• GoHome Professional
zemljista parcele VARAŽDIN pala cijena - GoHome
  • zemljista parcele VARAŽDIN pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele VARAŽDIN pala cijena

  • Za upit "zemljista parcele varaždin pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 271 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 640 m2
    • do 800 m2
    • 800 m2 (prosječna površina)
    • barem 800 m2
    • 960 m2
  •  Po cijeni
    • do 21000 eura
    • do 26000 eura (prosječna cijena)
    • do 32000 eura
    • do 266 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • suteren
    • građevinska dozvola
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 199.000 € na 180.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VARAŽDIN, 180.000 €, 555,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 199.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z795) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 235.000 € na 213.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VARAŽDIN, 213.000 €, 798,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 235.000 €
01.03.2026 - 213.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVA CIJENA-"PRILIKA", VARAŽDIN . Vrhunsko građevinsko zemljište s izvedbenim projektom i pravomoćnom građevinskom dozvolom. Zemljište s građevinskom dozvolom, izvedbenim projektima i plaćenom komunalnom naknadom. ZAGREB, KRALJEVEC, STAMBENI PROJEKT S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM, NOVO U....

 
 
 
 
-28%

Promjena cijene sa 124.725 € na 90.000 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VARAŽDIN, 90.000 €, 4989,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 124.725 €
19.03.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE UKUPNO 4989 m2!! Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 4989 m2, zemljište se prema uvjerenju o statusu čestice nalazi se unutar poslovne zone. Pristup s glavne prometnice. VIŠE INFORMACIJA NA UPIT RAZGLED NEKRETNINE MOGUĆ JE PREMA DOGOVORU KUPOPRODAJNA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele varaždin pala cijena'
160.000 €
690.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 165.660 € na 160.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VARAŽDIN, 160.000 €, 3012,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 165.660 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Na rubu mirnog naselja, ondje gdje se dani kotrljaju tiho kao toplina kasnopopodnevnog sunca, leži ravna parcela koja već na prvi pogled odaje onaj dragocjeni osjećaj reda i mogućnosti. Smještena je uz asfaltiranu cestu, širine otprilike 19 metara....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 750.000 € na 690.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VARAŽDIN, 690.000 €, 800,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2022 - 690.000 €
22.07.2023 - 725.000 €
24.07.2023 - 750.000 €
02.05.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2022.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr ID: (p216) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine