• GoHome Professional
zemljista parcele PULA porasla cijena - GoHome
  • zemljista parcele PULA porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele PULA porasla cijena

  • Za upit "zemljista parcele pula porasla cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 216 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 790 m2
    • do 990 m2
    • 990 m2 (prosječna površina)
    • barem 990 m2
    • 1190 m2
  •  Po cijeni
    • do 17000 eura
    • do 22000 eura (prosječna cijena)
    • do 26000 eura
    • do 224 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • park
    • atraktivno
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+19%

Promjena cijene sa 109.000 € na 130.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, 130.000 €, 580,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 109.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Valdabek - prodaja građevinskog zemljišta od 580m2 S IDEJNIM PROJEKTOM ZA 4 STAMBENE JEDINICE ! Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta od 580m2s idejnim projektom, struja, voda i kanalizacija na parceli, od grada s autom 3 min., do mora Verudele 5 min., sve je u krugu....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 105.000 € na 120.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Centar, 120.000 €, 541,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 105.000 €
18.03.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 152.900 € na 169.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Veli vrh, 169.000 €, 1793,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 152.900 €
12.04.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula.  Pula  je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele pula porasla cijena'
326.685 €
114.000 €
198.000 €
 
+27%

Promjena cijene sa 195.000 € na 247.250 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 247.250 €, 989,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 195.000 €
13.05.2026 - 247.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom naselju Štinjan, u okolici Pule. Parcela omogućuje gradnju objekta katnosti P + 2, što je idealno za različite namjene. Struja i voda nalaze se u neposrednoj blizini terena. Odlična prilika za investiciju u Istri! Filip Crnjac Agent s licencom....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 200.000 € na 240.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 240.000 €, 1000,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 200.000 €
20.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Štinjan, građevinsko zemljište 1.000m2 U ponudi 2 građevinske u Štinjanu. Svaka parcela je pravilnog pravokutnog oblika površine 1000 m2. Parcele se nalaze jedna do druge. Prva parcela se nalazi uz asfaltiranu prometnicu, a druga odmah do nje. Infrastruktura vode i struje do zemljišta.....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 199.000 € na 250.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 250.000 €, 1014,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 199.000 €
13.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+34%

Promjena cijene sa 175.000 € na 235.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 235.000 €, 561,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja iznimno atraktivno građevinsko zemljište U Štinjanu, s predivnim pogledom na more, površine 561 m2. Udaljenost od plaže svega 600m. Zemljište je pravilnog oblika. Idealno za gradnju obiteljske kuće, ili vile za odmor. Moguća gradnja....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 105.000 € na 120.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Centar, 120.000 €, 541,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.07.2025 - 109.000 €
03.08.2025 - 105.000 €
18.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 541 m² u mirnom i uređenom naselju u Puli. Parcela je pravokutnog oblika i ravnog terena, što omogućava jednostavnu gradnju. Lokacija nudi blizinu svih važnih sadržaja ? škole, vrtići, trgovine, pošta i javni prijevoz su u neposrednoj blizini.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 260.000 € na 284.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 284.000 €, 1136,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 260.000 €
02.05.2026 - 284.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaju se dvije parcele u Štinjanu ukupne površine 1136 m², pravilnog oblika, smještene u mirnom dijelu naselja uz asfaltiranu cestu. Svaka parcela ima svoj priključak na gradski vodovod, a jednom svojom dužinom graniče s državnom parcelom, što osigurava dodatnu privatnost i mir.....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 210.000 € na 230.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Valdebek, 230.000 €, 500,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 210.000 €
22.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE prekrasno građevinsko zemljište sa svim priključcima na parceli (struja, voda i kanalizacija). Parcela je ograđena betonskim zidom. Plaćen projekat za gradnju dvojne kuće svaka sa 3 sobe i površine 115m2. Projekat je predan na građevinsku dozvolu. MOGUĆNOST GRADNJE SA NAŠOM....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 36.700 € na 46.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, 46.000 €, 367,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 36.700 €
30.03.2026 - 46.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PULA ? MARSOVO POLJE | GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 395 m² | IZVRSNA LOKACIJA Na prodaju je više susjednih zemljišta u Pula (k.č. 3822/10 i dr. Pula), smještenih na izuzetno atraktivnoj lokaciji ? Marsovo polje, s prilazom iz Mutilske ulice (iza Plodina). Osnovne informacije: Površina: 375....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 39.500 € na 49.400 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, 49.400 €, 395,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 39.500 €
30.03.2026 - 49.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PULA ? MARSOVO POLJE | GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 395 m² | IZVRSNA LOKACIJA Na prodaju je više susjednih zemljišta u Pula (k.č. 3822/10 i dr. Pula), smještenih na izuzetno atraktivnoj lokaciji ? Marsovo polje, s prilazom iz Mutilske ulice (iza Plodina). Osnovne informacije: Površina: 395....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 36.500 € na 46.500 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Kaštanjer, 46.500 €, 375,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.08.2025 - 36.500 €
30.03.2026 - 46.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PULA ? MARSOVO POLJE | GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 375 m² | IZVRSNA LOKACIJA Na prodaju je više susjednih zemljišta u Pula (k.č. 3822/10 i dr. Pula), smještenih na izuzetno atraktivnoj lokaciji ? Marsovo polje, s prilazom iz Mutilske ulice (iza Plodina). Osnovne informacije: Površina: 370....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 152.900 € na 169.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 152.900 €
12.04.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.