• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj 1550 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj 1550 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj 1550 m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj 1550 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 119 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1470 m2 (malo manji)
    • 1630 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 9900 eura
    • do 12000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 124 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 238.000 €, 1523,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Čižići, prodaje se lijepo građevinsko zemljište, pravilnog pravokutnog oblika, veličine 1523 m². Sva infrastruktura do terena. Mogućnost gradnje više stambenih jedinica. Prilika za investitore! Za sve informacije nazovite 098/329-462 MARINA POLONIJO ID KOD AGENCIJE: Z8813 Marina Polonijo....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 200.000 €, 1600,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište u općini Dobrinj na otoku Krku. Prvorazredan građevinski teren u blizini sela, no na odvojenom mjestu koje omogućuje punu privatnost. Teren je poravnat, na njemu je dovedena infrastruktura (voda i struja). S drugoga kata....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 235.000 €, 1620,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u mjestu Kras, nalazi se građevinsko zemljište od 1620m2 na prodaju. Struja u voda dovedeni su do terena a prve plaže udaljene su oko 7km od mjesta. Za sve informacije i razgled nekretnine, javite se na: j.sindicic@remax-krk.hr ili na +385916413138 Posrednička provizija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj 1550 m2'
218.000 €
194.400 €
130.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1413 m2, pravilnog oblika, od čega je dio u građevinskoj zoni (917 m2), a dio izvan zone gradnje (496 m2). Nalazi se uz asfaltnu cestu i pored sve infrastrukture. Koeficijent izgrađenosti je 0,20, koeficijent iskoristivosti....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 325.000 €, 1564,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, GABONJIN Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1.564 m, pravilnog oblika, smješteno u mirnom i uređenom dijelu otoka, okruženo modernim vilama s bazenima. Do parcele vodi uredna pristupna cesta, a sva potrebna infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini. Udaljenost....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 35.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljiste od 1600m2, moguce napraviti objekat od 25m2!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su Općim uvjetima poslovanja (https://oneadria.com/o-nama1/opci-uvjeti-poslovanja).....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 200.000 €, 1600,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljiste od 1500m2 idealno za gradnju obiteljske kuce!! Sa zemljista se pruza pogled na more!! Infrastruktura je u blizini!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.900 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KRAS - VELIKO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta moguć s dvije strane zemljišta, idealno za dvije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 170.000 €, 1480,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samo u našoj ponudi! Dobrinj, Gostinjac, prodaja građevinskog zemljišta, na mirnoj lokaciji, u okruženju obiteljskih kuća! Zemljište površine 1480 m2 je pokrčeno, ima pristupni put, a voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Prema prostornom planu općine Dobrinj, koeficijent....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 240.000 €, 1624,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.07.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - Prodaje se građevinska parcela površine 1624 m2 u manjem mjestu u okolici Dobrinja. Parcela je pravilnog oblika, a nalazi se u mirnom okruženju okružena zelenilom. Idealna je za izgradnju vila s bazenom. Sva potrebna insfrastruktura u blizini. Do mora i prvog većeg mjesta....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji, svega 5 km od mora. Zemljište površine 1624 m² nalazi se unutar građevinskog područja naselja Kras ? izgrađeni dio, uz svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini (vodovod, kanalizacija, struja, cesta). Prema važećem....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 224.000 €, 1624,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1624 m2, okruženo zelenilom. Zemljište je ravno s djelomičnim pogledom na more s kata buduće građevine. Zemljište nudi mogućnost gradnje više od jednog objekta s obzirom na površinu. Lokacijska informacija potvrđuje da....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 1624,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Lares Nekretnine posreduju u prodaji građevinskog zemljišta u okolici Dobrinja. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji. Zemljopisno je smješteno na sredini otoka Krka. Zahvaljujući tome što ima asfaltirani put znači da je povezano sa svim okolnim mjestima. Karakterizira ga prisutnost....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - na prodaju je građevinsko zemljište ukupne površine 1624 m2. Zemljište je pravilnog oblika i idealno za izgradnju dvije do tri obiteljske kuće. Sva komunalna infrastruktura u neposrednoj blizini. Jugozapadne je orijentacije i smješteno je na....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 229.000 €, 1470,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Čižići. Priključci struje, vode, telefona i kanalizacije su u neposrednoj blizini. ID CODE: 300621014-11 Habitator Adria d.o.o. Tel: +385 51 309 703 E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr remax-centarnekretnina.com .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 1647,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, odlična i mirna lokacija, građevinsko zemljište ukupne kvadrature 1.647m2, okruženo zelenim pojasom. Čisto vlasništvo, sva papirologija uredna. Za više informacija kontaktirajte nas. info@royal-nekretnine.hr Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 110.000 €, 1435,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji u mjestu Dobrinj na otoku Krku. Parcela je pravilnog oblika ukupne površine 1435 m2, a nalazi se u mirnom dijelu, okružena zelenilom koje joj daje potpunu privatnost. Parcela se nalazi uz pristupni put, a infrastruktura je u....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 208.000 €, 1672,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo građevinsko zemljište stambene namjene površine 1672 m2 u mirnoj okolici Dobrinja. Zemljište je ravno i pravilnog oblika te pruža mogućnosti parcelacije prema vašim potrebama. Teren se nalazi u slijepoj ulici osiguravajući mir i privatnost, pristupni put do terena, asfalt....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOLNJA HLAPA, OTOK KRK, u ponudu smo dobili dva zemljišta ? jedno građevinsko i jedno poljoprivredno ? ukupne površine 1.413 m². Građevinsko zemljište površine 917 m² nalazi se uz samu asfaltnu cestu i blagog je nagiba, što ga čini idealnim za gradnju. Poljoprivredno zemljište površine....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 135.000 € na 130.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 135.000 €
13.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Hlapi na otoku Krku. Ukupna površina: 1.413 m² (917 m² građevinskog + 496 m² poljoprivrednog zemljišta) Lokacija: 1.500 m do plaže Karakteristike zemljišta: Građevinski dio: Uz cestu, s vrlo blagim nagibom ? idealno za gradnju. Poljoprivredni dio:....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 130.000 €
11.03.2026 - 125.000 €
16.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 917 m2 građevinskog zemljišta i 496 m2 poljoprivrednog zemljišta. 1500 m do plaže u Čižićima. Teren je uz glavnu cestu. Građevinski dio je uz cestu. Zemljište je potrebno očistiti, ali nema debljih stabala tako da se može relativno lako očistiti. Posjedujem lokacijsku informaciju....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji mjesta Hlapa na otoku Krku, svega 1500 metara od mora i plaža u Čižićima, nalazi se zemljište ukupne površine 1413 m², od čega je 917 m² građevinskog zemljišta, a ostatakpoljoprivredno, što ovu nekretninu čini idealnom kombinacijom za gradnju i dodatne sadržaje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno zemljište ukupne površine 1.413 m² smješteno u mirnom mjestu Hlapa na otoku Krku, svega oko 1.500 metara od mora i plaže u Čižićima. Zemljište se sastoji od 917 m² građevinskog zemljišta te 496 m² poljoprivrednog zemljišta, što pruža odličnu kombinaciju za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 219.000 €, 1403,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno