• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj bazen do 650 m2 što manj - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj bazen do 650 m2 što manj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj bazen do 650 m2 što manje

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj bazen do 650 m2 što manje" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 264 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 620 m2 (malo manji)
    • 680 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 22000 eura
    • do 28000 eura (prosječna cijena)
    • do 34000 eura
    • do 284 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 105.000 €, 599,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku! Zemljište ima površinu 599 m2. Gotov je idejni projekt za kuću s bazenom. U neposrednoj blizini zemljišta nalaze se struja, voda i telefon. Pristup je dobar, asfaltirana cesta vodi ravno do parcele.....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 450,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 165.000 €
12.06.2025 - 153.000 €
08.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, šire područje, prodaja građevinskog zemljišta površine 450 m2, s započetom gradnjom samostojeće vile s bazenom - prizemlje i prvi kat. Vila se sastoji od prizemlja 48 m2 s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, toaletom, ostavom i dvije natkrivene terase, te....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj bazen do 650 m2 što manje'
159.000 €
155.000 €
165.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog terena s ishodovanom i pravomoćnom građevinskom dozvolom, kao i projektom za gradnju samostojeće kuće s bazenom, smještenoj na parceli ukupne površine 451 m², predstavlja jedinstvenu priliku za ljubitelje mirnog života u prirodi s panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 451m² u mjestu Dobrinj, Hlapa na otoku Krku. Ovo zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju individualne stambene građevine ? obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Planirana kuća prostire se na....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 183.000 €, 504,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U ŠILU, KRK Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika ukupne površine 504 m², smješteno na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 200 metara od mora i plaže te 400 metara od centra mjesta. Parcela se nalazi u mirnoj,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 185.000 € na 172.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 172.000 €, 510,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 185.000 €
02.03.2026 - 172.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO. Na prodaju je građevinski teren na mirnoj lokaciji, 200 m od mora i centra Šila. Za teren postoji idejni projekt za obiteljsku kuću velilčine 180 m2 sa 3 spavaće sobe i bazenom. Ishodovani su posebni uvjeti gradnje. Teren je ravan i pravilnog oblika, nalazi se u blizini....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 145.000 €, 510,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo, šira okolica, prodaja atraktivnog građevinskog zemljišta s glavnim projektom za gradnju obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 510 m2. Sva potrebna infrastruktura voda, struja i asfaltni put nalazi se u neposrednoj blizini zemljišta. Na zemljištu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 520,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja građevinskog zemljišta površine 520 m2, s pogledom na more, 400 m od plaže. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće s bazenom tlocrtne površine 80 m2, etažnosti podrum, prizemlje i kat. Zemljište se nalazi u zoni stambene gradnje, asfaltni....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 160.000 €, 550,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, šira okolica, prodaja atraktivnog građevinskog zemljišta s idejnim projektom za gradnju dvoojne obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 530 m2. Kuća stambene površine 145 m2 sastoji se od stepeništa, kuhinje, dnevnog boravka, blagavaone i WC u....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.000 €, 561,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću Prodaje se građevinsko zemljište površine 561,47m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće A s bazenom dvorištem koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni dio s kuhinjom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 100.000 €, 573,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku! Zemljište ima površinu 573 m2. Gotov je idejni projekt za kuću s bazenom. U neposrednoj blizini zemljišta nalaze se struja, voda i telefon. Pristup je dobar, asfaltirana cesta vodi ravno do parcele.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 100.000 €, 585,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u okolici Dobrinja na otoku Krku! Zemljište površine 585 m2 s gotovim idejnim projekt za kuću s bazenom. Infrastruktura (struja, voda i telefon) se nalazi u neposrednoj blizini. Pristupni put je asfaltiran i vodi do parcele. Mirna lokacija , okruženo....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 105.000 €, 592,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku! Zemljište površine 592 m2 s gotovim idejnim projekt za kuću s bazenom. Infrastruktura (struja, voda i telefon) se nalazi u neposrednoj blizini. Pristupni put je asfaltiran i vodi ravno do parcele.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Dobrinj - Građevinsko zemljište U okolici Dobrinja smjestila se ova lijepa, građevinska parcela pravilnog oblika. U samoj blizini nalazi se sva infrastruktura i asfaltirani put. Moguća gradnja obiteljske kuće ili vile s bazenom. Važno je za naglasiti da je parcela smještena....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 152.000 €, 640,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište za modernu villu s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku! Parcela je površine 640 m2, i ima pravomoćnu građevinsku dozvolu s temeljnom pločom za izgradnju objekta površine 150 m2. U prizemlju budućeg objekta će se nalaziti hodnik,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 152.000 €, 640,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Krku, sa projektom i započetom gradnjom, na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i prekrasnim uvalama. Na parceli površine 640 m², u naselju Gornja Hlapa, koje se nalazi točno....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 182.000 € na 149.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 182.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom ? idealna prilika za gradnju moderne vile Na prodaju građevinsko zemljište površine 640 m², smješteno na mirnoj lokaciji, s pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu vilu od 137 m² na dvije etaže. Projekt predviđa funkcionalan raspored....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 650,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, prodaja građevinskog zemljišta s idejnim projektom za gradnju dvojne obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 650 m2. Kuća stambene površine 145 m2 sastoji se od stepeništa, kuhinje, dnevnog boravka, blagavaone i WC u prizemlju, a na katu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 186.000 €, 694,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, građevinsko zemljište s idejnim projektom! Građevinsko zemljište se nalazi u okolici Dobrinja na mirnoj lokaciji. Parcela ima površinu od 694 m2 te je omeđena suhozidom i nudi sve što je potrebno za izgradnju vile s bazenom ili dvojne kuće. Lokacija je idealna za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 696,03m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 213.000 €, 715,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 715 m² na mirnoj lokaciji u mjestu Čižići, jednom od najbrže rastućih turističkih naselja na otoku Krku. Parcela je pravilnog oblika i spremna za gradnju. Ključne prednosti parcele: Kompletna infrastruktura: Svi potrebni priključci nalaze....