• GoHome Professional
zemljista parcele jasenice 760 m2 - GoHome
  • zemljista parcele jasenice 760 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele jasenice 760 m2

  • Za upit "zemljista parcele jasenice 760 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 151 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 720 m2 (malo manji)
    • 800 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 12000 eura (prosječna cijena)
    • do 15000 eura
    • do 127 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, JASENICE, 88.800 €, 800,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište MASLENICA Prodaje se građevinsko zemljište površine 800m2. Zemljište je dio veće čestice, još nije parcelizirano, po dogovoru postoji mogućnost kupnje i manje površine. Nalazi se na mirnoj lokaciji u blizini prometnice, 500m je udaljeno od mora. Struja i voda....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 53.550 €, 714,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini Masleničkog mosta s lijeve strane prema Rovanjskoj s prekrasnim pogledom na Vinjerac, Ražanac, Rovanjsku , Starigrad i Seline. Dimenzije zemljišta su cca.29m x 25m. Navedeno zemljište je pravilnog oblika. Vlasništvo 1/1. Tražena cijena 75€/m2.....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 106.800 €, 712,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Maslenica, prodaje se građevinsko zemljište od 712 m2. . Zemljište je pravilnog oblika, ima upisan prilazni put, struja i voda u blizini. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! . Nalazi se na dobroj lokaciji 250 m udaljeno od mora i plaže, blizina svih potrebnih sadržaja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele jasenice 760 m2'
78.900 €
176.250 €
150.000 €
  Zemljište, JASENICE, 91.000 €, 760,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

ROVANJSKA ? prodaje se građevinsko zemljište od 760 m2 s prekrasnim pogledom na more i otoke! Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Rovanjskoj prodaje se građevinsko zemljište površine 760 m². S ovog terena pruža se panoramski pogled na Rovanjsku, kristalno more, okolne otoke te planinu....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 91.000 €, 760,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji, na savršeno pozicioniranoj lokaciji, nudimo građevinsko zemljište površine 760 m² s fantastičnim panoramskim pogledom na kristalno čisto more Podvelebitskog kanala i planinu Velebit. Parcela je pravilnog oblika (približno 36 × 21 m), blagog....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 91.000 €, 760,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovo građevinsko zemljište u Rovanjskoj. Pogledajte priloženi tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo građevinsko zemljište u Rovanjskoj ukupne površine 760 m2 Na okolnim česticama su izgrađene obiteljske....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 91.200 €, 760,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Starigrad-Rovanjska Graðevinsko zemljište za izgradnju obiteljske kuce,vikendice, s otovrenim pogledom na more i Velebit, 500 m do mora-plaže, ukupne površine 760 m2, na mirnoj lokaciji, prilaz, infrastruktura. Tražena cijena:120 €/m2 Građevinsko zemljište, Rovanjska, 760 m2.

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 150.000 €, 705,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 705 m2 nalazi se na odličnoj lokaciji, udaljenost od mora je 50 metara, pravilnog je oblika, širina parcele je 28 metara ( prema moru), nalazi se na mirnoj lokaciji u urbaniziranom podrucju . Moguća gradnja kuće, dvojnog objekta ili zgrade. Pogled na....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 150.000 €, 704,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište ? Maslenica, 704 m², 50 m od mora Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 704 m² na izvrsnoj lokaciji u Maslenici, svega 50 metara od mora. Parcela ima otvoren pogled na more, što je čini idealnom za gradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili investicijskog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 99.000 € na 95.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JASENICE, 95.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2024 - 110.000 €
07.12.2024 - 137.000 €
02.07.2025 - 99.000 €
26.02.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 700 m2 s idejnim projektom spremnim za predaju za građevinsku dozvolu u Maslenici s prekrasnim pogledom na more. Maslenica je naselje u Zadarskoj županiji, smješteno uz obalu Novigradskog mora, blizu ušća rijeke Zrmanje. Poznata je po Masleničkom mostu....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 137.000 €, 697,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Maslenica (Jasenice) - prodaje se građevinsko zemljište površine 697 m2 sa projektnom dokumentacijom za izgradnju vile s bazenom, na mirnoj lokaciji i s prekrasnim pogledom na more te okolno zelenilo. Prema projektu, vila se prostire na 2 etaže - prizemlje i prvi kat. U dvorištu se....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr