• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj 1550 m2 pogled na more - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj 1550 m2 pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj 1550 m2 pogled na more

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj 1550 m2 pogled na more" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 122 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1470 m2 (malo manji)
    • 1630 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 9600 eura
    • do 12000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 120 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Okolica Dobrinja, građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji, svega 5 km od mora. Zemljište površine 1624 m² nalazi se unutar građevinskog područja naselja Kras ? izgrađeni dio, uz svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini (vodovod, kanalizacija, struja, cesta). Prema važećem....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 194.400 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 1620 m2 koje se nalazi u mirnome mjestu Kras u unutrašnjosti otoka Krka. Okruženo je prirodom, a pristupni put nalazi se odmah uz zemljište zajedno sa svom potrebnom infrastrukturom. Pravilnog je oblika, uredno je održavano te je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 224.000 €, 1624,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1624 m2, okruženo zelenilom. Zemljište je ravno s djelomičnim pogledom na more s kata buduće građevine. Zemljište nudi mogućnost gradnje više od jednog objekta s obzirom na površinu. Lokacijska informacija potvrđuje da....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj 1550 m2 pogled na more'
224.000 €
224.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 224.000 €, 1624,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,