• GoHome Professional
zagreb zadnjih 7 dana prizemlje lift porasla cijen - GoHome
  • zagreb zadnjih 7 dana prizemlje lift porasla cijen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zagreb zadnjih 7 dana prizemlje lift porasla cijena što veće do 450000 eura

  • Za upit "zagreb zadnjih 7 dana prizemlje lift porasla cijena što veće do 450000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.700 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 278.894 € na 284.444 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.444 €, 86,20 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 300.658 €
11.04.2026 - 278.894 €
18.05.2026 - 284.444 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 271.857 € na 276.741 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 276.741 €, 78,50 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 273.989 €
11.04.2026 - 271.857 €
18.05.2026 - 276.741 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 270.729 € na 275.576 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 275.576 €, 74,48 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 259.753 €
11.04.2026 - 270.729 €
18.05.2026 - 275.576 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zagreb zadnjih 7 dana prizemlje lift porasla cijena što veće do 450000 eura'
313.310 €
313.310 €
265.734 €
 
+2%

Promjena cijene sa 260.756 € na 266.950 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 266.950 €, 70,25 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 247.032 €
11.04.2026 - 260.756 €
18.05.2026 - 266.950 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 227.506 € na 233.700 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 233.700 €, 61,50 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 227.506 €
18.05.2026 - 233.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 209.494 € na 214.341 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 214.341 €, 57,93 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 201.001 €
11.04.2026 - 209.494 €
18.05.2026 - 214.341 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 207.496 € na 212.343 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 212.343 €, 57,39 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 199.084 €
11.04.2026 - 207.496 €
18.05.2026 - 212.343 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com