješteno na iznimno atraktivnoj lokaciji, prvi red do mora, u malom pašmanskom mjestu. Ukupne je površine od nešto više od 1150 m2, dok na gradivi dio spada 600 m2. Gradiva površina nalazi se na uzvišenom dijelu zemljišta što budućem objektu omogućava....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 215.000 €, 1150,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman, Barotul, u blizini plaže s pogledom na more, lučicu i otočić. Prodaje se građevinsko zemljište kvadratnog oblika površine 1150 m2. Zemljište je moguće podijeliti na dva manja građevinska terena sukladno prostornom planu. Dva jednaka bi mogla biti od po 575 m2 ili jedan veći....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 233.000 €, 1123,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK PAŠMAN ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S POGLEDOM NA MORE 1123 m² Na prodaju građevinsko zemljište površine 1123 m², smješteno na blagoj padini s prekrasnim pogledom na more. Udaljenost od mora i plaže: cca 180 m Mirna i atraktivna lokacija U blizini se nalaze priključci za struju i....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno