• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj do 101 eura/m2 najnovije - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj do 101 eura/m2 najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj do 101 eura/m2 najnovije

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj do 101 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 95 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 106 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 205.000 €, 2050,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Blizina centra, U mirnom djelu otoka, Vlasnički list. Otok Krk, Dobrinj! Građevinsko zemljište ukupne površine 2030 m2 nalazi se u malom mjestu u okolici Dobrinja. Do zemljišta vodi asfaltiran pristupni put, a voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.500 €, 219,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 219m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 20.999 €, 214,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćeno, ravno poljoprivredno zemljište, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 2230,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, otok Krk, na prodaju je poljoprivredno zemljište ukupne površine 2.230 m². Zemljište se nalazi uz pristupni put, pravilnog je oblika i u potpunosti je očišćeno, što omogućuje jednostavno korištenje bez dodatnih početnih ulaganja. Zbog svoje pozicije i karakteristika, pogodno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 660.120 €, 6501,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Blizina mora, U mirnom djelu otoka, Vlasnički list. Otok Krk, Soline! Građevinsko zemljište turističke namjene nalazi se u uvali Soline. Sa zemljišta ukupne površine 6501 m2 pruža se otvoren pogled na more. Nalazi se na vrlo atraktivnoj lokaciji, 50 m od mora! .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.000 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini prekrasnih plaža na otoku Krku, svega 600 m od mora. Do zemljiša vodi javna cesta i makadamski put širine 5 m. Parcela je na plodnoj zemlji pogodnoj za sadnju. Dozvoljena je gradnja kučice za alat od 20 m2. Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.999 €, 219,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 88.300 €, 883,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom djelu otoka, Vlasnički list. Otok Krk, Dobrinj! Građevinsko zemljište ukupne površine 883 m2 nalazi se u okolici Dobrinja. Priključak za vodu i struju se nalazi u neposrednoj blizini. Zemljište se nalazi u mirnom predjelu udaljeno 2000 m od mora. .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 196.000 € na 203.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2025 - 196.000 €
06.03.2025 - 255.000 €
30.03.2025 - 196.000 €
25.03.2026 - 203.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je građevinsko zemljište u mjestu Kras na otoku Krku. Moguća je izgradnja kuće P+2 s maksimalno 3 stana. Sva infrastruktura nalazi se na terenu. ID KOD AGENCIJE: T226 Millennium nekretnine exclusive d.o.o. Mob: +385 91 322 3760 Tel: +385 51 322 376 Fax: 051 311 059 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 201.700 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KRAS - u ponudu smo dobili građevinsko zemljište 2100m2. Parcela se nalazi uz glavnu cestu sa priključcima struje i vode do samog terena. Kras je naselje na otoku Krku, na području općine Dobrinj, u Republici Hrvatskoj. Nalazi se u unutrašnjosti otoka, gotovo na njegovom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zemljista parcele dobrinj do 101 eura/m2 (371)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan