- zemljista parcele OBROVAC

  • Za upit "zemljista parcele obrovac" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 170 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 450 m2
    • do 560 m2
    • 560 m2 (prosječna površina)
    • barem 560 m2
    • 670 m2
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 155 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, OBROVAC, 384.300 €, 1281,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Kruševo, prodaje se građevinsko zemljište od 1281 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 31m x 41m, u naravi postoji prilazni put, mali dio je u postupku riješavanja, struja i voda na udaljenost od cca. 150 m. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA PREDIVAN OTVOREN POGLED NA....

 
 
 
 
-26%

Promjena cijene sa 125.000 € na 92.500 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OBROVAC, 92.500 €, 500,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 125.000 €
24.05.2026 - 92.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine 500 m2 smješteno u naselju Kruševo, Meka Draga, Obrovac, predstavlja izuzetnu priliku za ulaganje ili izgradnju. Svojom pozicijom u ovom dijelu Obrovca, drugi red od mora, zemljište nudi potencijal za razvoj različitih namjena, a građevinska namjena....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 55.575 €, 855,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište veličine 855m2 koje se nalazi u mjestu Meka Draga na mirnoj i tihoj lokaciji. Zemljište ima postojeći idejni projekat za izgradnju vile. Pristup parceli sa asfaltirane ceste. Udaljenost zemljišta do mora je svega 200 metara. Meka Draga se nalazi u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele obrovac'
170.000 €
150.000 €
80.000 €
  Zemljište, OBROVAC, 80.000 €, 450,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026. - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Obrovac - Kruševo prodaje se građevinsko zemljište 450 m2; mogućnost kupnje i 650m2, cijena po dogovoru; udaljenost od mora iznosi samo 50 m; zemljište se nalazi u blizini ušća rijeke Zrmanje; potpuno je u prirodnom okruženju; zemljište je na blagoj....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 79.205 €, 511,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju idealno građevinsko zemljište u mirnom dijelu mjesta Gornji Karin. Zemljište se nalazi na 280 metara od mora i centra, a svojom površinom zauzima 511 m2. Pristupni put ka zemljištu je osiguran. Vlasništvo je uredno 1/1 i bez tereta! Za više informacija ili dogovor oko razgleda....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 134.850 €, 1798,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Kruševo, prodaje se građevinsko zemljište od 1798 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 45m x 40m, asfaltni prilaz, struja i voda u blizini. . Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 20 m udaljen od mora i plaže. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA PREDIVAN OTVOREN POGLED NA MORE!!....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 114.000 €, 380,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište na jedinstvenoj lokaciji, 1.red do mora u mjestu Gornji Karin, površine 380 m2. Zemljište je pravilnog oblika, dimenzije cca 23 x 16 m, trenutno se na njemu nalazi nisko raslinje. Do zemljišta vodi ucrtani javni makadamski put što je preduvjet....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 61.600 €, 560,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo izvanredno građevinsko zemljište od 560 m² u Kruševu, Meka Draga, blizu Zadra. Ova ekskluzivna parcela nudi jedinstvenu priliku za izgradnju luksuzne vile ili profitabilne turističke investicije. Njena pozicija osigurava spektakularan, neometan panoramski pogled na kristalno....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 154.980 €, 738,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 738m2 treći red do mora u Kruševu. Radi se o većoj katastarskoj čestici koja je podijeljena na manje terene čiji plan i položaj se može vidjeti na galeriji slika oglasa. Lijepog je i pravilnog oblika. Pozicijom i oblikom pruža idealnu priliku....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 49.720 €, 452,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Obrovac građevinsko zemljište površine 452 m² smješteno uz park prirode rijeke Zrmanje. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće ili vile za odmor te nudi miran ambijent i blizinu netaknute prirode.Okolina pruža miran ambijent i prirodne ljepote pogodne za odmor i....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 61.600 € na 40.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OBROVAC, 40.000 €, 400,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 61.600 €
26.03.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo izvanredno građevinsko zemljište od 400 m² u Kruševu, Meka Draga, blizu Zadra. Ova ekskluzivna parcela nudi jedinstvenu priliku za izgradnju luksuzne vile ili profitabilne turističke investicije. Njena pozicija osigurava spektakularan, neometan panoramski pogled na kristalno....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 184.800 €, 1680,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Kruševo Meka Draga građevinsko zemljište površine 1.680 m² sa spektakularnim panoramskim pogledom na Novigradsko more, Paklenica, National Park i Velebit idealno za luksuznu vilu ili turističku investiciju.Za sve dodatne informacije slobodno nas Za ovu nekretninu kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 45.000 €, 368,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Ribnica na Karinskom i Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 360m. Zemljište je pravokutnog oblika 24x 15m te je idealno za gradnju manje samstojeće kuće Struja i voda u blizini More i plaža nalaze se na samo 300 m od zemljišta. ID CODE: 5870_T_Ribnica....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 440.440 €, 6776,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište veličine 6776m2 koje se nalazi u mjestu Meka Draga na mirnoj i tihoj lokaciji. Idejni projekat ima sveukupno mogućnost izgradnje šest vila te je moguće kupiti cijelo građevinsko zemljište ukupne veličine 6776m2 ili pojedinačno parcele od kojih je najveća....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 59.000 €, 565,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Gornji Karin - građevinsko zemljište površine 565m2 sa pogledom na more i svom infrastrukturom u neposrednoj blizini prodajemo. Udaljeno oko 350m zračne linije od mora ID CODE: 5603 Z Dario Ladović Agent s licencom Mob: +385 91 1324 030 Tel: +385 51 211800 E-mail: dario@lider.hr....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 150.000 €, 750,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Kruševo - Meka Draga, površine 750 m. Parcela se nalazi u 2. redu do mora te ima neometan pogled na more. Ispred se nalazi parcela u 1. redu, no vrlo je mala mogućnost da će na njoj biti moguća gradnja, tako da pogled ostaje otvoren. Priključci....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 32.120 €, 292,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Gornji Karin građevinsko zemljište površine 292 m² smješteno u blizini Zadra, na atraktivnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more. Okruženo prirodom, nudi mir i privatnost, a istovremeno je na kratkoj udaljenosti od plaža, restorana, trgovina i svih potrebnih sadržaja.Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 170.000 €, 738,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom malom mjestu Ribnica, kod Kruševa, smješteno je ovo urbanizirano zemljište od 738m2. Nalazi se na padini udaljeno 60m od mora s predivnim pogledom na Novigradski zaljev. Izgrađenost je 30% s mogućnošću gradnje podruma, prizemlja, kata i potkrovlja. .

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 150.000 €, 963,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2024.,

www.njuskalo.hr

U Kruševu na Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 963m2 sa prekrasnim otvorenim pogledom na more. ID KOD AGENCIJE: 5752 T Dario Ladović Agent s licencom Mob: +385 91 1324 030 Tel: +385 51 211800 E-mail: dario@lider.hr www.lider.hr Građevinsko zemšljite sa pogledom....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 120.000 €, 380,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevinski teren prvi red uz more , ukupne površine 380m2 .Na mirnoj je i lijepoj lokaciji , s kojeg se pruža pogled na Karinsko more .Blizina restorana,marketa i ostalih sadržaja potrebnih za ugodan obiteljski život.Do grada Zadra je oko 35 minuta vožnje, do zadarskog aerodroma....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 1.250.000 €, 2500,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Zadarska županija, Novigradsko more, Kruševo, spektakularno zemljište od 2500 m2 u "nultom" redu do mora sa dozvolama za gradnju 3 stambena objekta od 480 m2. Prvi red do mora, pogled 360' na more i Velebit, okruženo autoktonom vegetacijom, potpuno ravno, idealno za gradnju samostojećih....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 76.650 €, 511,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Gornjem Karinu. Zemljište se nalazi na vrlodobroj lokaciji u blizini glavneprometnice.Zemljište ima ukupno 511 m2 te je gotovo pravilnog oblika. Sva potrebna infrastruktura se nalazi u blizini zemljišta, a svi potrebni sadržaji su u krugu 200 m od....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 106.400 €, 380,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Gornjem Karinu na vrlo atraktivnoj lokaciji 1.red do mora, udaljeno nekoliko koraka od plaže !!! Površina zemljišta iznosi 380 m2. Zemljište je pravilnog oblika, dimenzija otprilike 21 m (uz pristupni put) x 18 m. Potrebna infrastruktura (struja,voda)....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 154.000 €, 738,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište površine 738 m2 sa odličnim pogledom na more. Zemljište je pravokutnog oblika dimenzije cca. 37 x 20m. Sa zemljišta se pruža otvoren pogled na more. .. ID KOD AGENCIJE: 5411 Z Dario Ladović Agent s licencom Mob: +385 91 1324 030 Tel: +385 51 211800....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 150.000 €, 963,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Kruševu na Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 963m2 sa prekrasnim otvorenim pogledom na more. ID CODE: 5752 T Dario Ladović Agent s licencom Mob: +385 91 1324 030 Tel: +385 51 211800 E-mail: dario@lider.hr www.lider.hr .

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 37.000 €, 421,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Ribnica na Karinskom i Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 421m. Zemljište je dosta izduženo te se cijelom dužinom proteže uz lokalnu pristupnu cestu. Glavni i za gradnju iskoristvi dio zemljišta u dužini od 30m sa širinom od 13m te se sužava na10,5m, dok....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 45.000 €, 360,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Ribnica na Karinskom i Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 360m. Zemljište je pravokutnog oblika 24x 15m te je idealno za gradnju manje samstojeće kuće Struja i voda u blizini More i plaža nalaze se na samo 300 m od zemljišta. ID CODE: 5869_Z_Ribnica....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 154.980 €, 738,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Kruševu s panoramskim pogledom na more. Nekretnina se nalazi svega 50 m od mora. Pravilnog oblika , idealno za izgradnju samostojeće vile za odmor. Vlaništvo 1/1 bez tereta. Cijena 230 eur/m2. .

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 100.000 €, 481,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Muškovci, rijetka priliku za ulaganje u jedno od najslikovitijih područja Dalmacije.Ovo iznimno građevinsko zemljište površine 481 m2 smješteno je u idiličnom naselju Muškovci, nedaleko od povijesnog gradića Obrovca. Ono što ovu nekretninu izdvaja od svih ostalih na tržištu....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 350.000 €, 1300,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište prvi red do mora , u Kruševu .Zemljište je pravilnog oblika , kvadrature 1300 m2 , izgrađeni objektni na terenu do navedenog .Infrastruktura do terena (struja) . Vlasništvo uredno .Top LOKACIJA !Moguća kupnja polovice terena . cijena za....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 106.400 €, 380,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Karin Gornji, na samom moru, u neposrednoj blizini centra mjesta, prodaje se građevinsko zemljište površine 380 m2. Cijena 280 EUR/m2. Komunalna infrastruktura u neposrednoj blizini same čestice. Predivan, otvoren pogled na cijeli Karinski zaljev. Odmah ispod čestice u planu je izgradnja....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 135.000 €, 1219,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Što Vam nudimo? Idealnu priliku za investiciju u objekt na moru bez prevelikih početnih ulaganja! Zašto je to prilika? Zato jer je velika ušteda u startu, a veliki potencijal i prinos u budućnosti! ! U cijenu je, osim samoga terena, uključen kompletan glavni projekt s građevinskom....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 € na 80.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OBROVAC, 80.000 €, 450,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 100.000 €
10.05.2026 - 90.000 €
15.05.2026 - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OBROVAC, KRUŠEVO - Građevinsko zemljište drugi red do mora Zamislite život na samo nekoliko koraka od valova, u mirnom kutku Kruševa gdje se moru možete diviti iz udobnosti svoga doma. Ovo građevinsko zemljište, smješteno na drugom redu do mora, pruža savršenu ravnotežu između blizine....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 55.575 €, 855,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Meka Draga,na samo 200 metara od mora i plaže prodaje se građevinsko zemljište po cijeni od 65 e/m2. Zemljište ima postojeći idejni projekt za izgradnju vila. 855m2 55.575 880m2. 57.200 906m2. 58.890 950m2. 61750 1185m2 77.025 Mogućnost kupnje pojedinačno ili sve u kompletu,za investitore....

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 80.000 €, 450,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.07.2023. - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2023.,

www.njuskalo.hr

Obrovac - Kruševo prodaje se građevinsko zemljište 450 m2; mogućnost kupnje i 650m2, cijena po dogovoru; udaljenost od mora iznosi samo 50 m; zemljište se nalazi u blizini ušća rijeke Zrmanje; potpuno je u prirodnom okruženju; zemljište je na blagoj padini te ima otvoren pogled na....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!