• GoHome Professional
uredi zagreb prizemlje lift porasla cijena Zadnjih - GoHome
  • uredi zagreb prizemlje lift porasla cijena Zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb prizemlje lift porasla cijena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "uredi zagreb prizemlje lift porasla cijena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 270.729 € na 275.576 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 275.576 €, 74,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 259.753 €
10.04.2026 - 270.729 €
17.05.2026 - 275.576 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 227.506 € na 233.700 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 233.700 €, 61,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 227.506 €
17.05.2026 - 233.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 271.857 € na 276.741 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 276.741 €, 78,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 273.989 €
11.04.2026 - 271.857 €
16.05.2026 - 276.741 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 299.034 € na 313.310 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 313.310 €, 82,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 286.911 €
11.04.2026 - 299.034 €
16.05.2026 - 313.310 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 260.756 € na 266.950 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 266.950 €, 70,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 247.032 €
10.04.2026 - 260.756 €
17.05.2026 - 266.950 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 209.494 € na 214.341 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 214.341 €, 57,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 201.001 €
11.04.2026 - 209.494 €
16.05.2026 - 214.341 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 207.496 € na 212.343 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 212.343 €, 57,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 199.084 €
10.04.2026 - 207.496 €
17.05.2026 - 212.343 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb prizemlje lift porasla cijena zadnjih 7 dana (27)
  • uredi zagreb prizemlje lift zadnjih 7 dana (3)
  • uredi zagreb prizemlje lift porasla cijena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad