• GoHome Professional
zemljista parcele MAKARSKA pala cijena - GoHome
  • zemljista parcele MAKARSKA pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele MAKARSKA pala cijena

  • Za upit "zemljista parcele makarska pala cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 290 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1630 m2
    • do 2030 m2
    • 2030 m2 (prosječna površina)
    • barem 2030 m2
    • 2440 m2
  •  Po cijeni
    • do 28000 eura
    • do 35000 eura (prosječna cijena)
    • do 42000 eura
    • do 350 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-29%

Promjena cijene sa 296.000 € na 210.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MAKARSKA, 210.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 296.000 €
15.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivno građevinsko zemljište površine 488 m, pravilnog pravokutnog oblika, smješteno na prestižnoj lokaciji duž jedne od najljepših obala Makarske rivijere. Ova izuzetna parcela nudi neometan, panoramski pogled na more koji oduzima dah te se nalazi svega 100 metara....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 867.200 € na 758.800 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MAKARSKA, 758.800 €, 2168,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 867.200 €
23.03.2026 - 758.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište s idejnim projektom Prilika za realizaciju višestambenog projekta s poslovnim sadržajem. Prodaje se građevinsko zemljište površine 2168 m u Makarskoj, udaljeno oko 450 metara zračne linije od centra grada i mora. Za predmetne čestice izrađen je idejni projekt....

 
 
 
 
-32%

Promjena cijene sa 360.000 € na 245.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MAKARSKA, 245.000 €, 1900,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je iznimno atraktivno zemljište u mirnom dijelu Zaostroga, smješteno svega oko 900 metara od mora. Zemljište se prostire na približno 1.900m2. Na njemu se nalazi pomoćni objekt površine od oko 35m2 čija je legalizacija u tijeku. Unutarnji raspored kuće obuhvaća prizemlje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele makarska pala cijena'
245.000 €
245.000 €
 
-29%

Promjena cijene sa 296.000 € na 210.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MAKARSKA, 210.000 €, 488,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 296.000 €
21.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju ekskluzivno građevinsko zemljište površine 488 m², pravilnog pravokutnog oblika, smješteno na prestižnoj lokaciji duž jedne od najljepših obala Makarske rivijere. Ova izuzetna parcela nudi neometan, panoramski pogled na more koji oduzima dah te se nalazi svega 100 metara....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 867.200 € na 758.800 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MAKARSKA, 758.800 €, 2168,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2025 - 867.200 €
21.03.2026 - 758.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište s idejnim projektom ? Prilika za realizaciju višestambenog projekta s poslovnim sadržajem. Prodaje se građevinsko zemljište površine 2168 m² u Makarskoj, udaljeno oko 450 metara zračne linije od centra grada i mora. Za predmetne čestice izrađen je idejni projekt....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com