• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj do 96 eura/m2 1920 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj do 96 eura/m2 1920 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj do 96 eura/m2 1920 m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj do 96 eura/m2 1920 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 73 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1820 m2 (malo manji)
    • 2020 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 91 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 8300 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 197.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište s direktnim prilazom s glavne ceste, smješteno u centru mjesta Kras, na otoku Krku. Zemljište je ukupne površine 2.038m2 od čega se veći dio nalazi unutar građevinskog područja, a jedan manji dio izvan građevinskog područja. Struja i voda su dostupni do terena,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 193.610 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepi građevinski teren u mjestu Kras na otoku Krku. Teren je odmah u cestu i priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do terena. Teren je ravan i postoji mogućnost gradnje tri ville s bazenima. Kras je malo pitoreskno mjesto u srcu otoka Krka. Do mora i plaže je....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 211.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2038m2. Nalazi se u mirnom mjestu u okolici Dobrinja uz prometni pravac, odlično povezan sa svim dijelovima otoka. Svi potrebni infrastrukturni priključci nalaze se neposredno uz zemljište, a u samom mjestu, u blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj do 96 eura/m2 1920 m2'
212.000 €
185.000 €
214.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 114.000 €, 2064,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na otoku Krku, u mjestu Dobrinj posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta veličine 2.064m2 sa pristupnim putem. Udaljenost do mora iznosi oko 6km. Za više informacija i rezervaciju razgledavanja, slobodno kontaktirajte: JELENA SINDIČIĆ Licencirana agentica Telefon: +385916413138....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 75.000 €, 1900,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, Kras, prodaja dva poljoprivredna zemljišta, površine 1900 m2. Zemljište je, pravilnog oblika. Voda i struja nalaze se do zemljišta, asfaltirana cesta nalazi se do terena. Nalazi se u neposrednoj blizini građevinske zone. Zemljište je u vlasništvu fizičke osobe.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 101.400 €, 1844,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište nalazi se na rubu sela Sužan na otoku Krku, Hrvatska. Sužan leži između obalnih mjesta Njivice i Čižići te je udaljen 1,5 km od mora. Zemljište se sastoji od četiri parcele, k.č. br. 50/2, 50/3, 50/5 i 50/6, sve k.o. Sužan, do kojih se dolazi asfaltiranom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 110.000 €, 1997,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj,okolica, građevinsko zemljište ukupne površine 1997m2 u okolici Dobrinja. Građevinsko zemljište se nalazi u neposrednoj blizini sve potrebne infrastrukture i ostalih sadržaja. Zemljište se nalazi u mirnom mjestu svega 3100 m udaljen od plaže. Dokumentacija uredna!! ID CODE:....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 90.000 € na 95.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 95.000 €, 1830,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 99.000 €
21.04.2026 - 90.000 €
23.04.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dva zemljišta jedan do drugog od 1550 m2 i 277m2, u kompletu. Zemljište se nalazi na samoj granici sa građevinskim dijelom uz same kuće u naselju Čižići 180 metara od mora . Ima pristupni put do samog zemljišta . Poljoprivredno zemljište, Sužan, 1830 m2.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 201.700 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KRAS - u ponudu smo dobili građevinsko zemljište 2100m2. Parcela se nalazi uz glavnu cestu sa priključcima struje i vode do samog terena. Kras je naselje na otoku Krku, na području općine Dobrinj, u Republici Hrvatskoj. Nalazi se u unutrašnjosti otoka, gotovo na njegovom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 2038,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u okolici Dobrinja na otoku Krku. Zemljište ima površinu 2038 m2. Nalazi se u mirnom okruženju, idealno je za izgradnju više vila. Plaže su udaljene su cca. 7 km. Infrastruktura u neposrednoj blizini. Za sve informacije i dogovor razgledavanja dostupni....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 196.000 € na 203.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2025 - 196.000 €
06.03.2025 - 255.000 €
30.03.2025 - 196.000 €
25.03.2026 - 203.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je građevinsko zemljište u mjestu Kras na otoku Krku. Moguća je izgradnja kuće P+2 s maksimalno 3 stana. Sva infrastruktura nalazi se na terenu. ID KOD AGENCIJE: T226 Millennium nekretnine exclusive d.o.o. Mob: +385 91 322 3760 Tel: +385 51 322 376 Fax: 051 311 059 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 1800,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Zemljište u uvali Soline, na lokaciji udaljenoj od mora 450 metara zračne linije. Pravilnog oblika, blago nakošen, na predjelu Kostrij. ID KOD AGENCIJE: Z8103 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 Tel: +385 51 341 080 E-mail: natasa.mrsic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 1800,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zemljište u uvali Soline, na lokaciji udaljenoj od mora 450 metara zračne linije. Pravilnog oblika, blago nakošen, na predjelu Kostrij. Udaljenost od mora: 450 m.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 205.000 €, 2050,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Blizina centra, U mirnom djelu otoka, Vlasnički list. Otok Krk, Dobrinj! Građevinsko zemljište ukupne površine 2030 m2 nalazi se u malom mjestu u okolici Dobrinja. Do zemljišta vodi asfaltiran pristupni put, a voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 62.000 €, 1785,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.indomio.hr

Kras, Dobrinj, otok Krk, poljoprivredno zemljište 1785 m2, prodaja. Prodaje se poljoprivredno zemljište 1785 m2. Zemljište se nalazi uz asfaltirani put, što omogućuje lagan pristup. Zbog blizine građevinske zone 30m, ovo zemljište predstavlja priliku za investiciju (OPG, poljoprivrednu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 62.398 €, 1785,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS ? Odlična prilika! Poljoprivredno zemljište uz put i samo 25m od građevinske zone!!! Na prodaju je poljoprivredno zemljište u mjestu Kras, na otoku Krku. Parcela se nalazi uz asfaltirani put, što omogućuje lagan pristup, a od građevinskog područja udaljena je svega....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 92.900 €, 2064,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2064 m2 na veoma mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Pristupni put kao i sva potrebna infrastruktura su do samog zemljišta. Od mora je udaljeno cca 2800 m zračne linije te je okruženo mnoštvom zelenila. Vlasništvo je čisto,....