• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj što manje 1400 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj što manje 1400 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj što manje 1400 m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj što manje 1400 m2" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 111 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1330 m2 (malo manji)
    • 1470 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 7300 eura
    • do 9200 eura (prosječna cijena)
    • do 11000 eura
    • do 92 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 65.000 €, 1262,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk - Kras, prodaja poljoprivrednog zemljišta površine 1.262 m2, neposredno uz građevinsku zonu. Pogodno za obradu poljoprivrednih kultura ili maslina zbog visokokvalitetnog tla i ravnog terena. Mirna lokacija, udaljena 5km od mora. Igralište Udaljenost od mora: 5000 m Trgovina.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 1285,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dva građevinska zemljišta veličina od 671 i 614 m2 za ljubitelje prirode sa vlasničkim listom i postojećom infrastrukturom, na sjeveru otoka Krka u mjestu Polje. Put do zemljišta vodi od glavne otočke ceste Krk u smjeru turističkog mjesta Šilo. Na zadnjoj uzvisini prije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 475.000 €, 1285,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivno zemljište smješteno u naselju Čižići. Ovo jedinstveno zemljište dolazi s već izrađenim projektom za izgradnju dvije zgrade koje će ukupno imati 9 prostranih stanova, jedna sa 3, a druga sa 6 stanova. Zemljište s već odobrenim projektom predstavlja izuzetnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj što manje 1400 m2'
238.000 €
238.000 €
40.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 475.000 €, 1285,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je građevinsko zemljište ukupne veličine 1285 m2 sa ishođenom projektnom dokumentacijom za izgradnju ukupno devet apartmana. Svi projektirani apartmani su klasični dvosobni plus dnevni boravak sa jednim parkirnim mjestom ukupnih kvadratura....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 40.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U pitoresknoj uvali Soline na otoku Krku, općina Dobrinj, posredujemo u prodaji izuzetno kvalitetnog poljoprivrednog zemljišta ukupne površine 1.300 m2. Nekretnina se sastoji od dvije povezane čestice koje zajedno čine pravilnu i potpuno ravnu cjelinu, što je rijetkost na ovom području.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 41.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište. Zemljište se sastoji od dvije spojene parcele koje zajedno čine cjelinu pravilnog oblika. Površina terena je ravna i geodetski označena, što olakšava svaku buduću obradu ili uređenje. Do zemljišta vodi širok i ravan pristupni put koji se nastavlja....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 52.000 €, 1300,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište od 1300m2 blizu mora! Pristupni put do zemljišta! U blizini veći manji potok sa vodom , zemljište se sastoji od dvije spojene parcele! Zemljište je ravno geodetski pravilnog oblika! Kamen i pijesak je na terenu do zemljišta vodi širok put sa asfalta kojim....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 52.000 €, 1302,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Soline su dobile ime po solanama koji su se još u rimsko doba nalazili na ovom području. Mjesto se nalazi na južnoj obali prostrane uvale Soline koja je poznata po ljekovitom blatu. Blato je pogodno za liječenje kostobolje i kožnih bolesti. Plaža je plitka i odlična za obitelji sa....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 41.500 €, 1306,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Kras - prodaja poljoprivrednog zemljišta, 1306m2! Prodaje se ravno poljoprivredno zemljište površine 1306 m u mirnom naselju Kras, općina Dobrinj, otok Krk. Parcela se nalazi uz pristupni put, što omogućava jednostavan dolazak i pristup vozilom. U blizini se nalazi kuća i....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 290.000 €, 1395,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Građevinsko zemljište u manjem otočnom mjestu Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika, idealno za izgradnju dvije obiteljske kuće ili kuće za odmor, svaka sa po dvije stambene jedinice. Moguća je izgradnja podrumske ili suterenske etaže, prizemlja i kata. Zemljište se....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 1400,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi imamo građevinsko zemljište 1.400 m2 za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Nalazi se na rubnom dijelu naselja u mirnom predjelu unutrašnjosti otoka. Sva potrebna infrastruktura nalazi se do terena. Udaljenost od mora: 5000 m.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 42.000 €, 1400,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, Kras, prodaja poljoprivrednog zemljišta, površine 1400 m2. Zemljište je ravno, pravilnog oblika. Teren ima pristupni asfaltirani put do terena. Teren se nalazi blizu građevinske zone. Zemljište je u vlasništvu fizičke osobe. Prodavatelj jamči čistu vlasničku dokumentaciju....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 219.000 €, 1403,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Čižići - Građevinsko zemljište 1500 m2 U prodaji je građevinsko zemljište na vrlo dobroj lokaciji u mjestu Čižići na Otoku Krku. Udaljeno je 500 m od mora. Ukupne površine 1.523 m2 sa 80 metara dužine i 18 metara širine. Kompletna infrastruktura odnosno struja i voda je....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 217.000 €, 1403,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Čižići, građevinsko zemljište 1403 m2, prodaja! Teren je ravan, pravog oblika. Struja, voda, asfalt, kanalizacija i pristupni put do terena. Do plaže je 600m. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1413 m2, pravilnog oblika, od čega je dio u građevinskoj zoni (917 m2), a dio izvan zone gradnje (496 m2). Nalazi se uz asfaltnu cestu i pored sve infrastrukture. Koeficijent izgrađenosti je 0,20, koeficijent iskoristivosti....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOLNJA HLAPA, OTOK KRK, u ponudu smo dobili dva zemljišta ? jedno građevinsko i jedno poljoprivredno ? ukupne površine 1.413 m². Građevinsko zemljište površine 917 m² nalazi se uz samu asfaltnu cestu i blagog je nagiba, što ga čini idealnim za gradnju. Poljoprivredno zemljište površine....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA - prostrano građevinsko zemljište 1413 m2 Vaša oaza mira na otoku Krku: Savršen spoj prirode i gradnje u pitoresknoj Hlapi Tražite li idealno mjesto za izgradnju obiteljske vile ili luksuzne kuće za odmor? Predstavljamo vam jedinstvenu priliku u Dobrinju,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 135.000 € na 130.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 135.000 €
13.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Hlapi na otoku Krku. Ukupna površina: 1.413 m² (917 m² građevinskog + 496 m² poljoprivrednog zemljišta) Lokacija: 1.500 m do plaže Karakteristike zemljišta: Građevinski dio: Uz cestu, s vrlo blagim nagibom ? idealno za gradnju. Poljoprivredni dio:....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 130.000 €
11.03.2026 - 125.000 €
16.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 917 m2 građevinskog zemljišta i 496 m2 poljoprivrednog zemljišta. 1500 m do plaže u Čižićima. Teren je uz glavnu cestu. Građevinski dio je uz cestu. Zemljište je potrebno očistiti, ali nema debljih stabala tako da se može relativno lako očistiti. Posjedujem lokacijsku informaciju....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji mjesta Hlapa na otoku Krku, svega 1500 metara od mora i plaža u Čižićima, nalazi se zemljište ukupne površine 1413 m², od čega je 917 m² građevinskog zemljišta, a ostatakpoljoprivredno, što ovu nekretninu čini idealnom kombinacijom za gradnju i dodatne sadržaje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno zemljište ukupne površine 1.413 m² smješteno u mirnom mjestu Hlapa na otoku Krku, svega oko 1.500 metara od mora i plaže u Čižićima. Zemljište se sastoji od 917 m² građevinskog zemljišta te 496 m² poljoprivrednog zemljišta, što pruža odličnu kombinaciju za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 110.000 €, 1435,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji u mjestu Dobrinj na otoku Krku. Parcela je pravilnog oblika ukupne površine 1435 m2, a nalazi se u mirnom dijelu, okružena zelenilom koje joj daje potpunu privatnost. Parcela se nalazi uz pristupni put, a infrastruktura je u....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 229.000 €, 1470,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Čižići. Priključci struje, vode, telefona i kanalizacije su u neposrednoj blizini. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 229.000 €, 1470,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Čižići. Priključci struje, vode, telefona i kanalizacije su u neposrednoj blizini. ID CODE: 300621014-11 Habitator Adria d.o.o. Tel: +385 51 309 703 E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr remax-centarnekretnina.com .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 170.000 €, 1480,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samo u našoj ponudi! Dobrinj, Gostinjac, prodaja građevinskog zemljišta, na mirnoj lokaciji, u okruženju obiteljskih kuća! Zemljište površine 1480 m2 je pokrčeno, ima pristupni put, a voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Prema prostornom planu općine Dobrinj, koeficijent....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more