• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj što manje 1630 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj što manje 1630 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj što manje 1630 m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj što manje 1630 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 135 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1550 m2 (malo manji)
    • 1710 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 12000 eura (prosječna cijena)
    • do 15000 eura
    • do 125 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 229.000 €, 1470,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Čižići. Priključci struje, vode, telefona i kanalizacije su u neposrednoj blizini. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 229.000 €, 1470,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Čižići. Priključci struje, vode, telefona i kanalizacije su u neposrednoj blizini. ID CODE: 300621014-11 Habitator Adria d.o.o. Tel: +385 51 309 703 E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr remax-centarnekretnina.com .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 170.000 €, 1480,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samo u našoj ponudi! Dobrinj, Gostinjac, prodaja građevinskog zemljišta, na mirnoj lokaciji, u okruženju obiteljskih kuća! Zemljište površine 1480 m2 je pokrčeno, ima pristupni put, a voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Prema prostornom planu općine Dobrinj, koeficijent....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj što manje 1630 m2'
219.000 €
325.000 €
200.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 238.000 €, 1523,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Čižići, prodaje se lijepo građevinsko zemljište, pravilnog pravokutnog oblika, veličine 1523 m². Sva infrastruktura do terena. Mogućnost gradnje više stambenih jedinica. Prilika za investitore! Za sve informacije nazovite 098/329-462 MARINA POLONIJO ID KOD AGENCIJE: Z8813 Marina Polonijo....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 200.000 €, 1600,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište u općini Dobrinj na otoku Krku. Prvorazredan građevinski teren u blizini sela, no na odvojenom mjestu koje omogućuje punu privatnost. Teren je poravnat, na njemu je dovedena infrastruktura (voda i struja). S drugoga kata....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 35.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljiste od 1600m2, moguce napraviti objekat od 25m2!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su Općim uvjetima poslovanja (https://oneadria.com/o-nama1/opci-uvjeti-poslovanja).....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 235.000 €, 1620,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na otoku Krku, u mjestu Kras, nalazi se građevinsko zemljište od 1620m2 na prodaju. Struja u voda dovedeni su do terena a prve plaže udaljene su oko 7km od mjesta. Za sve informacije i razgled nekretnine, javite se na: [email protected] ili na +385916413138 Posrednička provizija prilikom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 194.400 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 1620 m2 koje se nalazi u mirnome mjestu Kras u unutrašnjosti otoka Krka. Okruženo je prirodom, a pristupni put nalazi se odmah uz zemljište zajedno sa svom potrebnom infrastrukturom. Pravilnog je oblika, uredno je održavano te je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 218.000 €, 1620,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, KRAS - Građevinsko zemljište 1620 m2 Građevinski teren se nalazi na iznimno mirnoj lokaciji u centralnom dijelu Otoka Krka. Pristup terenu je moguć sa dvije strane što uz činjenicu da je po uvjetima gradnje Općine Dobrinj dovoljno 400 m2 za gradnju samostojeće kuće, predstavlja....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.900 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KRAS - VELIKO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta moguć s dvije strane zemljišta, idealno za dvije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji, svega 5 km od mora. Zemljište površine 1624 m² nalazi se unutar građevinskog područja naselja Kras ? izgrađeni dio, uz svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini (vodovod, kanalizacija, struja, cesta). Prema važećem....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 240.000 €, 1624,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.07.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - Prodaje se građevinska parcela površine 1624 m2 u manjem mjestu u okolici Dobrinja. Parcela je pravilnog oblika, a nalazi se u mirnom okruženju okružena zelenilom. Idealna je za izgradnju vila s bazenom. Sva potrebna insfrastruktura u blizini. Do mora i prvog većeg mjesta....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 1624,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Lares Nekretnine posreduju u prodaji građevinskog zemljišta u okolici Dobrinja. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji. Zemljopisno je smješteno na sredini otoka Krka. Zahvaljujući tome što ima asfaltirani put znači da je povezano sa svim okolnim mjestima. Karakterizira ga prisutnost....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 224.000 €, 1624,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1624 m2, okruženo zelenilom. Zemljište je ravno s djelomičnim pogledom na more s kata buduće građevine. Zemljište nudi mogućnost gradnje više od jednog objekta s obzirom na površinu. Lokacijska informacija potvrđuje da....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - na prodaju je građevinsko zemljište ukupne površine 1624 m2. Zemljište je pravilnog oblika i idealno za izgradnju dvije do tri obiteljske kuće. Sva komunalna infrastruktura u neposrednoj blizini. Jugozapadne je orijentacije i smješteno je na....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 1647,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, odlična i mirna lokacija, građevinsko zemljište ukupne kvadrature 1.647m2, okruženo zelenim pojasom. Čisto vlasništvo, sva papirologija uredna. Za više informacija kontaktirajte nas. info@royal-nekretnine.hr Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 208.000 €, 1672,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo građevinsko zemljište stambene namjene površine 1672 m2 u mirnoj okolici Dobrinja. Zemljište je ravno i pravilnog oblika te pruža mogućnosti parcelacije prema vašim potrebama. Teren se nalazi u slijepoj ulici osiguravajući mir i privatnost, pristupni put do terena, asfalt....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 259.000 €, 1722,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Prilika za investitore!! Dobrinj okolica!Građevinsko zemljište 1722 m2 na mirnoj lokaciji. Prodaje se uređeno i očiščeno zemljište. Sva infrastruktura je do terena (voda, struja,..) Zemljište je ravno, međe uređene, asfaltni put vodi do njega.Blizina prirode i zelenila. Do mora i....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 260.000 €, 1722,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji građevinskog zemljišta na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Zemljište ima površinu od 1722 m2 i pravokutnog je oblika. Sva potrebna infrastruktura, uključujući struju i vodu, nalazi se u neposrednoj blizini zemljišta. Zemljište je u čistom vlasništvu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 258.000 €, 1722,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja atraktivnog građevinskog zemljišta površine 1.722 m2, na mirnoj lokaciji, 4000 m od mora. Zemljište je idealno za izgradnju dvije samostojeće vile s bazenima. Pristupni put, sva infrastruktura u neposrednoj blizini. Građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 62.398 €, 1785,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS ? Odlična prilika! Poljoprivredno zemljište uz put i samo 25m od građevinske zone!!! Na prodaju je poljoprivredno zemljište u mjestu Kras, na otoku Krku. Parcela se nalazi uz asfaltirani put, što omogućuje lagan pristup, a od građevinskog područja udaljena je svega....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 62.000 €, 1785,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.indomio.hr

Kras, Dobrinj, otok Krk, poljoprivredno zemljište 1785 m2, prodaja. Prodaje se poljoprivredno zemljište 1785 m2. Zemljište se nalazi uz asfaltirani put, što omogućuje lagan pristup. Zbog blizine građevinske zone 30m, ovo zemljište predstavlja priliku za investiciju (OPG, poljoprivrednu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 468.000 €, 1786,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja građevinskog zemljišta, na odličnoj lokaciji, samo 400 m od mora! Zemljište je pravilnog oblika, površine 1786 m2. Svi priključci se nalaze u neposrednoj blizini, okruženje obiteljskih kuća. Prema prostornom planu, moguća je gradnja građevine na tri etaže (P+2). Minimalna....