• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj 1470 m2 što veće - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj 1470 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj 1470 m2 što veće

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj 1470 m2 što veće" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 121 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 4 nekretnina za upit zemljista parcele dobrinj 1470 m2 što veće pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1400 m2 (malo manji)
    • 1540 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 9100 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 13000 eura
    • do 114 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 200.000 €, 1600,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište u općini Dobrinj na otoku Krku. Prvorazredan građevinski teren u blizini sela, no na odvojenom mjestu koje omogućuje punu privatnost. Teren je poravnat, na njemu je dovedena infrastruktura (voda i struja). S drugoga kata....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 35.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljiste od 1600m2, moguce napraviti objekat od 25m2!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su Općim uvjetima poslovanja (https://oneadria.com/o-nama1/opci-uvjeti-poslovanja).....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 200.000 €, 1600,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljiste od 1500m2 idealno za gradnju obiteljske kuce!! Sa zemljista se pruza pogled na more!! Infrastruktura je u blizini!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj 1470 m2 što veće'
238.000 €
238.000 €
170.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 325.000 €, 1564,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, GABONJIN Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1.564 m, pravilnog oblika, smješteno u mirnom i uređenom dijelu otoka, okruženo modernim vilama s bazenima. Do parcele vodi uredna pristupna cesta, a sva potrebna infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini. Udaljenost....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 229.000 €, 1470,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Čižići. Priključci struje, vode, telefona i kanalizacije su u neposrednoj blizini. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 229.000 €, 1470,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Čižići. Priključci struje, vode, telefona i kanalizacije su u neposrednoj blizini. ID CODE: 300621014-11 Habitator Adria d.o.o. Tel: +385 51 309 703 E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr remax-centarnekretnina.com .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 110.000 €, 1435,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji u mjestu Dobrinj na otoku Krku. Parcela je pravilnog oblika ukupne površine 1435 m2, a nalazi se u mirnom dijelu, okružena zelenilom koje joj daje potpunu privatnost. Parcela se nalazi uz pristupni put, a infrastruktura je u....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1413 m2, pravilnog oblika, od čega je dio u građevinskoj zoni (917 m2), a dio izvan zone gradnje (496 m2). Nalazi se uz asfaltnu cestu i pored sve infrastrukture. Koeficijent izgrađenosti je 0,20, koeficijent iskoristivosti....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOLNJA HLAPA, OTOK KRK, u ponudu smo dobili dva zemljišta ? jedno građevinsko i jedno poljoprivredno ? ukupne površine 1.413 m². Građevinsko zemljište površine 917 m² nalazi se uz samu asfaltnu cestu i blagog je nagiba, što ga čini idealnim za gradnju. Poljoprivredno zemljište površine....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA - prostrano građevinsko zemljište 1413 m2 Vaša oaza mira na otoku Krku: Savršen spoj prirode i gradnje u pitoresknoj Hlapi Tražite li idealno mjesto za izgradnju obiteljske vile ili luksuzne kuće za odmor? Predstavljamo vam jedinstvenu priliku u Dobrinju,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 135.000 € na 130.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 135.000 €
13.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Hlapi na otoku Krku. Ukupna površina: 1.413 m² (917 m² građevinskog + 496 m² poljoprivrednog zemljišta) Lokacija: 1.500 m do plaže Karakteristike zemljišta: Građevinski dio: Uz cestu, s vrlo blagim nagibom ? idealno za gradnju. Poljoprivredni dio:....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 130.000 €
11.03.2026 - 125.000 €
16.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 917 m2 građevinskog zemljišta i 496 m2 poljoprivrednog zemljišta. 1500 m do plaže u Čižićima. Teren je uz glavnu cestu. Građevinski dio je uz cestu. Zemljište je potrebno očistiti, ali nema debljih stabala tako da se može relativno lako očistiti. Posjedujem lokacijsku informaciju....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji mjesta Hlapa na otoku Krku, svega 1500 metara od mora i plaža u Čižićima, nalazi se zemljište ukupne površine 1413 m², od čega je 917 m² građevinskog zemljišta, a ostatakpoljoprivredno, što ovu nekretninu čini idealnom kombinacijom za gradnju i dodatne sadržaje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno zemljište ukupne površine 1.413 m² smješteno u mirnom mjestu Hlapa na otoku Krku, svega oko 1.500 metara od mora i plaže u Čižićima. Zemljište se sastoji od 917 m² građevinskog zemljišta te 496 m² poljoprivrednog zemljišta, što pruža odličnu kombinaciju za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 219.000 €, 1403,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno