- zemljista parcele PAKLENICA

  • Za upit "zemljista parcele paklenica" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 164 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 800 m2
    • do 1000 m2
    • 1000 m2 (prosječna površina)
    • barem 1000 m2
    • 1200 m2
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 12000 eura (prosječna cijena)
    • do 15000 eura
    • do 125 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAKLENICA, 75.000 €, 612,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište u Selinama, Starigrad Paklenica, površine 612 m², savršeno za izgradnju luksuzne obiteljske vile ili turističkog objekta. Ova lokacija je prava oaza mira, idealna za one koji žele investirati u turizam, a ujedno uživati u blizini....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 80.000 €, 728,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište u Selinama, Starigrad Paklenica, ukupne površine 728 m², idealno za izgradnju luksuzne obiteljske kuće ili investicijski objekt za turizam. Ova lokacija nudi ne samo blizinu mora, već i savršenu povezanost s prirodnim ljepotama,....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 2.500.000 €, 13100,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo pri prodaji atraktivnog građevinskog zemljišta u Starigradu - NP Paklenica, površine 13.100m2. Zemljište se nalazi prvi red do mora. Priključci struje i vode odmah do parcele, kanalizacija će uskoro biti provedena. U postupku je parcelizacije pa se može kupiti i samo dio....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele paklenica'
Na upit
60.000 €
83.000 €
  Zemljište, PAKLENICA, 1.381.120 €, 10624,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STARIGRAD, NP PAKLENICA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE PRVI RED UZ MORE Posredujemo pri prodaji atraktivne građevinske parcele u Starigradu - NP Paklenica, površine 10.624m2. Parcela se nalazi dijelom uz prvi red do mora, prvi dio parcele je kvadratnog oblika (širina cca 45m, dužina 42m),....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 145.000 €, 1531,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Seline, prodaje se građevinsko zemljište koje se nalazi na 3km od Starigrada - Paklenice u smjeru Zadra. Zemljište je smješteno vrlo blizu ulaza u Nacionalni Park Paklenica te samim tim ima i veliki potencijal za turističku namjenu, ali je pogodno i za izgradnju obiteljske kuće ili....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 250.000 €, 839,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2022.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 839m2 u Starigrad-Paklenica (građevinska zona),u neposrednoj blizini hotela Rajna, hotela Alan i trgovackog centra Tommy, 100m od skretanja za Nacionalni park-Paklenica ( udaljenost od mora 150m)..Dozvoljena gradnja različitih vrsta objekata....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 145.000 €, 1347,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

SELINE (STARIGRAD-PAKLENICA) Prodajemo ravno građevinsko zemljište od 1347 m2 na udaljenosti od 300 m zračne linije od mora, 3 km od Starigrada, 1.5 km od ulaza u Malu Paklenicu, ispod Jadranske magistrale. Zemljište je "L" oblika, ima prilazni put, a priključci za vodu i struju nalaze....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 450.000 €, 1379,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište - Šilježetarica Starigrad Paklenica, udaljenost od mora 40 m Prodajemo građevinsko zemljište od 1379 m2.Zemljište se nalazi uz glavnu prometnicu i udaljeno je od mora samo 40 m !Izdana je građevinska dozvola i plaćene su komunalije. Agencijska provizija naplaćuje....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 320.000 €, 4550,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Starigrad Paklenica MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja Zemljište površine 4550 m2 udaljeno cca 30 m od mora i plaže. Površina od 2460 m2 zemljišta je građevinska, dok je površina od 1998 m2 u poljoprivrednoj zoni. Spektakularan pogled na more i otoke. Vrlo čisto more....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 135.000 €, 1000,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poziv na 0989137596 dobit će te odgovor na pitanja iz prve ruke i dogovor o razgledavanju. U našoj ponudi je građevinska parcela smještena u mirnom dijelu na ulaznim vratima u nacionalni park Paklenica. Ovo mjesto odabiru ljudi koji strijeme božanskom miru koji liječi dušu i tijelo.....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 561.600 €, 1872,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: MILAN, mob: 092 1135331 ATRAKTIVNO ZEMLJIŠTE TIK UZ MORE ? STARIGRAD PAKLENICA Prodaje se građevinsko zemljište površine 1872 m² u atraktivnom dijelu Starigrad Paklenice, samo 50 m od mora. Građevinsko....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 189.000 €, 1682,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Starigrad Paklenica Građevinsko zemljište površine 1682 m2 s pogledom na more. Pravilan oblik. 200 m od mora i plaže! Osiguran pristupni put. Voda (gusterna), struja i telefonski priključak na terenu. Izuzetno mirna lokacija okružena zelenilom bez susjednih građevina. Sve dodatne....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 149.000 €, 650,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište pravilnog oblika, 50m do mora, Starigrad Paklenica Zemljište površine 650m2 smjestilo se dvije minute vožnje do centra Starigrada Paklenica. Dimenzija zemljišta su 25m x 26m, što ga čini pravilnim oblikom. Pristupni put je uredan. Udaljenost do mora je 50ak metara. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 88.560 €, 738,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na lijepoj i mirnoj lokaciji idealno za gradnju vikendice ili kuće za odmor . Zemljište se nalazi u Selinama , kvadrature 670 m2 i svega 800 m udaljeno od mora . Infrastruktura do terena . Uz zemljište se prodaje i polovina pristupnog puta površine....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 222.000 €, 1512,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.08.2025.,

www.njuskalo.hr

STARIGRAD - Na prodaju građevinsko zemljište površine 812 m², uz dodatnih 700 m² negrađevinskog zemljišta. Izdana je građevinska dozvola za izgradnju 5 apartmana, svi komunalni doprinosi su plaćeni te su iskopi za početak radova već izvršeni. Zainteresirane kupce molimo da nas kontaktiraju....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 440.000 €, 3175,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STARIGRAD PAKLENICA - građevinsko zemljište Prodajemo građevinsko zemljište sa djelomičnim pogledom na mora a udaljeno od plaže 400tinjak metara. Planirana je stambena izgradnja niže gustoće. Zemljište je potpuno urbanizirano i komunalno opremljeno sa dvostrukim prilazom. Mogućnost....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 270.000 €, 1629,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je građevinsko zemljište s tridesetak maslina starih oko 150 godina, nedaleko od ulaza u Malu Paklenicu. Nalazi se na mirnoj lokaciji okruženom prelijepom prirodom. Ima pogled na Velebit i na more. Širok potencijal izgradnje raznovrsnih projekata (npr. urbane vile s bazenom,....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 49.999 €, 527,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u **Starigradu Paklenici**, ukupne površine **527 m²**. Zemljište se nalazi unutar građevinske zone, pravilnog je pravokutnog oblikate je orijentirano prema moru. ### Mogućnosti gradnje: * Tlocrtna izgrađenost: do **158 m²** * Ukupno bruto....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 70.300 €, 612,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 612 m², smješteno u mirnom i zelenom dijelu Selina, nadomak Starigrada. Parcela je pravilnog oblika, idealna za gradnju obiteljske kuće ili vile za odmor. Kat. čestica 2392/7 Vlasništvo: 1/1 Cijena: 115 €/m² Kontakt isključivo na: 091/898-6990....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 105.000 €, 1289,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta ukupne površine 1355 m2 udaljenog 450 m od mora te 600 m od malog ulaza u NP Paklenica. Zemljište čine 3 čestice i prodaju se kao jedna cjelina. Nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone prema vrijedećem urbanističkom planu općine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com