• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj barem 1000 m2 pogled na - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj barem 1000 m2 pogled na - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj barem 1000 m2 pogled na more

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj barem 1000 m2 pogled na more" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 155 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 950 m2 (malo manji)
    • 1050 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 156 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 310.000 €, 1000,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Malo, tipično primorsko mjesto smješteno na sjeveroistočnoj strani otoka Krka, nasuprot crikveničkoj rivijeri. Ovo je idilično, mirno mjesto za one koji se žele maknuti od prave ljetne vreve, gužve, mjesto bez hotela, a opet s primamljivim kafićima, restoranima i slastičarnama s domaćom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.000 €, 943,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije nudimo vam vrlo dobru parcelu za gradnju ukupne površine 943 m2 od čega je gornji dio poljoprivredni (šuma) od cca. 200 m2 negrađevinsko zemljište a ostatak od 745 m2 je u građevinskoj zoni. Osim ranije navedenog, samo zemljište ima i vrlo....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 915,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila, građevinsko zemljište površine 915 m2 sa otvorenim pogledom na more, nalazi se na iznimno mirnoj lokaciji, na rubu građevinske zone okružen zelenim pojasom. Voda i struja se nalaze cca 50 m od zemljišta, dok je udaljenost od mora 1200 m. Odlična nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj barem 1000 m2 pogled na more'
152.000 €
152.000 €
210.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 914,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 914 m2 sa prekrasanim, otvorenim pogledom na more. Nalazi se na iznimno mirnoj lokaciji, na rubu građevinske zone okružen zelenim pojasom. Voda i struja se nalaze cca 30 m od zemljišta, dok je udaljenost od mora 1200 m. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 914,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - na prodaju je građevinsko zemljište površine 914 m2 koje se nalazi na mirnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more. Sva infrastruktura je u neposrednoj blizini terena. Udaljenost od mora i plaže je cca 1200 m. Prilika za investiciju! Agencija Vala....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 914,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na iznimno mirnoj lokaciji, na rubu građevinske zone u mjestu Polje, smješteno je građevinsko zemljište površine 914 m². Okruženo zelenim pojasom i rijetkom gradnjom, zemljište pruža otvoren i trajan pogled na more, što ga čini osobito atraktivnim za izgradnju obiteljske vile ili....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 914,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj i iznimno mirnoj lokaciji u mjestu Polje na Otoku Krku, smjestilo se građevinsko zemljište površine 914 m², idealno za izgradnju privatnog doma ili investicijskog projekta. Zemljište se nalazi na rubu građevinske zone, okruženo zelenim pojasom, što osigurava maksimalan....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 910,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Ekskluzivan građevinski teren sa pogledom na more Jedinstvena prilika! Isključivo za one koji vole izolaciju i tišinu! Građevinsko zemljište se nalazi cca 1500 m od mora i mjesta Šilo. Okruženo je zelenim pojasom i na rubu je građevinske zone što dugoročno osigurava potpunu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 108.000 €, 900,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog zemljišta s pogledom na more! Nekretnine Krk Ova prekrasna parcela nalazi se na području Dobrinja i prostire se na površini od 900m2. Iz nje se pruža pogled na more, što je posebno privlačno za one koji traže mir i opuštanje. Zemljište ima asfaltni prilaz što....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 194.400 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 1620 m2 koje se nalazi u mirnome mjestu Kras u unutrašnjosti otoka Krka. Okruženo je prirodom, a pristupni put nalazi se odmah uz zemljište zajedno sa svom potrebnom infrastrukturom. Pravilnog je oblika, uredno je održavano te je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji, svega 5 km od mora. Zemljište površine 1624 m² nalazi se unutar građevinskog područja naselja Kras ? izgrađeni dio, uz svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini (vodovod, kanalizacija, struja, cesta). Prema važećem....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 224.000 €, 1624,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1624 m2, okruženo zelenilom. Zemljište je ravno s djelomičnim pogledom na more s kata buduće građevine. Zemljište nudi mogućnost gradnje više od jednog objekta s obzirom na površinu. Lokacijska informacija potvrđuje da....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 54.000 €, 2154,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šuma na rubu građevinske zone na samo 1 km od mora. Kvadratnog je oblika i blago nagnuto prema moru. Nalazi se na samo jedan kilometar od mora i svih plaža u Čižićima. ID KOD AGENCIJE: 799 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail: info@krk-realestates.com www.krk-realestates.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 52.000 €, 2154,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Zemljište se nalazi na blagoj padini.Nije u građevinskoj zoni. Pogled more. Na 10 m od prvih kuća. ID KOD AGENCIJE: 12220 MD Biro Mob: +385 98 326 179 Tel: +385 51 212 130 E-mail: info@md-biro.hr www.md-biro.hr Krk, Sužan - zemljište s pogledom na more.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 288.340 €, 2218,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2023.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj -Soline.građevinsko zemljište s djelomičnim pogledom na more, udaljeno samo 150 metara od mora. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 500.000 €, 2542,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Čižićima, koje se nalazi na blagoj padini i ima površinu od 2542 m2, s djelomičnim pogledom na more. Zemljište je povezano sa svom potrebnom infrastrukturom i udaljeno je samo 500 m od mora. Prema prostornom planu moguća je gradnja građevine na tri....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 2730,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, prodaja poljoprivrednog zemljišta od 2730m2 na vrlo mirnoj lokaciji idealno za sadnju mediteranskih kultura. Zemljište sa pogledom na more ima prilazni put te se nalazi samo 150m od mora. ID CODE: 574 Jelena Andrić Mob: +385 99 3993 088 Tel: +385 51 678 696 E-mail: info@alfaelmas.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 105.000 €, 2730,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja poljoprivrednog zemljišta od 2730m2 na vrlo mirnoj lokaciji idealno za sadnju mediteranskog bilja i maslina. Zemljište sa pogledom na more ima pristupni put te se nalazi samo 150m od mora. Zemljište je u vlasništvu fizičke osobe. Prodavatelj jamči čistu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 113.000 €, 2768,00 m2 cca 40 €/m2