• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj do 108 eura/m2 najnovije - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj do 108 eura/m2 najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj do 108 eura/m2 najnovije

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj do 108 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 102 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 113 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 22.999 €, 217,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćen, ravan MASLINIK, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara i jedan je od srednjovjekovnih....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 214.000 €, 2038,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište smješteno u samom centru mjesta Kras na otoku Krku. Teren se nalazi u uređenom i mirnom okruženju, idealnom za izgradnju obiteljske kuće, apartmana ili vile za turistički najam.Površina je 2038 m2, građevinska zona, asfaltni pristup direktno do terena, infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji, svega 5 km od mora. Zemljište površine 1624 m² nalazi se unutar građevinskog područja naselja Kras ? izgrađeni dio, uz svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini (vodovod, kanalizacija, struja, cesta). Prema važećem....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 280.000 €, 2732,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

Novo u ponudi! Građevinsko zemljište ukupne površine 2732 m, smješteno u mirnom mjestu Gostinjac na otoku Krku. Zemljište je pravilnog oblika i gotovo potpuno ravno, što ga čini idealnim za gradnju obiteljske kuće, vikendice ili investicijskog objekta. Pristupni put vodi direktno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 72.000 €, 707,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja poljoprivredno zemljište u Šilu, uvala Murvenica . More je udaljeno 150m. Površina čestice je 707 m2, u naravi livada. vlasništvo uredno 1/1 ID CODE: 2577 Dario Jovanović, bacc.oec. Agent s licencom Mob: +385976645685 E-mail: djovanovic@casabellanekretnine.hr....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 70.000 €, 655,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj: Građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji na prodaju! Na prodaju je građevinsko zemljište površine 655 m², smješteno u mirnoj okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova atraktivna parcela nudi idealnu priliku za izgradnju samostojeće ili dvojne kuće, pružajući privatnost i ugodan....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.500 €, 212,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 212m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 265.000 €, 2540,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, u ponudi imamo atraktivan teren za gradnju na mirnoj lokaciji. Površina ovog zemljišta iznosi ukupno cca. 2540 m2. Građevinsko zemljište je kvalitetnog i kompaktnog oblika. Iznimno je pogodno za smještanje više objekta s okućnicom ili parceliranja na više....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.000 €, 211,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili pravokutno, očišćeno poljoprivredno zemljište. Teren je ravan veličine ukupno 211 m2. Postoji mogućnost kupnje još 4 čestice koje su uz predmetnu česticu. Zemljište ima pristupni put kojim se dolazi s glavne prometnice. Građevinsko zemljište je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.000 €, 211,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, DOBRINJ - u ponudu smo dobili poljoprivredno zemljište s pristupnim putem površine 210m2. Zemljište je pravokutno, ravno te očišćeno dimenzija 15m x 15m. Ima pristupni makadamski put širok cca 5m do ulaza u parcelu kojim se ulazi sa javne ceste. Građevinsko zemljište je udaljeno....