• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj barem 950 m2 pogled na m - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj barem 950 m2 pogled na m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj barem 950 m2 pogled na more

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj barem 950 m2 pogled na more" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 155 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 900 m2 (malo manji)
    • 1000 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 156 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 915,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila, građevinsko zemljište površine 915 m2 sa otvorenim pogledom na more, nalazi se na iznimno mirnoj lokaciji, na rubu građevinske zone okružen zelenim pojasom. Voda i struja se nalaze cca 50 m od zemljišta, dok je udaljenost od mora 1200 m. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 914,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 914 m2 sa prekrasanim, otvorenim pogledom na more. Nalazi se na iznimno mirnoj lokaciji, na rubu građevinske zone okružen zelenim pojasom. Voda i struja se nalaze cca 30 m od zemljišta, dok je udaljenost od mora 1200 m. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 914,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, okolica? Građevinsko zemljište s pogledom na more! Ponuda izuzetnog građevinskog zemljišta od 914 m² smještenog na mirnoj lokaciji, na rubu građevinske zone i okruženog zelenim pojasom. Zemljište pruža prekrasan, otvoren panoramski pogled na more te idealnu kombinaciju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj barem 950 m2 pogled na more'
210.000 €
210.000 €
210.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 152.000 €, 974,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Lares Nekretnine posreduju u prodaji građevinskog zemljišta na mirnoj lokaciji u široj okolici Dobrinja. Veličina zemljišta je 974 m2. Zemljište se nalazi na rubu zelenog pojasa, osiguravajući mir i prirodnu okolinu. Svi priključci (voda, struja) su dostupni do terena, olakšavajući....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.000 €, 943,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije nudimo vam vrlo dobru parcelu za gradnju ukupne površine 943 m2 od čega je gornji dio poljoprivredni (šuma) od cca. 200 m2 negrađevinsko zemljište a ostatak od 745 m2 je u građevinskoj zoni. Osim ranije navedenog, samo zemljište ima i vrlo....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 310.000 €, 1000,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Malo, tipično primorsko mjesto smješteno na sjeveroistočnoj strani otoka Krka, nasuprot crikveničkoj rivijeri. Ovo je idilično, mirno mjesto za one koji se žele maknuti od prave ljetne vreve, gužve, mjesto bez hotela, a opet s primamljivim kafićima, restoranima i slastičarnama s domaćom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 914,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj i iznimno mirnoj lokaciji u mjestu Polje na Otoku Krku, smjestilo se građevinsko zemljište površine 914 m², idealno za izgradnju privatnog doma ili investicijskog projekta. Zemljište se nalazi na rubu građevinske zone, okruženo zelenim pojasom, što osigurava maksimalan....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 108.000 €, 900,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog zemljišta s pogledom na more! Nekretnine Krk Ova prekrasna parcela nalazi se na području Dobrinja i prostire se na površini od 900m2. Iz nje se pruža pogled na more, što je posebno privlačno za one koji traže mir i opuštanje. Zemljište ima asfaltni prilaz što....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 194.400 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 1620 m2 koje se nalazi u mirnome mjestu Kras u unutrašnjosti otoka Krka. Okruženo je prirodom, a pristupni put nalazi se odmah uz zemljište zajedno sa svom potrebnom infrastrukturom. Pravilnog je oblika, uredno je održavano te je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji, svega 5 km od mora. Zemljište površine 1624 m² nalazi se unutar građevinskog područja naselja Kras ? izgrađeni dio, uz svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini (vodovod, kanalizacija, struja, cesta). Prema važećem....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 224.000 €, 1624,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1624 m2, okruženo zelenilom. Zemljište je ravno s djelomičnim pogledom na more s kata buduće građevine. Zemljište nudi mogućnost gradnje više od jednog objekta s obzirom na površinu. Lokacijska informacija potvrđuje da....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 52.000 €, 2154,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Zemljište se nalazi na blagoj padini.Nije u građevinskoj zoni. Pogled more. Na 10 m od prvih kuća. ID KOD AGENCIJE: 12220 MD Biro Mob: +385 98 326 179 Tel: +385 51 212 130 E-mail: info@md-biro.hr www.md-biro.hr Krk, Sužan - zemljište s pogledom na more.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 54.000 €, 2154,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šuma na rubu građevinske zone na samo 1 km od mora. Kvadratnog je oblika i blago nagnuto prema moru. Nalazi se na samo jedan kilometar od mora i svih plaža u Čižićima. ID KOD AGENCIJE: 799 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail: info@krk-realestates.com www.krk-realestates.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 288.340 €, 2218,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2023.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj -Soline.građevinsko zemljište s djelomičnim pogledom na more, udaljeno samo 150 metara od mora. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 500.000 €, 2542,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Čižićima, koje se nalazi na blagoj padini i ima površinu od 2542 m2, s djelomičnim pogledom na more. Zemljište je povezano sa svom potrebnom infrastrukturom i udaljeno je samo 500 m od mora. Prema prostornom planu moguća je gradnja građevine na tri....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 2730,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, prodaja poljoprivrednog zemljišta od 2730m2 na vrlo mirnoj lokaciji idealno za sadnju mediteranskih kultura. Zemljište sa pogledom na more ima prilazni put te se nalazi samo 150m od mora. ID CODE: 574 Jelena Andrić Mob: +385 99 3993 088 Tel: +385 51 678 696 E-mail: info@alfaelmas.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 113.000 €, 2768,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, u turističkom naselju Čižići, blizina mora, zemljište, suvlasnički udio 2.768 m2 na parceli od 4.000 m2, uz samu zonu gradnje te je u novom prijedlogu UPU koji je u razmatranju uvršteno u moguću zonu proširenja gradnje. Gradska voda i struja na 70 m. Očišćeno, poravnato,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 50.000 €, 2841,00 m2 cca 20 €/m2