• GoHome Professional
vikendica u dalmaciji do 250000 eura - GoHome
  • vikendica u dalmaciji do 250000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vikendica u dalmaciji do 250000 eura

  • Za upit "vikendica u dalmaciji do 250000 eura" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.082 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRČANE, 236.000 €, 162,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište sa starom kamenom kućom u šarmantnom mjestu Kožino, idealno za one koji traže projekt obnove s velikim potencijalom. Smještena samo 700 metara zračne linije od mora, ova nekretnina nudi rijetku priliku za stjecanje autentičnog dalmatinskog doma u blizini....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 242.000 € na 232.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROGOZNICA, 232.000 €, 81,90 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 279.000 €
07.10.2025 - 262.000 €
02.12.2025 - 242.000 €
20.05.2026 - 232.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se vikendica u Rogoznici - Crljina, tek 140m od mora Prodaje se vikendica smještena u mirnom dijelu Rogoznice, predio Crljina, udaljena svega 140 metara od mora. Kuća je smještena na zemljištu ukupne površine 282 m², a stambeni prostor iznosi 82 m². Vrt je oplemenjen raznim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 118,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jedinstveni stan u Šibeniku, smješten u nizu šarmantnih starih kuća, koji zahvaljujući posebnom ulazu pruža dojam samostalne kuće. Pristup nekretnini je jednostavan i praktičan, a raspored prostorija pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'vikendica u dalmaciji do 250000 eura'
208.000 €
200.000 €
170.000 €
  Kuća, ROGOZNICA, 242.000 €, 81,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se vikendica u blizini mora i centra, na lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja. Stambena veličina je 81 m2, sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje s dnevnim boravkom, kupaone, terase s pogledom na more. Mogućnost dizanja još jednog kata. Cijena: 242.000 eura]]> .

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 240.000 €, 135,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u nizu koja se nalazi u Okrugu Gornjem. Smještena u mirnom dijelu, ova kuća se sastoji od 2 kata, plus potkrovlje, koje se može adaptirati kako bi se dobilo više prostora. Prizemlje se sastoji od kuhinje, blagovaonice, kupaonice i stare konobe koja se trenutno koristi....

 
 
 
  Kuća, ZATON, 240.000 €, 130,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća u samom centru Zatona, šarmantnog dalmatinskog mjesta smještenog uz more, svega desetak minuta vožnje od Šibenika. Ova prostrana kuća proteže se na tri etaže i pruža savršen spoj tradicionalnog štiha i suvremenog komfora, idealna za obiteljski život, kao vikendica....

 
 
 
  Kuća, BRAČ, 185.000 €, 65,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Kuća na samoj rivi u malom mjestu na otoku Braču. Nekretnina od ukupno 65 m2 nalazi se na udaljenosti od 35 m od mora. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Interijer je reoviran prije nekoliko godina i nekretnina je potpuno opremljena....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 155.000 € na 180.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DONJI KARIN, 180.000 €, 116,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 155.000 €
21.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

[DOSTUPNO OD RUJNA 2026.!] Prodaje se kuća u roh-bau fazi u Donjem Karinu, smještena u mirnom vikend naselju okruženom borovom šumom, samo 150 metara od mora (4 minute lagane šetnje). Vlasništvo 1/1, parcela površine 282 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, svaki površine približno....

 
 
 
  Kuća, SPLIT, Lokve, 160.000 €, 360,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja obiteljsku kuću smještenu uz glavnu cestu, na atraktivnoj lokaciji koja spaja prirodnu ljepotu Gorskog kotara s odličnom prometnom povezanošću. Od slikovitog jezera udaljena je svega petnaestak minuta lagane šetnje, dok se centar mjesta nalazi na oko 2 kilometra.....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća u Ždrelcu Kuća za renovaciju i adaptaciju smještena je u mirnom dijelu Ždrelca, svega 1,5 km od centra mjesta i glavnih plaža. Nekretnina je idealna za osobe koje traže mir, privatnost i opuštanje, a opet na ugodnoj udaljenosti od svih potrebnih sadržaja. zbog svoje lokacije....

 
 
 
  Kuća, LOVINAC, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u mjestu Lovinac. Nalazi se na mirnoj lokaciji, 20-ak metara odmaknuta od ulice. Okružena je zelenilom. Izgrađena je 2000. g. Sastoji se od prizemlja i kata, svaka etaža po 35 m2 neto unutarnjeg prostora + stubište i terasa. Okućnica je 2033 m2, od čega je 70% površine....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 300.000 € na 270.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROGOZNICA, 270.000 €, 45,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 300.000 €
04.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Rogoznica ? šarmantna vikendica s prekrasnim pogledom na more Na prodaju je mala vikendica smještena na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Rogoznici, idealna za odmor, miran obiteljski život ili kao investicija u turizam. Osnovne informacije: Površina kuće: približno 45 m² Površina....

 
 
 
  Kuća, GOLUBIĆ, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA KUĆE ? GOLUBIĆ KOD KNINA ? 130 m² + OKUĆNICA 913 m² Prodaje se uređena i odmah useljiva obiteljska kuća smještena u mirnom naselju Golubić, u neposrednoj blizini Knina. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život, ali i kao vikendica za odmor u prirodi.....

 
 
 
  Kuća, PUČIŠĆA, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u ekskluzivnoj prodaji manje kuće površine 49m2 na parceli od 1700m2 u mirnom i idiličnom okruženju u mjestu Pučišća, otok Brač. Kuća je prizemnica u roh-bau izvedbi sa postavljenim vratima i prozorima, a sastoji se od jedne prostorije standardne visine i otvorenim potkrovljem,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 115.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠOLTA, 115.000 €, 86,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 120.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Autentična kamena kuća s okućnicom, Donje Selo, otok Šolta Prodaje se stara kamena kuća u nizu, smještena u mirnom i slikovitom Donjem Selu na otoku Šolti. Ova autentična dalmatinska nekretnina predstavlja savršeno utočište za sve koji traže mir, tišinu i mediteranski....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 115.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RUDA, 115.000 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 120.000 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem vikendicu na Palačinku kraj Ruda/Samobora. Kuća se sastoji od dva velika podruma i dvorišta Prvi kat su kuhinja blagovaonica i kupaonica te velika terasa. Na prvom katu je veliki dnevni boravak (otvoren prostor) I balkon. Te ljestve koje vode do spavaonica u potkrovlju krova....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 89.000 €, 70,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća - započeta gradnja u Vinišću!! U mirnom, autentičnom dalmatinskom selu Vinišće, na svega nekoliko minuta od mora, prodaje se kuća/parcela s pravomoćnom građevinskom dozvolom i započetom izgradnjom prizemne vikend kuće površine 70 m². Radi se o rekonstrukciji stare....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 89.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinska parcela s projektom i započetom gradnjom Vinišće U mirnom, autentičnom dalmatinskom selu Vinišće, na svega nekoliko minuta od mora, prodaje se parcela s pravomoćnom građevinskom dozvolom i započetom izgradnjom prizemne vikend kuće površine 70 m. Radi se o rekonstrukciji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 77.000 €, 72,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Šarmantna kamena kuća s projektom adaptacije ? Dubrava kod Šibenika Projekt adaptacije osmišljen je s ciljem stvaranja modernog, ali toplog i ugodnog prostora koji zadržava autentičan dalmatinski karakter. Projekt predviđa: - otvoreni koncept dnevnog boravka i kuhinje - galeriju s....

 
 
 
  Kuća, DUNAVE, 40.000 €, 78,00 m2 cca 510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikendica smještena u mirnom i prirodnom okruženju u naselju Grabovac, općina Erdut, udaljena svega 500m od Dunava. Kuća je prizemnica površine 78m2 s okućnicom površine 1448m2. Kuća se sastoji od uređenog prizemlja i trenutno neuređenog potkrovlja. Zidana je opekom s betonskim....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 45.000 € na 37.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽAGROVIĆ, 37.000 €, 120,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 45.000 €
05.05.2026 - 37.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Stara kamena kuća za renovaciju u okolici Knina ? velika parcela i mirna lokacija Prodaje se autentična stara kamena kuća smještena u mirnom zaseoku u okolici Knina, idealna za sve koji traže bijeg od gradske vreve ili žele ulaganje u seoski turizam. Kuća je u nizu i sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr