• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj do 124 eura/m2 1160 m2 z - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj do 124 eura/m2 1160 m2 z - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj do 124 eura/m2 1160 m2 zadnjih 14 dana što skuplje

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj do 124 eura/m2 1160 m2 zadnjih 14 dana što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1100 m2 (malo manji)
    • 1220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 117 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 130 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 265.000 €, 2540,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, u ponudi imamo atraktivan teren za gradnju na mirnoj lokaciji. Površina ovog zemljišta iznosi ukupno cca. 2540 m2. Građevinsko zemljište je kvalitetnog i kompaktnog oblika. Iznimno je pogodno za smještanje više objekta s okućnicom ili parceliranja na više....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 240.000 €, 16000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja poljoprivredno zemljište površine 16.000 m smješteno na otoku Krku, na području općine Dobrinj. Zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom i netaknutom prirodom, a njegova prostranost pruža brojne mogućnosti korištenja za poljoprivrednu djelatnost,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 230.000 €, 2030,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Građevinsko zemljište u mjestu Kras, centar mjesta, površine 2030 m2, odlične izgradivosti ( 3 etaže i moguće više stambenih jedinica!), pogodno za kuće sa bazenom ili kuće u nizu ( moguće 6-9 kućica) ili 2- 3 samostojeće kuće.! Grad Krk 10 min, aerodrom Rijeka 20 min udaljenosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 219.000 €, 1748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!!! Na prodaju je građevinski teren od 2000 m2 nedaleko mjesta Šilo. Na terenu se nalazi starina za adaptaciju ukupne površine 155m2. Lokacijska informacija je odmah dostupna. ZA DODATNE INFORMACIJE NAZOVITE MARINA POLONIJO +385 98 329462 marina.polonijo@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 10000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja poljoprivredno zemljište površine 10.000 m smješteno na otoku Krku, na području općine Dobrinj. Zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom i netaknutom prirodom, a njegova prostranost pruža brojne mogućnosti korištenja za poljoprivrednu djelatnost,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 95.000 €, 3640,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano poljoprivredno zemljište površine 3.640 m² u Uvali Soline. Parcela se nalazi na mirnoj lokaciji okruženoj prirodom, idealnoj za sve koji traže privatnost i mir, a opet žele biti blizu mora ? svega 2 kilometra udaljenosti. Zemljište ima pristupni put, što omogućuje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 85.000 €, 3136,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište u blizini prometnice, nalazi se između Krasa i Sv. Ivana. Trokutastog oblika, djelomično pokriveno stablima. Izvrsna lokacija u blizini naselja i prvih kuća. ID KOD AGENCIJE: Z10420 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 Tel: +385 51 341 080 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 67.000 €, 741,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poljoprivredno zemljište s ucrtanom građevinom, smješteno na rubnom dijelu naselja, okruženo mirom i netaknutom prirodom. Do zemljišta vodi pristupna cesta, dok se u neposrednoj blizini nalaze obiteljske kuće, što pruža odličan spoj privatnosti i dostupnosti. Na parceli....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 55.000 €, 3136,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Malinska - prodaja poljoprivrednog zemljišta, 3136m2! Prodajemo poljoprivredno zemljište u Malinskoj površine 3.136 m2. Teren se nalazi uz glavnu cestu te ima ulaz i prilaz s ceste. Nalazi se na lijepoj lokaciji, očišćen i omeđen suhozidom. Agencijska provizija naplaćuje se u skladu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 54.000 €, 2154,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šuma na rubu građevinske zone na samo 1 km od mora. Kvadratnog je oblika i blago nagnuto prema moru. Nalazi se na samo jedan kilometar od mora i svih plaža u Čižićima. ID KOD AGENCIJE: 799 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail: info@krk-realestates.com www.krk-realestates.com....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele dobrinj do 124 eura/m2 zadnjih 14 dana što skuplje (20)
  • zemljista parcele dobrinj do 124 eura/m2 1160 m2 što skuplje (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!