• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 kvaliteta - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 kvaliteta - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 kvalitetan 1560 m2 što skuplje

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 kvalitetan 1560 m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1480 m2 (malo manji)
    • 1640 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 108 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 119 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 1624,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Lares Nekretnine posreduju u prodaji građevinskog zemljišta u okolici Dobrinja. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji. Zemljopisno je smješteno na sredini otoka Krka. Zahvaljujući tome što ima asfaltirani put znači da je povezano sa svim okolnim mjestima. Karakterizira ga prisutnost....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 200.000 €, 1600,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište u općini Dobrinj na otoku Krku. Prvorazredan građevinski teren u blizini sela, no na odvojenom mjestu koje omogućuje punu privatnost. Teren je poravnat, na njemu je dovedena infrastruktura (voda i struja). S drugoga kata....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 200.000 €, 1600,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljiste od 1500m2 idealno za gradnju obiteljske kuce!! Sa zemljista se pruza pogled na more!! Infrastruktura je u blizini!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 194.400 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 1620 m2 koje se nalazi u mirnome mjestu Kras u unutrašnjosti otoka Krka. Okruženo je prirodom, a pristupni put nalazi se odmah uz zemljište zajedno sa svom potrebnom infrastrukturom. Pravilnog je oblika, uredno je održavano te je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji, svega 5 km od mora. Zemljište površine 1624 m² nalazi se unutar građevinskog područja naselja Kras ? izgrađeni dio, uz svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini (vodovod, kanalizacija, struja, cesta). Prema važećem....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 170.000 €, 1480,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samo u našoj ponudi! Dobrinj, Gostinjac, prodaja građevinskog zemljišta, na mirnoj lokaciji, u okruženju obiteljskih kuća! Zemljište površine 1480 m2 je pokrčeno, ima pristupni put, a voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Prema prostornom planu općine Dobrinj, koeficijent....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 1647,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, odlična i mirna lokacija, građevinsko zemljište ukupne kvadrature 1.647m2, okruženo zelenim pojasom. Čisto vlasništvo, sva papirologija uredna. Za više informacija kontaktirajte nas. info@royal-nekretnine.hr Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1413 m2, pravilnog oblika, od čega je dio u građevinskoj zoni (917 m2), a dio izvan zone gradnje (496 m2). Nalazi se uz asfaltnu cestu i pored sve infrastrukture. Koeficijent izgrađenosti je 0,20, koeficijent iskoristivosti....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA - prostrano građevinsko zemljište 1413 m2 Vaša oaza mira na otoku Krku: Savršen spoj prirode i gradnje u pitoresknoj Hlapi Tražite li idealno mjesto za izgradnju obiteljske vile ili luksuzne kuće za odmor? Predstavljamo vam jedinstvenu priliku u Dobrinju,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 135.000 € na 130.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 135.000 €
14.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Hlapi na otoku Krku. Ukupna površina: 1.413 m² (917 m² građevinskog + 496 m² poljoprivrednog zemljišta) Lokacija: 1.500 m do plaže Karakteristike zemljišta: Građevinski dio: Uz cestu, s vrlo blagim nagibom ? idealno za gradnju. Poljoprivredni dio:....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 1560 m2 što skuplje (43)
  • zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 kvalitetan što skuplje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri