• GoHome Professional
zemljista parcele medveja što manje pogled na more - GoHome
  • zemljista parcele medveja što manje pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele medveja što manje pogled na more

  • Za upit "zemljista parcele medveja što manje pogled na more" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 436 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1460 m2
    • do 1820 m2
    • 1820 m2 (prosječna površina)
    • barem 1820 m2
    • 2190 m2
  •  Po cijeni
    • do 28000 eura
    • do 35000 eura (prosječna cijena)
    • do 42000 eura
    • do 350 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MEDVEJA, 450.000 €, 3029,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Građevinsko zemljište u Medveji sa prekrasnim pogledom na more, 3029 m2. Mogućnost gradnje 12 apartmana ili tri kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 197.000 €, 644,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien nudi građevinski teren na području naselja Medveja koji se po urbanističkom planu nalazi u M1 zoni. Teren je nakošen i udaljen približno 200 metara zračne linije od obale i plaže. Pristup je osiguran iz glavne prometnice, u blizini terena nalazi se priključak na....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 197.000 €, 716,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2024.,

www.njuskalo.hr

Zemljište od 716m2 na odličnoj lokaciji, 170 m zračnom linijom udaljen od mora i 620 m zračnom linijom od glavne plaže u Medveji. Nalazi se u građevinskom području naselja mješovite namjene M1, pretežno stambene. S terena se pruža potpuno otvoren pogled na more i otok Cres. ID KOD....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele medveja što manje pogled na more'
3.500.000 €
545.000 €
800.000 €
  Zemljište, MEDVEJA, 435.000 €, 1083,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

MEDVEJA - Ekskluzivno samo kod nas, građevinski teren od 1.083 m2 sa otvorenim pogledom na more i u neposrednoj blizini mora. Teren je pravilnog oblika i sva potrebna infrastruktura je uz teren. Sa kupnjom terena dobiva se i suvlasništvo u privatnoj cesti sa koje se pristupa terenu.....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 519.000 €, 1414,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OPATIJA, MEDVEJA- građevinsko zemljište 1414m2 s pogledom na more s građ. dozvolom za obiteljsku kuću / villu / apartmane / kuću za iznajmljivanje - odmor s bazenom Građevinsko zemljište je udaljeno 140 m zračne linije od mora, ima otvoreni panoramski pogled na more i južnu orijentaciju.....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 830.000 €, 2371,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Lovran, Medveja - prodaje se građevinsko zemljište na kojemu se nalazi i dio dvojne kuće. Ukupna površina je 2371 m2. Ima otvoren pogled na more. U blizini je plaža. Za više informacija molimo kontaktirati agenciju. Lovran, Medveja - građevinsko zemljište s pogledom na more, 2371....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 359.000 €, 2700,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, LOVRAN ? potpuno ravno građevinsko zemljište s panoramskim pogledom na more U prilici smo ponuditi Vam potpuno ravno građevinsko zemljište površine 2700 m2 od čega je 890 m2 građevinsko s otvorenim panoramskim pogledom na more. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, svega....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 3.000.000 €, 6389,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja građevinski teren s više od 6000 m2 u Medveji 80 metara od mora. Pravilnog je oblika i ima otvoren pogled na more. Smješten je drugi red do mora i s cijelog terena pruža se otvoreni pogled na more. Nalazi se na mirnoj lokaciji u blizini svih važnijih....

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 2.236.500 € na 2.875.050 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, MEDVEJA, 2.875.050 €, 6390,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 2.236.500 €
22.04.2026 - 2.875.050 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

MEDVEJA - Uz more ( 50 metara) prodajemo veliku i atraktivnu građevinsku parcelu od 6.390 m2. Sa terena se pruža otvoren i lijep pogled na more. .

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 4.000.000 €, 8000,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

OPATIJA, MEDVEJA- građevinsko zemljište 8000m2- 1. RED DO MORA!!! za hotel/ boutique hotel/ motel/ apartmane/ ville/ kuće za iznajmljivanje - odmor s bazenom - građevinsko zemljište za ozbiljne investitore - rijetkost je na tržištu - teren na gradskoj liniji - 1. RED DO MORA ima otvoreni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more