• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana što manj - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana što manj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana što manje

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana što manje" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 98 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1780 m2
    • do 2230 m2
    • 2230 m2 (prosječna površina)
    • barem 2230 m2
    • 2680 m2
  •  Po cijeni
    • do 5300 eura
    • do 6700 eura (prosječna cijena)
    • do 8000 eura
    • do 67 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 190.000 €, 500,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinski teren veličine 500m² smješten na traženoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku. Idealan za izgradnju samostalne kuće, ovaj teren nudi odličnu priliku za investiciju u mirnom okruženju. Teren je odmah uz cestu, priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 651,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Na otoku Krku, u mjestu Šilo, prodaje se maslinik površine 651 m². Ovaj maslinik nudi jedinstvenu priliku za ljubitelje prirode i poljoprivrede, s 19 maslina koje godinama donose plodove. U masliniku je provedeno navodnjavanje. Zemljište je ograđeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj zadnjih 14 dana što manje'
55.000 €
150.000 €
210.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 145.000 €, 730,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Zemljište pravokutnog oblika površine 730 m2 na području naselja Šilo na otoku Krku. Ograđeno suhozidom. Slobodan pristup šljunčanom cestom sa sjeverne i južne strane. Nalazi se 90 m od obale mora u uvali Murvenica unutar budućeg građevinskog područja....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 67.000 €, 741,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poljoprivredno zemljište s ucrtanom građevinom, smješteno na rubnom dijelu naselja, okruženo mirom i netaknutom prirodom. Do zemljišta vodi pristupna cesta, dok se u neposrednoj blizini nalaze obiteljske kuće, što pruža odličan spoj privatnosti i dostupnosti. Na parceli....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 117.450 €, 810,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KRAS - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRILIKA! U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta, idealno z avillu s bazenom. ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 45.000 €, 827,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Poljoprivredno zemljište na lijepoj lokaciji 400 m od mora, parcela 827 m2 u blizini mora i preljepih divljih plaža ( Murvenica, Vetrna, Petrinja), okolica Šila, 5 min do centra Šila i dućana. Pristup do parcele automobilom.1 km centar Šila. Zona će se uskoro proširivat....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 235.000 €, 1118,21 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Teren površine 1118,21 m² smješten je na samom ulazu u selo Kras na otoku Krku. Nalazi se u građevinskoj zoni i već posjeduje uvjete gradnje dobivene prije nekoliko godina, što omogućuje brži početak gradnje. Teren je ograđen tradicionalnim suhozidom, ima jednostavan pristup s ceste,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 40.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U pitoresknoj uvali Soline na otoku Krku, općina Dobrinj, posredujemo u prodaji izuzetno kvalitetnog poljoprivrednog zemljišta ukupne površine 1.300 m2. Nekretnina se sastoji od dvije povezane čestice koje zajedno čine pravilnu i potpuno ravnu cjelinu, što je rijetkost na ovom području.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 1400,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo građevinsko zemljište 1.400 m2 za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Nalazi se na rubnom dijelu naselja u mirnom predjelu unutrašnjosti otoka. Sva potrebna infrastruktura nalazi se do terena. ID KOD AGENCIJE: Z10340 Marina Polonijo Agent s licencom Mob: 098/329-462....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.900 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KRAS - VELIKO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta moguć s dvije strane zemljišta, idealno za dvije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 219.000 €, 1748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!!! Na prodaju je građevinski teren od 2000 m2 nedaleko mjesta Šilo. Na terenu se nalazi starina za adaptaciju ukupne površine 155m2. Lokacijska informacija je odmah dostupna. ZA DODATNE INFORMACIJE NAZOVITE MARINA POLONIJO +385 98 329462 marina.polonijo@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 230.000 €, 2030,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Građevinsko zemljište u mjestu Kras, centar mjesta, površine 2030 m2, odlične izgradivosti ( 3 etaže i moguće više stambenih jedinica!), pogodno za kuće sa bazenom ili kuće u nizu ( moguće 6-9 kućica) ili 2- 3 samostojeće kuće.! Grad Krk 10 min, aerodrom Rijeka 20 min udaljenosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 54.000 €, 2154,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šuma na rubu građevinske zone na samo 1 km od mora. Kvadratnog je oblika i blago nagnuto prema moru. Nalazi se na samo jedan kilometar od mora i svih plaža u Čižićima. ID KOD AGENCIJE: 799 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail: info@krk-realestates.com www.krk-realestates.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 2230,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivno, ravno poljoprivredno zemljište u Dobrinju površine 2230 m², gotovo pravilnog oblika, idealno za odmor u prirodi ili uzgoj. Parcela je potpuno ograđena i nalazi se uz asfaltirani prilazni put, što omogućuje lagan i siguran pristup tijekom cijele godine. Na zemljištu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 265.000 €, 2540,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, u ponudi imamo atraktivan teren za gradnju na mirnoj lokaciji. Površina ovog zemljišta iznosi ukupno cca. 2540 m2. Građevinsko zemljište je kvalitetnog i kompaktnog oblika. Iznimno je pogodno za smještanje više objekta s okućnicom ili parceliranja na više....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 500.000 €, 2542,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Čižićima, koje se nalazi na blagoj padini i ima površinu od 2542 m2, s djelomičnim pogledom na more. Zemljište je povezano sa svom potrebnom infrastrukturom i udaljeno je samo 500 m od mora. Prema prostornom planu moguća je gradnja građevine na tri....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 500.000 €, 3000,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Uvala Soline, na prodaju šumski teren površine oko 3000 m2! Mirna lokacija, 250 m od mora, na granici građevinske zone, put do terena. ID KOD AGENCIJE: 3651 Premium nekretnine Malinska Mob: +385915474709 Tel: +38551858364 E-mail: info@premium-nekretnine.com Zemljište blizu mora, šuma....