• GoHome Professional
uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura što je - GoHome
  • uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura što je - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura što jeftinije

  • Za upit "uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura što jeftinije" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.527 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZAGREB, Stenjevec, 35.000 €, 17,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNI PROSTOR, URED, PRODAJA, ZAGREB, JANKOMIR, 17 m2 Prodaje se uredski poslovni prostor koji se sastoji od jedne prostorije površine 17 m2 na prvom katu poslovne zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1988. godine te ima ukupno 4 kata. Korištenje sanitarnog čvora je zajedničko....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 45.000 € na 44.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Trnje, 44.000 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 45.000 €
19.05.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Uredski prostor je namješten i prodaje se kao takav, te zajedničkog prostora (hodnik , čajna kuhinja i WC , može zamjena za stan uz moju doplatu Uredski prostor-autobusni kolodvor Zagreb (prodaja).

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Donja Kustošija, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Malešnica, poslovni prostor zatvorene površine 44,82 m2 u dobro održavanoj zgradi mješovite namjene iz 1994. godine.Sastoji se od otvorenog prostora, manjeg skladišta, toaleta te terase od 30,30 m2.Prostor klimatiziran, a grijanje je na toplanu.Odlična lokacija, centralno pozicioniran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi zagreb zadnjih 14 dana do 260000 eura što jeftinije'
220.000 €
240.000 €
155.000 €
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 150.000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15993 Zagreb, Jarun, poslovni prostor Poslovni prostor površine 58m2 u prizemlju zgrade izgrađene sredinom 1980-ih godina. Prostor se sastoji od 3 uredske prostorije, malog spremišta, čajne kuhinje i sanitarnog čvora. Parking oko zgrade je u zoni bez naplate. Prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 159.000 €, 32,65 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i atraktivno namješten poslovni prostor. Prostor se nalazi u visokom prizemlju. Stambeno-poslovna zgrada, Trešnjevka. Uknjižena površina iznosi 32,65 m² + galerija cca. 20m² Plinsko etažno grijanje, klima uređaj. Sav ugradbeni namještaj rađen po mjeri ostaje na poklon....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Podsused, 212.000 €, 75,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan poslovni prostor površine 75 m² smješten u prizemlju stambene zgrade u samom centru Gajnica. Prostor ima dva ulaza, jedan izravno s ulice, a drugi kroz prolaz zgrade, što osigurava iznimnu praktičnost i vidljivost za sve vrste djelatnosti. Trenutačno je uređen....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ulični poslovni prostor na Trešnjevci. Prostor je opremljen videonadzorom, novim klima uređajima, novom led rasvjetom, alarmom i tendom, a idealan je za sve vrste djelatnosti od trgovačkih do ugostiteljstva. Nazovite već danas i ugovorite razgledavanje. Za sva dodatna pitanja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more