• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj građevinska pala cijena - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj građevinska pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj građevinska pala cijena barem 510 m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj građevinska pala cijena barem 510 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 239 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 480 m2 (malo manji)
    • 540 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosječna cijena)
    • do 30000 eura
    • do 257 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • građevinska dozvola
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, lijepa građevinska parcela s pogledom na more u mjestu Polje u blizini Šila. Građevinsko zemljište ima površinu 513 m2 i ima ishodovanu pravomoćnu građevinsku dozvolu za prizemnicu površine 85,18 m2 + natkrivena terasa 24,88 m2. Tlocrt među fotografijama. Plaćene su komunalije,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište u mjestu Šilo na otoku Krku, površine 513 m2. Parcela je pravilnog oblika, s pogledom na more i udaljena je oko 1000 metara cestom do obale. Zemljište posjeduje pravomoćnu građevinsku dozvolu za izgradnju slobodnostojeće stambene građevine (skupina....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 185.000 € na 172.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 172.000 €, 510,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 225.000 €
20.09.2025 - 215.000 €
21.10.2025 - 199.000 €
17.01.2026 - 185.000 €
28.02.2026 - 172.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK KRK, ŠILO. Na prodaju je građevinski teren na mirnoj lokaciji, 200 m od mora i centra Šila. Za teren postoji idejni projekt za obiteljsku kuću velilčine 180 m2 sa 3 spavaće sobe i bazenom. Ishodovani su posebni uvjeti gradnje. Teren je ravan i pravilnog oblika, nalazi se u blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj građevinska pala cijena barem 510 m2'
132.000 €
132.000 €
130.000 €
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 510,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
12.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo, Polje, kvalitetno građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji površine 510 m2. Zemljište s građevinskom dozvolom je pogodno za gradnju prizemnice s pogledom na more. Pristup zemljištu je sa javne asfaltirane prometnice. Plaćeni vodni i komunalni doprinosi. Udaljenost....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 152.000 € na 149.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.07.2025 - 152.000 €
18.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište s važećom građevinskom dozvolom za urbanu vilu površine 140 metara. Vila bi imala dvije etaže i sve potrebne sadržaje. Projekt je također napravljen, no budući vlasnik može pojedinosti urediti prema svojim potrebama. Dobrinj....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 182.000 € na 149.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 182.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom ? idealna prilika za gradnju moderne vile Na prodaju građevinsko zemljište površine 640 m², smješteno na mirnoj lokaciji, s pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu vilu od 137 m² na dvije etaže. Projekt predviđa funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 130.000 €
11.03.2026 - 125.000 €
16.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 917 m2 građevinskog zemljišta i 496 m2 poljoprivrednog zemljišta. 1500 m do plaže u Čižićima. Teren je uz glavnu cestu. Građevinski dio je uz cestu. Zemljište je potrebno očistiti, ali nema debljih stabala tako da se može relativno lako očistiti. Posjedujem lokacijsku informaciju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!