• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj 1200 m2 što manje - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj 1200 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj 1200 m2 što manje

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj 1200 m2 što manje" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 109 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1140 m2 (malo manji)
    • 1260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 6400 eura
    • do 8000 eura (prosječna cijena)
    • do 9600 eura
    • do 80 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 62.500 €, 1093,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na dobroj lokaciji, u mjestu Gostinjac na Krku prodaje se zemljište površine 1093 m. Od toga je 500 m građevinski dio. Struja i voda su u blizini. Prilika s obzirom na lokaciju i veličinu parcele. ID KOD AGENCIJE: Z9175 Mario Vučković Agent s licencom Mob: 098/967-2464 Tel: +385 51....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 235.000 €, 1118,21 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Teren površine 1118,21 m² smješten je na samom ulazu u selo Kras na otoku Krku. Nalazi se u građevinskoj zoni i već posjeduje uvjete gradnje dobivene prije nekoliko godina, što omogućuje brži početak gradnje. Teren je ograđen tradicionalnim suhozidom, ima jednostavan pristup s ceste,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 45.000 €, 1144,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Poljoprivredno zemljište na rubu građevinske zone. Pristupni put, struja i voda odmah do zemljišta. Pravilnog oblika i omeđeno. ID KOD AGENCIJE: 1510078 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 Tel: +385 51 341 080 E-mail: natasa.mrsic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj 1200 m2 što manje'
210.000 €
210.000 €
105.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 45.000 €, 1144,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredno zemljište na rubu građevinske zone. Pristupni put, struja i voda odmah do zemljišta. Pravilnog oblika i omeđeno. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 1150,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 1150 m2 koje se nalazi u okolici Dobrinja na otoku Krku. Okruženo je prirodom, a pristupni put nalazi se odmah uz zemljište zajedno sa svom potrebnom infrastrukturom. Pravilnog je oblika te je uredno održavano. Idealna prilika za investiciju!....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 94.500 €, 1181,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poljoprivredno zemljište u okolici Šila na otoku Krku. Zemljište obuhvaća površinu od 1181 m2 te je okruženo mnoštvom prirode. Pristupni put nalazi se do terena, a udaljenost od mora je 50 m. Zbog svoje lokacije idealno je za ljubitelje prirode i mira. Vlasništvo je....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 235.000 €, 1188,76 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Teren najveći je među četirima parcelama, s ukupno 1188,76 m² površine. Trenutno je u procesu ishođenja uvjeta gradnje. Smješten u građevinskoj zoni s pristupom s glavne ceste, uz infrastrukturu (voda i struja uz cestu). Teren je ograđen suhozidom i s jedne strane graniči sa zelenom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 98.000 €, 1200,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivno zemljište površine 1200 m² u slikovitom mjestu Dobrinj na otoku Krku, u mirnom okruženju okruženom prirodom. Zemljište je djelomično kultivirano kao maslinik, što mu daje poseban mediteranski ugođaj i dodatan potencijal za uređenje okućnice. Ukupna površina: 1200....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 650.000 €, 1200,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1200 m2 u blizu mora i centra mjesta Šilo na otoku Krku. Teren je pravilnog oblika. Pogodan je za ravnomjernu parcelaciju i smještanje većeg broja objekata, primjerice objekta s 9 stambenih jedinica ili 1-2 samostojeće kuće s bazenom. Na parceli....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 19.000 €, 1205,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Poljoprivredna zemljišta na otoku Krku blizina mora i Šila Prodaju se tri poljoprivredne parcele površina: -500 m -525 m -180 m Moguća je kupnja pojedinačnih parcela. Lokacija: -otok Krk, u blizini mjesta Šilo -100 m od bijelog puta -cca 400 m od mora Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 19.000 €, 1205,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredna zemljišta na otoku Krku ? blizina mora i Šila Prodaju se tri poljoprivredne parcele površina: -500 m² -525 m² -180 m² Moguća je kupnja pojedinačnih parcela. Lokacija: -otok Krk, u blizini mjesta Šilo -100 m od bijelog puta -cca 400 m od mora Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 220.000 €, 1227,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, SOLINE - Građevinsko zemljište s kamenom starinom Prilika na rubnom dijelu naselja! Predstavljamo građevinsko zemljište za izgradnju samostojeće kuće s bazenom ili dvojne nekretnine, koje se nalazi na mirnoj lokaciji, idealno za uživanje u miru i tišini. Zemljište je pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 65.000 €, 1262,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk - Kras, prodaja poljoprivrednog zemljišta površine 1.262 m2, neposredno uz građevinsku zonu. Pogodno za obradu poljoprivrednih kultura ili maslina zbog visokokvalitetnog tla i ravnog terena. Mirna lokacija, udaljena 5km od mora. Igralište Udaljenost od mora: 5000 m Trgovina.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 475.000 €, 1285,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivno zemljište smješteno u naselju Čižići. Ovo jedinstveno zemljište dolazi s već izrađenim projektom za izgradnju dvije zgrade koje će ukupno imati 9 prostranih stanova, jedna sa 3, a druga sa 6 stanova. Zemljište s već odobrenim projektom predstavlja izuzetnu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 1285,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dva građevinska zemljišta veličina od 671 i 614 m2 za ljubitelje prirode sa vlasničkim listom i postojećom infrastrukturom, na sjeveru otoka Krka u mjestu Polje. Put do zemljišta vodi od glavne otočke ceste Krk u smjeru turističkog mjesta Šilo. Na zadnjoj uzvisini prije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 475.000 €, 1285,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je građevinsko zemljište ukupne veličine 1285 m2 sa ishođenom projektnom dokumentacijom za izgradnju ukupno devet apartmana. Svi projektirani apartmani su klasični dvosobni plus dnevni boravak sa jednim parkirnim mjestom ukupnih kvadratura....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 52.000 €, 1300,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište od 1300m2 blizu mora! Pristupni put do zemljišta! U blizini veći manji potok sa vodom , zemljište se sastoji od dvije spojene parcele! Zemljište je ravno geodetski pravilnog oblika! Kamen i pijesak je na terenu do zemljišta vodi širok put sa asfalta kojim....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 40.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem poljoprivredno zemljiste uvala Soline na otoku Krku pristupni put do zemljista u blizini veci potok sa vodom cijelu godinu a manji potok sa vodom pored zemljista, zemljiste se sastoji od dvije spojene parcele, zemljiste je ravno geodetski oznaceno pravilnog oblika,iskopani....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 40.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U pitoresknoj uvali Soline na otoku Krku, općina Dobrinj, posredujemo u prodaji izuzetno kvalitetnog poljoprivrednog zemljišta ukupne površine 1.300 m2. Nekretnina se sastoji od dvije povezane čestice koje zajedno čine pravilnu i potpuno ravnu cjelinu, što je rijetkost na ovom području.....