• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj 1630 m2 do 125 eura/m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj 1630 m2 do 125 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj 1630 m2 do 125 eura/m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj 1630 m2 do 125 eura/m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 106 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1550 m2 (malo manji)
    • 1710 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 118 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 131 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 12000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 208.000 €, 1672,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo građevinsko zemljište stambene namjene površine 1672 m2 u mirnoj okolici Dobrinja. Zemljište je ravno i pravilnog oblika te pruža mogućnosti parcelacije prema vašim potrebama. Teren se nalazi u slijepoj ulici osiguravajući mir i privatnost, pristupni put do terena, asfalt....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 219.000 €, 1748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PRILIKA!!! Na prodaju je građevinski teren od 2000 m2 nedaleko mjesta Šilo. Na terenu se nalazi starina za adaptaciju ukupne površine 155m2. Lokacijska informacija je odmah dostupna. ZA DODATNE INFORMACIJE NAZOVITE MARINA POLONIJO +385 98 329462 marina.polonijo@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.900 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

KRAS - VELIKO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta moguć s dvije strane zemljišta, idealno za dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj 1630 m2 do 125 eura/m2'
194.400 €
185.000 €
149.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 1624,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Lares Nekretnine posreduju u prodaji građevinskog zemljišta u okolici Dobrinja. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji. Zemljopisno je smješteno na sredini otoka Krka. Zahvaljujući tome što ima asfaltirani put znači da je povezano sa svim okolnim mjestima. Karakterizira ga prisutnost....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 200.000 €, 1600,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište u općini Dobrinj na otoku Krku. Prvorazredan građevinski teren u blizini sela, no na odvojenom mjestu koje omogućuje punu privatnost. Teren je poravnat, na njemu je dovedena infrastruktura (voda i struja). S drugoga kata....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 200.000 €, 1600,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljiste od 1500m2 idealno za gradnju obiteljske kuce!! Sa zemljista se pruza pogled na more!! Infrastruktura je u blizini!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije....