• GoHome Professional
zemljista parcele ždrelac 1120 m2 - GoHome
  • zemljista parcele ždrelac 1120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele ždrelac 1120 m2

  • Za upit "zemljista parcele ždrelac 1120 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 189 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1060 m2 (malo manji)
    • 1180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 194 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja zemljišta 1122 m u Ždrelcu, Ugljan Idealna lokacija za gradnju! Na prodaju je prostrano zemljište površine 1122 m u mirnom naselju Ždrelac, na otoku Ugljan. Ova atraktivna parcela pruža odličnu priliku za izgradnju obiteljskog doma, vile ili turističkog objekta. S obzirom....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište 1122 m2 ? Ždrelac (Pašman) Prodaje se građevinsko zemljište površine 1122 m2 u mjestu Ždrelac, na otoku Pašmanu 300 m od mora. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se unutar izgrađenog građevinskog područja, što značajno olakšava ishođenje dozvola i početak....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište ? Ždrelac, otok Pašman Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu u mjestu Ždrelac. Površina zemljišta iznosi 1.122 m², a nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja. Vlasništvo i dokumentacija su uredni, 1/1. Moguća je i opcija dugoročnog najma....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele ždrelac 1120 m2'
211.500 €
69.000 €
211.500 €
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE - ŽDRELAC Prodajemo zemljište ukupne površine od 1122m2. Zemljište se nalazi u Ždrelcu, odmah uz glavnu cestu. Od rive i mora je udaljeno 6min pješice. Infrastuktura u neposrednoj blizini. Vlasništvo 1/1 ! Bonus nekretnine d.o.o. Osredak 4, Zagreb Ulica....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 216.000 €, 1080,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - 1080 m2 građevinskog zemljišta blizu mora Prodaje se vrlo atraktivno građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Građevinsko zemljište je udaljeno 80 metara zračne linije od mora i ima otvoreni pogled na more. Zemljište se nalazi se na lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 330.300 €, 1101,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

CENTURY 21 posreduje u prodaji se građevinskog zemljišta u Dobropoljani, Otok Pašman, površine 1101 m2. Ravan teren, cca 10 m od mora, stambene namjene. - Dužine 85 m i širine 25 m Komunalna infrastruktura je uz cestu. CIJENA: 300 € po m2, odnosno 330.300 € Ostale informacije: Antonio....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

PAŠMAN - ŽDRELAC - Prodaje se građevinsko zemljište! Zemljište je površine 1122 m2, pravilnog, pravokutnog oblika te se nalazi odmah uz glavnu prometnicu i u blizini svih potrebnih priključaka. Vlasništvo uredno 1/1. Zainteresirane kupce molimo da nas kontaktiraju putem: Telefon:....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja zemljišta 1122 m² u Ždrelcu, Ugljan ? Idealna lokacija za gradnju! Na prodaju je prostrano zemljište površine 1122 m² u mirnom naselju Ždrelac, na otoku Ugljan. Ova atraktivna parcela pruža odličnu priliku za izgradnju obiteljskog doma, vile ili turističkog objekta. S obzirom....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1122 m² na odličnoj lokaciji u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu, svega 300 metara od mora, centra mjesta i svih potrebnih sadržaja. Zemljište je pravilnog oblika, ima osiguran pristupni put te pruža brojne mogućnosti za gradnju obiteljske kuće,....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac. Površina iznosi 1122 m2. Infrastruktura prolazi asfaltnom cestom uz parcelu. Udaljenost od mora je 350 metara. U blizini je trgovina i nekoliko restorana. Okruženje je nekoliko nekoliko obiteljskih kuća i mnogo zelenila.....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 240.000 €, 1122,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana građevinska parcela površine 1.122 m² smještena u mirnom naselju Ždrelac. Zemljište je pravilnog, pravokutnog oblika, što ga čini idealnim za planiranje gradnje obiteljske kuće, vile s bazenom ili turističkog objekta. Ključne karakteristike: Površina: 1.122....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, u mjestu Ždrelac, površine 1122 m2. Udaljeno je od centra mjesta cca 400 metara, a jednako toliko i od mora i plaže. Zemljištu se pristupa preko uređene prometnice, a sva infrastruktura je u blizini. Za dodatne informacije, kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 240.000 €, 1116,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište- 1116 kvadrata. Zemljište je pravilnog oblika i ima izlaz na cestu. BITNO: struja i voda u blizini. Vlasništvo uredno, 1/1. LOKACIJA: Mirna lokacija, idealna za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Sve potrebno (pošta, škola, vrtić, restoran, cafe bar)....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 180.000 €, 1100,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište, 1100 kvadrata. Zemljište je kvadratnog oblika i ima izlaz na cestu-struja i voda u blizini. Vlasništvo uredno, 1/1. Mogućnost dugoročnog najma zemljišta. O lokaciji: Ždrelac je slikovito mjesto smješteno na sjeveroistočnom dijelu otoka Pašmana, povezano....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 178.405 €, 1151,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE - ŽDRELAC Prodajemo zemljište u Ždrelcu ukupne površine od 1.151m2. Zemljište je udaljeno 400m od rive, u blizini izgrađenog, naseljenog dijela. Ima pristupni put, infrastruktura u neposrednoj blizini! Također, postoji mogućnost kupnje susjednih parcela,....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 225.000 €, 1085,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu, udaljeno svega 160 metara od mora i uređene plaže, s vrlo dobrim investicijskim potencijalom. Ukupna površina zemljišta iznosi 2215 m², uz mogućnost kupnje u više varijanti: - 1085 m² - cijena 225.000,00 € - 1130....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 122.000 €, 1056,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište smješteno u prvom redu do mora na prekrasnom otoku Pašmanu, u mjestu Ždrelac. Ovo zemljište površine 1056 kvadratnih metara pravilnog oblika. Njegova izvanredna lokacija neposredno uz morsku obalu pruža nevjerojatne poglede na kristalno....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, Na upit, 1089,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

PAŠMAN, ŽDRELAC - PRILIKA! Građevinsko zemljište 15 m od mora Atraktivno građevinsko zemljište od 1089 m2 na samoj obali! Zemljište se nalazi u Uvali Polača i pravilnih je dimenzija. Nalazi se unutar izgrađene građevinske zone i infrastruktura je uz teren. Dimenzije terena su 17 m....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 186.000 €, 1198,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

PAŠMAN - ŽDRELAC - Prodaje se građevinsko zemljište! Zemljište je površine 1198 m2, pravilnog oblika sa osiguranim pristupnim putem te u blizini svih potrebnih priključaka. Vlasništvo uredno 1/1. Zainteresirane kupce molimo da nas kontaktiraju putem: Telefon: +385 99 755 3336 Email:....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 197.700 €, 1198,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog zemljišta 1198 m u Ždrelcu, Ugljan Savršena prilika za gradnju! Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1198 m smješteno u mirnom naselju Ždrelac, na otoku Ugljan. Ovo zemljište pruža izvrsnu priliku za izgradnju obiteljskog doma, vile ili objekta za turizam.....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 185.690 €, 1198,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1198 m² na odličnoj lokaciji u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu, svega 700 metara od mora, centra mjesta i svih potrebnih sadržaja. Zemljište je pravilnog oblika jer je povezano sa još jednom česticom od 47 m2, ima osiguran pristupni put te....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 197.700 €, 1198,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja građevinskog zemljišta 1198 m² u Ždrelcu, Ugljan ? Savršena prilika za gradnju! Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1198 m² smješteno u mirnom naselju Ždrelac, na otoku Ugljan. Ovo zemljište pruža izvrsnu priliku za izgradnju obiteljskog doma, vile ili objekta za....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 198.000 €, 1199,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište 1.199 m² ? Ždrelac, otok Pašman Na prodaju građevinsko zemljište površine 1.199 m², pravilnog kvadratnog oblika, smješteno na atraktivnoj lokaciji u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Zemljište ima direktan pristup s ceste, a struja i voda nalaze se u neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 198.000 €, 1199,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište, 1199 kvadrata. Zemljište je kvadratnog oblika i ima izlaz na cestu-struja i voda u blizini. Vlasništvo uredno, 1/1. BITNO: struja i voda u blizini. LOKACIJA: Mirna lokacija, idealna za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Sve potrebno (pošta,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 198.000 € na 180.000 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 180.000 €, 1199,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 198.000 €
24.02.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, 1199 kvadrata. Zemljiste je kvadratnog oblika i ima izlaz na cestu-struja i voda u blizini. Vlasništvo uredno, 1/1. Novo uređeno u katastru. Za više informacija nazvati na broj: 098 477 401 Također mail: karlosokota1996@yahoo.com Građevinsko zemljište, Ždrelac,....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 197.800 €, 1199,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac. Površina iznosi 1199 m2. Pravilnog je oblika. Infrastruktura prolazi asfaltnom cestom 20 metara dalje. Zemljište ima pristupni put. Udaljenost od mora je 450 metara. U blizini je trgovina i nekoliko restorana. Okruženje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad