• GoHome Professional
zemljista parcele jasenice 760 m2 park - GoHome
  • zemljista parcele jasenice 760 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele jasenice 760 m2 park

  • Za upit "zemljista parcele jasenice 760 m2 park" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 141 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 720 m2 (malo manji)
    • 800 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 9500 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 119 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, JASENICE, 88.800 €, 800,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište MASLENICA Prodaje se građevinsko zemljište površine 800m2. Zemljište je dio veće čestice, još nije parcelizirano, po dogovoru postoji mogućnost kupnje i manje površine. Nalazi se na mirnoj lokaciji u blizini prometnice, 500m je udaljeno od mora. Struja i voda....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 78.900 €, 711,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Rovanjskoj površine 711 m2. Ovo zemljište nalazi se na izvrsnoj lokaciji, u neposrednoj blizini mora i prekrasnih plaža, što ga čini idealnim za gradnju vikendice ili kuće za odmor. Zemljište je već priključeno na struju i vodu, a pristupni put je....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 176.250 €, 705,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.indomio.hr

Jasenice, Maslenica, atraktivno građevinsko zemljište. Riječ je o jedinstvenoj lokaciji koja nudi savršenu kombinaciju blizine mora, prekrasnog pogleda i privatnosti. Zemljište ima ukupnu površinu od 705 m², što ga čini idealnim za gradnju obiteljske kuće, kuće za odmor ili turističkog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele jasenice 760 m2 park'
95.000 €
95.000 €
  Zemljište, JASENICE, 91.000 €, 760,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

ROVANJSKA ? prodaje se građevinsko zemljište od 760 m2 s prekrasnim pogledom na more i otoke! Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Rovanjskoj prodaje se građevinsko zemljište površine 760 m². S ovog terena pruža se panoramski pogled na Rovanjsku, kristalno more, okolne otoke te planinu....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 91.000 €, 760,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji, na savršeno pozicioniranoj lokaciji, nudimo građevinsko zemljište površine 760 m² s fantastičnim panoramskim pogledom na kristalno čisto more Podvelebitskog kanala i planinu Velebit. Parcela je pravilnog oblika (približno 36 × 21 m), blagog....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 91.000 €, 760,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovo građevinsko zemljište u Rovanjskoj. Pogledajte priloženi tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo građevinsko zemljište u Rovanjskoj ukupne površine 760 m2 Na okolnim česticama su izgrađene obiteljske....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me