• GoHome Professional
zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje lift p - GoHome
  • zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje lift p - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje lift porasla cijena

  • Za upit "zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje lift porasla cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.700 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 260.756 € na 266.950 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 266.950 €, 70,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.03.2026 - 247.032 €
11.04.2026 - 260.756 €
16.05.2026 - 266.950 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 299.034 € na 313.310 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 313.310 €, 82,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 286.911 €
11.04.2026 - 299.034 €
16.05.2026 - 313.310 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 278.894 € na 284.444 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.444 €, 86,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 300.658 €
10.04.2026 - 278.894 €
17.05.2026 - 284.444 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zagreb zadnjih 7 dana što skuplje prizemlje lift porasla cijena'
233.700 €
265.734 €
214.341 €
 
+2%

Promjena cijene sa 271.857 € na 276.741 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 276.741 €, 78,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 273.989 €
11.04.2026 - 271.857 €
16.05.2026 - 276.741 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 270.729 € na 275.576 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 275.576 €, 74,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 259.753 €
10.04.2026 - 270.729 €
17.05.2026 - 275.576 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 207.496 € na 212.343 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 212.343 €, 57,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 199.084 €
10.04.2026 - 207.496 €
17.05.2026 - 212.343 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!