• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana 2030 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana 2030 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana 2030 m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana 2030 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1930 m2 (malo manji)
    • 2130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 211.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2038m2. Nalazi se u mirnom mjestu u okolici Dobrinja uz prometni pravac, odlično povezan sa svim dijelovima otoka. Svi potrebni infrastrukturni priključci nalaze se neposredno uz zemljište, a u samom mjestu, u blizini....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 233.000 €, 2038,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja poravnato građevinsko zemljište na otoku Krku, na području općine Dobrinj. Teren se nalazi u selu, no pruža i privatnost. Na jednom kraju je cesta koja omogućuje lagan pristup i ima svu infrastrukturu (voda i struja). Na drugoj je strani susjedno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 212.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Kras - Građevinsko zemljište 2100m2 Parcela se nalazi uz glavnu cestu sa priključcima struje i vode do samog terena. Vlasnik nudi mogućnost čišćenja terena, iskopa, odvoza i ostalih radnji za koje ima strojeve i kamione. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 2230,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, otok Krk, na prodaju je poljoprivredno zemljište ukupne površine 2.230 m². Zemljište se nalazi uz pristupni put, pravilnog je oblika i u potpunosti je očišćeno, što omogućuje jednostavno korištenje bez dodatnih početnih ulaganja. Zbog svoje pozicije i karakteristika, pogodno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 224.290 €, 2039,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2039 m2 na veoma mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Zemljište je pravilnog oblika, nasipano je, a pristupni put kao i sva potrebna infrastruktura su do samog zemljišta. Od mora je udaljeno cca 5000 m zračne linije te je okruženo mnoštvom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 230.000 €, 2030,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Građevinsko zemljište u mjestu Kras, centar mjesta, površine 2030 m2, odlične izgradivosti ( 3 etaže i moguće više stambenih jedinica!), pogodno za kuće sa bazenom ili kuće u nizu ( moguće 6-9 kućica) ili 2- 3 samostojeće kuće.! Grad Krk 10 min, aerodrom Rijeka 20 min udaljenosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 193.610 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo lijepi građevinski teren u mjestu Kras na otoku Krku. Teren je odmah u cestu i priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do terena. Teren je ravan i postoji mogućnost gradnje tri ville s bazenima. Kras je malo pitoreskno mjesto u srcu otoka Krka. Do mora i plaže je....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 197.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište s direktnim prilazom s glavne ceste, smješteno u centru mjesta Kras, na otoku Krku. Zemljište je ukupne površine 2.038m2 od čega se veći dio nalazi unutar građevinskog područja, a jedan manji dio izvan građevinskog područja. Struja i voda su dostupni do terena,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 201.700 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KRAS - u ponudu smo dobili građevinsko zemljište 2100m2. Parcela se nalazi uz glavnu cestu sa priključcima struje i vode do samog terena. Kras je naselje na otoku Krku, na području općine Dobrinj, u Republici Hrvatskoj. Nalazi se u unutrašnjosti otoka, gotovo na njegovom....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 196.000 € na 203.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2025 - 196.000 €
06.03.2025 - 255.000 €
30.03.2025 - 196.000 €
25.03.2026 - 203.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je građevinsko zemljište u mjestu Kras na otoku Krku. Moguća je izgradnja kuće P+2 s maksimalno 3 stana. Sva infrastruktura nalazi se na terenu. ID KOD AGENCIJE: T226 Millennium nekretnine exclusive d.o.o. Mob: +385 91 322 3760 Tel: +385 51 322 376 Fax: 051 311 059 E-mail:....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele dobrinj 2030 m2 (75)
  • zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more