• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj pogled na more do 720 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj pogled na more do 720 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj pogled na more do 720 m2 što manje

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj pogled na more do 720 m2 što manje" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 238 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 15 nekretnina za upit zemljista parcele dobrinj pogled na more do 720 m2 što manje pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 680 m2 (malo manji)
    • 760 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosječna cijena)
    • do 30000 eura
    • do 257 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 520,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je građevinsko zemljište površine 520 m2 smješteno na odličnoj lokaciji u blizini centra i plaže uvale Soline na otoku Krku. Zemljište je blago nagnuto i pogodno je za izgradnju obiteljske ili višeobiteljske kuće sa maksimalno tri stambene....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja građevinskog terena s ishodovanom i pravomoćnom građevinskom dozvolom, kao i projektom za gradnju samostojeće kuće s bazenom, smještenoj na parceli ukupne površine 451 m², predstavlja jedinstvenu priliku za ljubitelje mirnog života u prirodi s panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 155.700 €, 451,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i poznata je po bogatoj kulturno-povijesnoj baštini, autentičnim kamenim kućama i netaknutoj prirodi. Središte općine, pitoreskno mjesto Dobrinj, nalazi se na uzvisini s koje se pruža predivan pogled na Kvarnerski zaljev.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj pogled na more do 720 m2 što manje'
145.000 €
132.000 €
132.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 183.000 €, 504,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U ŠILU, KRK Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika ukupne površine 504 m², smješteno na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 200 metara od mora i plaže te 400 metara od centra mjesta. Parcela se nalazi u mirnoj,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
11.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, okolica, prodaja građevinskog terena s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom i projektom za montažnu kuću (prizemnicu) udaljeno svega 1.5 km od mora. Teren je površine 513 m2 te ima pogled na more. Tlocrtna površina kuće....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
10.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, lijepa građevinska parcela s pogledom na more u mjestu Polje u blizini Šila. Građevinsko zemljište ima površinu 513 m2 i ima ishodovanu pravomoćnu građevinsku dozvolu za prizemnicu površine 85,18 m2 + natkrivena terasa 24,88 m2. Tlocrt među fotografijama. Plaćene su komunalije,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 139.000 € na 128.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 128.000 €, 513,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
09.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinski teren površine 513 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju montažne kuće prizemnice od renomiranog proizvođača montažnih kuća. Moguć početak gradnje odmah! Teren se nalazi na uzvisini iznad Šila uz cestu te ima pogled na more. Udaljenost do mora 1300....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 520,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja građevinskog zemljišta površine 520 m2, s pogledom na more, 400 m od plaže. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće s bazenom tlocrtne površine 80 m2, etažnosti podrum, prizemlje i kat. Zemljište se nalazi u zoni stambene gradnje, asfaltni....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 526,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Čižići, prodaja građevinsko zemljište s pogledom na more! Zemljište, površine 526 m2, nalazi se u neposrednoj blizini sve potrebne infrastrukture. Zemljište ima pogled na more, već iz prizemlja. Nekretnina posjeduje geodetski elaborat i nalazi se na iznimno atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 39.999 €, 548,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, ŠILO ? Poljoprivredno zemljište 548 m² s ruševnim objektom spremnim za rekonstrukciju,s pogledom na more, 500 m od plaže! Na prodaju je zemljište površine 548 m² smješteno u mjestu Šilo na otoku Krku. Parcela je ograđena suhozidom i na njoj se nalazi ruševni objekt površine....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 39.999 €, 548,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO Poljoprivredno zemljište 548m s ruševnim objektom spremnim za rekonstrukciju,s pogledom na more, 500m od plaže! Na prodaju je zemljište površine 548m smješteno u mjestu Šilo na otoku Krku. Parcela je ograđena suhozidom i na njoj se nalazi ruševni objekt površine 22m,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 39.999 €, 568,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, SUŽAN ? Poljoprivredno zemljište 568 m² s pogledom na more, 50 m od građevinske zone! Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 568 m² u mjestu Sužan na otoku Krku. Parcela se nalazi neposredno uz pristupni put, što omogućuje jednostavan dolazak, a s terena se pruža pogled....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 39.999 €, 568,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, SUŽAN Poljoprivredno zemljište 568m s pogledom na more, 50m od građevinske zone! Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 568m u mjestu Sužan na otoku Krku. Parcela se nalazi neposredno uz pristupni put, što omogućuje jednostavan dolazak, a s terena se pruža pogled na....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 75.000 €, 584,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja građevinske čestice, površine 584m2, na blagoj padini udaljena 1 kilometar od mora! Priključci struje, vode i optičkog kabela su na terenu. Sa najviše točke zemljišta pruža se djelomičan pogled na more. Pri neposrednom provođenju Plana površina građevne čestice....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 75.000 €, 584,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, na prodaju imamo građevinsku česticu, površine 584m2. Prema navedenim uvjetima, ključne informacije za gradnju individualne stambene građevine su sljedeće: Vrste građevina: Slobodnostojeća građevina: Minimalna površina čestice mora biti 400 m, s minimalnom širinom od....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 152.000 €, 640,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište za modernu villu s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku! Parcela je površine 640 m2, i ima pravomoćnu građevinsku dozvolu s temeljnom pločom za izgradnju objekta površine 150 m2. U prizemlju budućeg objekta će se nalaziti hodnik,....