• GoHome Professional
zemljista parcele jasenice 610 m2 - GoHome
  • zemljista parcele jasenice 610 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele jasenice 610 m2

  • Za upit "zemljista parcele jasenice 610 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 145 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manji)
    • 640 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosječna cijena)
    • do 17000 eura
    • do 145 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, JASENICE, 60.000 €, 595,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 595 m2 u centru mjesta Jasenice. Izvrsna lokacija u blizini crkve s potpunom infrastrukturom. Mogućnost obnove kamene gospodarske zgrade površine 52 m2. Info: 095 55 86 759 e-mail: anamarija@tobis-nekretnine.com ID CODE: 113 Anamarija N. Suradnik....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 110.000 €, 642,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji građevinsko zemljište sa započetom gradnjom (temeljima) te pripadajućim projektom i građevinskom dozvolom za izgradnju stambene zgrade sa suterenom, prizemljem i prvim katom, odnosno objekat sa 2 stambene jedinice s bazenom, ukupne stambene površine od 150 m2. S obzirom....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 72.000 €, 644,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U Maslenici, na mirnoj lokaciji, u blizini naseljenog područja, prodaje se građevinsko zemljište površine 644 m2. Udaljeno je od mora svega 400 m, a nalazi se uz asfaltni pristupni put, te odlično povezano s glavnim prometnicama. Namjenjeno je gradnji stambene građevine. Uvjeti za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele jasenice 610 m2'
110.000 €
110.000 €
89.500 €
  Zemljište, JASENICE, 84.300 €, 602,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE - S OTVORENIM POGLEDOM NA MORE - PRELIJEPA LOKACIJA - 602 m2 !!! U prodaji građevinsko zemljište na izvrsnoj lokaciji, udaljeno svega 300 metara od mora, u mirnom dijelu Maslenice, površine 602m2. Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za gradnju objekta u blizini....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 68.200 €, 620,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, MASLENICA - Građevinsko zemljište s pogledom na more Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Maslenica u Zadarskoj županiji. Zemljište površine 620 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Parcela je pravilnog pravokutnog oblika širine 19 m i dužine 28 m. Ima pristupni....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 111.340 €, 586,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Maslenica, površine 586 m2. Pravilan oblik, nalazi se u izgrađenom djelu naselja, 200 m od mora i plaže. U blizini sva infrastruktura. Pogled na more. Idealno za gradnju kuće za odmor, vikendice i sl. Tražena cijena je 190 eura po m2. Dokumentacija....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 110.000 €, 575,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MASLENICA - Zemljište s pogledom na more GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S POGLEDOM NA MORE ? MASLENICA, ZADAR Prodaje se građevinsko zemljište površine 575 m² u prekrasnoj Maslenici, nedaleko od Zadra. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, a s njega se pruža očaravajući pogled na....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 49.050 €, 654,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini Masleničkog mosta s lijeve strane prema Rovanjskoj s prekrasnim pogledom na Vinjerac, Ražanac, Rovanjsku , Starigrad i Seline. Dimenzije zemljišta su cca.30m x 21m. Navedeno zemljište je pravilnog oblika. Vlasništvo 1/1. Tražena cijena 75....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 99.000 €, 658,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište s projektom za objekt sa 6 apartmana, Jasenice - Maslenica, OPIS NEKRETNINE: Građevinsko zemljište s pogledom na more i projektom za objekt sa 6 apartmana. OPIS PROJEKTA: P + 1 + Pk, svi apartmani su dvosobni s dnevnim boravkom, kuhinjom, blagovaonicom,....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 148.500 €, 658,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 150.000 €, 659,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more – Rovanjska pored Zadra Na prodaju je građevinsko zemljište površine 659 m2, pravilnog oblika (cca 21 m x 32 m), smješteno na izvrsnoj lokaciji u mjestu Rovanjska, svega 170 metara od mora i prekrasne plaže.....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 150.000 €, 659,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more ? Rovanjska pored ZadraNa prodaju je građevinsko zemljište površine 659 m2, pravilnog oblika (cca 21 m x 32 m), smješteno na izvrsnoj lokaciji u mjestu Rovanjska, svega 170 metara od mora i prekrasne plaže. Glavne prednosti:Blizina mora i kristalno....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 83.400 €, 556,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR - MASLENICA - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 300 M OD MORA (556 M2) Predstavljamo građevinsko zemljište u Maslenici površine 556 m2, smješteno na samo 300 metara od mora. Ovo zemljište je idealno za izgradnju stambene zgrade sa četiri stana ili kuće s bazenom. Pristup zemljištu je asfaltiran,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com