• GoHome Professional
uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura do 60 - GoHome
  • uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura do 60 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura do 60 m2

  • Za upit "uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura do 60 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.716 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • lift
    • namješten
    • 1.kat
    • zamjena
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ulični lokal od 58,04m2 u prizemlju stambene zgrade u ulici Ferdinanda Budickog. Prostor je pogodan za različite djelatnosti, trgovinu, ured, uslužnu djelatnost. Grijanje na toplanu. Agencijska naknada 2%+ PDV Za sve dodatne informacije, molim na: Jasna 091 5269 822 jasna@eurohome-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 150.000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID:15993 Zagreb, Jarun, poslovni prostor Poslovni prostor površine 58m2 u prizemlju zgrade izgrađene sredinom 1980-ih godina. Prostor se sastoji od 3 uredske prostorije, malog spremišta, čajne kuhinje i sanitarnog čvora. Parking oko zgrade je u zoni bez naplate. Prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 159.000 €, 32,65 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i atraktivno namješten poslovni prostor. Prostor se nalazi u visokom prizemlju. Stambeno-poslovna zgrada, Trešnjevka. Uknjižena površina iznosi 32,65 m² + galerija cca. 20m² Plinsko etažno grijanje, klima uređaj. Sav ugradbeni namještaj rađen po mjeri ostaje na poklon....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura do 60 m2'
130.000 €
130.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 45.000 € na 44.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Trnje, 44.000 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 45.000 €
19.05.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Uredski prostor je namješten i prodaje se kao takav, te zajedničkog prostora (hodnik , čajna kuhinja i WC , može zamjena za stan uz moju doplatu Uredski prostor-autobusni kolodvor Zagreb (prodaja).

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Stenjevec, 35.000 €, 17,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNI PROSTOR, URED, PRODAJA, ZAGREB, JANKOMIR, 17 m2 Prodaje se uredski poslovni prostor koji se sastoji od jedne prostorije površine 17 m2 na prvom katu poslovne zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1988. godine te ima ukupno 4 kata. Korištenje sanitarnog čvora je zajedničko....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan